bugün

kizlara utanmadan saat sorma cesareti gosterebilen erkek musvettelerini rezil etme yontemidir.

kalabalik bir ortamda iseniz yuksek sesle 'beyefendi laftan anlamiyor musunuz siz ?!?' diyin. kesinlikle ise yarar.

ortam kalabalik degil ise 'oradan saat kulesine mi benziyorum ?!?' diyin ve hizli adimlarla oradan uzaklasin, arkaniza bile bakmayin. eger arkanizdan gelen ayak sesleri duyuyorsaniz, cantanizdaki biber gazina uzanin ve kullanmaya hazirlanin.

okudugunuz icin tesekkurler.
saat soran herkesi potansiyel sapık sananlarca sıralanan yöntemlerdir.

arkadaş bu nası bir kezbanlıktır ya.

bu nasıl bir yokluktur ki başınıza vurmuş.
bu nasıl bir cehalettir arkadaş. adamın sana salça olacağına ya da yazacağı kanaatine nasıl varabiliyorsunuz anlamıyorum. ya gerçekten saat sormak istiyorsa ?

biraz ya uygar olun ya da bazı şeyleri aşın gerizekalı kızlar, kızlarımız.
ülkenin durumunu özetleyen yöntemler. sonra görsellerden isveç, norveç fotoğraflarına bakıyorsunuz.
kalabalık bir ortamda size saat soran erkeği 'beyefendi laftan anlamıyor musunuz siz ?!?' şeklinde rencide etmek kesinlikle etkili bir yöntemdir , işe yarar.

ancak siz güya rencide olmuş sevgili hemcinslerim bu bayan müsveddelerine 'anlamıyorum lan saati 150 liraya karı mı olur kafayı mı yedin sen amk ya suriyeliler 30 a veriyor' diyerek bahsi geçen bayan müsveddelerini kontra rencide edebilirsiniz.

ardından bir piç gülüşü atarak uzaklaşırsınız , o bombayı sizin elinize vermeye çalışırken siz direkt götüne sokmuş olursunuz
* hehehe. ise yarar.
- SAAT KAÇ?
+ETi KEMiK GEÇiYOR.
bu yontemleri dusunen ve yazan insanlarin niye avrupa'da yasayamayacagini gosteren bir rezil etme yontemidir. cunku burada size once gulumserler, sonra cevap verirler.
(bkz: kezban + feminist)
birde utanmadan bagiriyorsun ; saati yüz dolar olursa tabi ki laftan anlamam , 50 ye anlasalim dersen , kizgin kumlardan serin sulara atlamis kadar mutlu olursun.
Yaaaa türkiyedeki erkekler neden öküz diye zirlar durursunuz sonra.
-saat kaç?
+dünkü bu vakit..
insaniyetten nasibini alamamis, ne kadar asagilik ne kadar sapik zihniyetli varliklarsiniz ya sizin gibiler yuzunden kezban damgasini biz de yiyoruz.
(bkz: müsvedde)
erkek düşmanı yazar söylemi .
saatin kaça ? diye sormuyorsa sıkıntı olmayan durumdur. saati söyleyip geçip gidiniz, niyetimiz hep kötü olacak değil ya ?
sonra neden türkiyede yaşamak istemiyorsun bilader burası gibi memleket mi var diyorlar.
evet haklısın türkiyenin coğrafyasì sayılı ama insanlarìda bir o kadar sayılı şekildeki gibi. belki trollüyor belki gercek ama ikiside karakterini ortaya koyuyor. neyse en iyisi kuzey avrupa ya da singapur felan iste.
sen saat kulesi miyim ben? dersen adamda yapıştırır cevabı: o kuleyi yıkarlar yavrum.

bırakın böyle gereksiz muhabbetleri.
Süperkız annem sende erkek düşmanlıgı hastalık olmaya başlamış.
Olmaması gereken yöntemlerdir. Ne istıyon allah ın garıbanından.
okuduğunuz için teşekkürler yazmış bir de. çok güzel taşak geçiyor allah için.
ironiyi güzel yakalamış tbrk etmeden geçmeyelim.

Ayrıca tipini beğendiyseniz gülümseyerek söyleyin bi mevzu açın vakit geçiyo iyi oluyo.
-pardon, saatiniz kaç acaba?
-sanane be salak.
gerçi burada kim rezil, kişiye göre değişir.
(bkz: sikseydin bari)
Sizde haklısınız saati söyleyip işinize bakmak daha zor çünkü.
efendim er kişi sadece saati sormuş sadece ,evlenme teklifi mi etmiş ki rezil edesiniz.