bugün

entry'ler (310)

ayşe arman

(bkz: ayşe armani)

sevgilinin supangile yerken konusmasi

iğrencliğinin bi kerenara bırakıldığında, bu müstesna yetenek için tebrik edilmesi gerekilen edim.

ucuz ucak bileti

(bkz: ucuz etin yahnisi)

cosmic

gün itibariyle cosmicreative diye baskalasan en hakikisinden reklam ajansı.

bana mutlulugun logosunu yapabilir misin

bresson alıntısı.

bana mutlulugun logosunu yapabilir misin

tasarımcıya yöneltilmiş, zekice uyarlanmış, nazım hikmet çakması.*

askerlik

'monoton' kelimesinin sivil hayatta kullanımını tekrar gözden geçirmemi gerektirecek süreç.

asker olmak

asker olmak rütbeli asker olmakla eşdeğerdir. zira er ve erbaş kademesi için insan olmamakla eş değerdir.

astsubaya şafak sormak

askerde tekrarlanan kalıplarından safak kac sorusunu kadrolu bir üste sorulması.
askerliğin beyin yamuşmasına yol actığını ispatlayan edim.

askerden entry girmek

sivil hayata özlemi sınırlı ya da sansürlü ifade ediş bicimi.

(bkz: komutan sozluk okur mu)

(bkz: entryler dinleniyor mudur)

manik depresif

kendine sesine hatta okumak su sıralar cok guc olsada satırlarına hasret kaldıgım, canım.

mynet mail adresinden utanmak

her maile, standard "Zeynep Tokuş,Tan Sağtürk,Kargo.... .ve daha birçok ünlü Mynet email kullanıyor! Ya sen?" dip notuyla marka değerini yükseltmeye çalışmasıyla kanıtlanac ak durum.*

40 curuk yumurta

(bkz: 40 sucuklu yumurta)

leblebi tozu

kavut olarak da bilinir.

peynirli tombi gibi kokan ayak

yüzyıllardır insanımızın sorunu olan ayak kokusu'nun mazisi tombi'den daha geçmişe dayandığından

(bkz: tombi nin ayak gibi kokması)

ac nielsen duy sesimizi

pazar araştırması, daha da basitleştirilirse, anket diyince dünyada ilk akla gelen iki üc şirketten biri olan ac nielsen'nin sözlük anketörlerini farketmesi ve topluma kazandırması için gün gecmeeden başlatılması elzem kampanya.

koyverme oy ver

basın odası, iletisim ve görüsleriniz linkinin mac işletim sisteminde (PC yi de denemek lazım) calışmayan, logonun ve içerik sayfaların tasarımı üzerinde bir kırtık daha oynamayla süper olması muhtemel genc ve aktivist girişim.

ankara dan soğuma nedenleri

ankara'da günesin sensiz doğması, yağmurun artık sadece beni ıslatması...

tuvalet terliği

çıkarken unutulup evin içine çıkılması durumunda, dezenfektasyona ihtiyac duyuracak nesne.

okul gezilerinde beraber sarki soyleme fenomeni

iaa için ilef marşı

eminönü laleli
eminönü laleli
heyyyyy

ulan bne iaa s.krm s.laleni
ankaradan aşağı salı verdim t.şgı
birincilik yolunda öperim o yvşagı
heyyyyy