1. 78.
    Bana çok sempatik gelen ve dünyadaki nüfus çokluğunun geneli ülkemizin güneydoğu kesiminde olması hasebiyle ülkemizin önemli bir kültürel değeridir. Zamanında krallar ve derebeylikler tarafından tıpkı Alevi ve Kürt kökenli insanlar gibi çok çileler çekmişlerdir. Saygılar.
    1 -2 ... saviorangel
  2. 77.
    Kadim bir ortadoğu halkıdırlar ve kesinlikle arap değillerdir ilk hristiyan olan topluluk bunlardır. Hristiyan araplar nasturilerdirler. Bu toprakların gerçek sahipleri olmalarına rağmen sayıları artık binlerle ifade ediliyor.
    2 -2 ... ebu zindik
  3. 76.
    Hristiyan arap topluluğu. Mardinde çokça vardır. Hatta urfa mardin antep adıyaman muş gibi doğu illerinin arapları özünde süryani yani hristiyandır. Zamanla diğer araplar gibi olup birçoğu müslümanlaşmışlardır. Hristiyanlığını koruyan bazı süryaniler ise kendilerini müslüman araplardan dinden dolayı soyutlamışlardır. Tıpkı özünde hristiyanlaşmış türk olan macarların kendilerini türklerden soyutlamaları gibi
    2 -1 ... adventurer
  4. 75.
    (bkz: master race)
    ... arxaggelou
  5. 74.
    Arabın güzeli mi olurmuş dedirten kalın ve kısa bacaklı kıllı, Gereksiz bir millet.
    3 -1 ... gedikpasa
  6. 73.
    Hristiyan asurlardır.
    1 ... selia
  7. 70.
    süryaniler
    ... hepinizi sevmiyorum
  8. 66.
    Dua ritüelleri namazı andırsa da alakası olmayan topluluk. Adamlar hristiyan!

Eskimolar da müslümanmış diyorlar, şansınızı bir de kutuplarda deneyin molla tayfası!?
    -2 ... mitolojide kokorec tanrisi
  9. 65.
    kimseye zararı olmayan topluluk.
    ... chocolatefish
  10. 64.
    Dibine kadar ortodoks dur. Kendi cemaati dışında evliliğe hoş bakmazlar.isvec ve almanya'da nüfus yoğunluğu fazladır.. Geneli türkleri pek sevmez..Bizans ortodoks imparatorlugunun yıkılışından ötürü..
    ... biryoluolmalidohtor