1. 1.
    pistlerde görmek istediğimiz ikilidir. ama tabii aşağıdaki gibi bir görüntü ile değil;

vites değiştirmek için direksiyon üzerindeki düğmeler yerine kenara sonradan taktırdığı vites koluna sahip, dikiz aynalarında cd lerin şıkır şıkır sallandığı, reklam olarak canısı, tek rakibim thy, zeliha seni seviyorum, babam sağolsun şeklinde sloganlara sahip, altından fosforlu yeşil ışıkların olduğu, standart tamponların çıkarılıp yerine çıkmacı hüseyinden alınmış spor tamponların takıldığı, gümbür gümbür ismail yk çalan bir aracın içerisinde, vites kolu üzerindeki tespihin her şikanda sağa sola sallanması eşliğinde aracını mahalledeki zelihanın apartmanının önünden geçerken bağırttığı kadar bağırtacak derecede yüksek devirde kullanan, kask ve tulum yerine bağrı açık gömleği ve yumurta topuk ayakkabıları ile gayet rahat bir şekilde tek elini dışarıya çıkararak aracını kullanan bir pilot.

olmasın tabii ki bu, sadece espride kalsın.
    -2 ... devedikeni
  2. 2.
    (bkz: pit stopta sigara molası veren pilot)
    3 ... nobetciekipleramiri
  3. 3.
    eğer olursa yol esnasında pilotla yapılan telsiz konuşmalarının ilginç olacağı durumdur.

pilot: fener ne yaptı ?
    telsiz: abi gene yendiler.
    pilot: yattı bizim iddia kuponu desene. böhüü böhüü

.

telsiz: abicim hemen pite gel tavşan kanı çay var çabuk ol.

.

telsiz: abicim hemen pitten çıkıoyorsun olmadı ki daha karpuz kesecektik.
    ...

telsiz: abicim buraya rus hatunlar geldi biz yatağı hazırlıyoruz artık kaza yap bişi yap veya diskalifiye ol gel.
    4 -1 ... cranium
  4. 4.
    (bkz: dogan gorunumlu sahin)
    ... cehennetlik
  5. 5.
    -pih, pih ..abi duyuyormusun beni..?

-ne oldu gene..

-abi, 3. viraj cikisi radar var, ceza yaziyor a.q..!

- yavasla, gecince koklersin.

-tamam abi...
    4 ... cehennetlik
  6. 6.
    + abi hızlanmada sorun yaşıyorum, aq sizin yapacağınız mühendisliğin ben, lan virajlarda arkası tutmuyor aracın..
    - dellendirtme adamı, ben mi dedim arka kanada kocaman türk bayrağı şeklinde havlu as diye. savuttura savuttura gidiyon bütün toz kaldırdın lan. bişi değil bayrağa da yazık lime lime olcak yakında.
    + ya abi tamam hadi, şimdi bi havlunun kavgasını etmeyelim, bak bu arada b2 tribünde bir kızlar var abi görmen lazım aq.
    - belli belli, kokpit kamerasından bakıyoz, viraj sola dönüyo sen sağa bakıyon, kaza yapacan ya neyse.
    2 -1 ... kutupsal form
  7. 7.
    televizyon ekranındaki yayında lastik markaları arasında b(bridgestone), m(michelin) ile birlikte l(lassa) markasını görmemizi sağlayan bir durumla karşılaşılabilir. istanbulpark yapıldıktan sonra her ikiyüz metrede bir tümsek olmasını bekliyordum ama hayal kırıklığına uğradım. ama türk f1 pilotu mutlaka kendisine tur bindirecek olan araca, sol sinyal yakarak ve eliyle geç işareti yaparak yol verecekir bundan eminim.
    2 ... vycell
  8. 8.
    anan da sollardı yada rahmetli de sollardı yazması kesin olay.
    ... makinist
  9. 9.
    Öndeki araca sellektör yapması muhtemel pilottur.
    1 ... akmai
  10. 10.
    (bkz: formula 1 aracından sarkan kol)
    1 ... sıpa