bugün

(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
120 ile seyehat ederken rimel sürmekten daha mantıklı olan kadına özgü hareketlerden biri.
Azrail'e güzel görünmek isteyen bir hanımefendi eylemi. Aferin hanım kızımıza.
saatte 120 km hızla biryere yada biryerlere carpmanın öncesi olan eylem.
(bkz: sosyal tespit yaptığını zannetmek)
bravo denir bu şahsa. sanırım sirkte çalışıyor. ya da gösteri amaçlı bir çalışma.
marilyn manson un kendi kendine blow job yapma olasiği ile e$değer eylem. ama e$$ek gibi de bir holywood kli$esidir.
amerikan filmlerinde sıkça yapılan bir şey. kadın bir de aynı an da telefonla konuşuyordur bu filmlerde nasıl oluyorsa.
(bkz: saatte 120 km ile giderken ARABA surmek)
(bkz: turk formula 1 pilotu ve araci)
(bkz: ben amerikadayken)
101 hollywood otoyolunun camarillo kesiminde yaşanana trafik kazasında hayatını kaybeden genç kızın yapılan otopsisinde midesinden çıkan ruj csi ekibinde olayın trafik kazası değil cinayet olduğu izlenimi yarattı.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
(bkz: hızlı ve öfkeli)
aracı kullanmadıktan sonra tehlike arz etmeyen edim.
business law hocam tarafindan "bir banyo yapmadiklari kaldi freeway'de giderken; zaten o da olsun, freeway'leri kapatmanin zamani gelmis demektir!" tadinda bir yorumla elestirilen durumdur. cruise control'un varligini elestirirken kullanilabilecek bir arguman olabilir ayni zamanda.
içindeki trafik canavarını ortaya cıkarması durumu.
insanoglunun uzaya cikmasindan daha buyuk bi olaydir.
olay mahali 101 hollywood otoyolu, camarillo yakınları. saatte 90 mil hizla (yaklasik 140 km/h) bir adet toyota camry usulca sollanirken kafa 90 derece saga cevrilir. bir de ne gorelim, hanim kizimiz onundeki aynayi acmis ruj suruyor. hem de loreal color endure (gul kurusu). o hizda yemek yiyeni gormustuk de ruj sureni ilk defa goruyorduk. o an "ne yetenekli kizlar var yarabbim" diye ic gecirdim evet. sezarin hakki sezara.
baskalarinin hayatini tehlikeye atmasini baska baslik altinda tartisalim emi.