bugün

Hayatım boyunca hiç evcil hayvanım olmadı. Ailemin evinde bahçede, evi korusun diye, beslediğimiz köpeği saymazsak.
Bu hafta evimi çok güzel minik bir hanımla (russian blue) paylaşma kararı verdim ve sanırım bu salak hayatımın son dönemlerinde verdiğim tek doğru karar oldu. 3 günde bu kadar mı sevilir bir insan? Hic kimseden görmediğim sevgiyi 3 günde el kadar kediden görüyorum, nasıl acınası bir hayatım varmış meğer...
Muhteşem yorucu bir gün geçirdim, akşamdan beri nasıl uyuduğumun haddi hesabı yok. Yorulan insan ses ışık gürültü duymuyor; dert tasa en ufak düşünce kalmıyor kafada.
örneği karşıdan karşıya geçerken yolun yarısında gözlerimi kapatıp arabanın çarptığını düşünüyorum. ya da hamile olduğumu hayal edip bundan nasıl kurtulurdum diye panik yapıyorum. ruhsal bunalımdayım ve çok yalnızım.
dün biri bana "gerçekten ikizler burcuymuşsun" dedi ya. şimdi buna üzüleceğim.
her gün show max'ta yayınlanan "cennet mahallesi" dizisini, 3 seanstan birinde mutlaka izliyorum. görüntü hd'de değil, televizyon büyük olduğu için görüntü bozuluyor, buna rağmen pes etmiyorum izliyorum. hatta beter ali'nin şarkılarına eşlik ediyorum.
Güçlü görünmek güçlü hissettirmiyor
çoğu zaman.
iki gündür canım sigara istiyor ben direniyorum. Biraz daha ısrar ederse dayanamayıp yumulcam. Ümit ederim ki ısrarı bırakır.
sevmekten ümit kesilmez, senin bir gün ayakların olacak ve geri gelmek isteyeceksin. geri gelmek istediğinde bir kapı bulacaksın, kulbu yok. omuzlayacaksın zorlayacaksın -ki bütün kapılar elbet açılır-. açılacak. bakacaksın bommboş bir ev.
bomboş bir eve hoşgeldin..
pulsar ve en iyi arkadaşım dizilerini izliyorum.
Küçükken beyaz işeyecem diye birsürü süt içmiştim.
Hayatımdaki her şeyi dalgaya vuruyorum. Eğer vurmazsam ağlarım.
https://twitter.com/atavrattroll

şu hesaba denk geldiğimden beri uludağ sözlük'teki bazı tiplerden daha fazla şüphelenir oldum. sadece görsellerden değil arak entrylerinden de...

devam edin bakalım. nereye kadar. sizi de bir gün ifşa ederler.

oğlum ortalık ruh hastası kaynıyor lan. kimse kendisi gibi olamıyor. çünkü içleri boş olan insanlar birilerini taklit ediyorlar.
Kendimi fazla bir b*k sanıyorum . Sağlam bir dayak yemem lazım .
Son zamanlarda okuldan gelince "Zuhal Topal ile sofrada"yi izlemeye başladım.
evet arkadaşlar siz söylemeden ben soyliyeyim ayküm tek haneli değil.
ilişkilerimde kötü sonları bir süre sonra hissediyorum hatta ilişkim mükemmel gittiği dönemlerde bile hissediyorum ve görüyorum resmen. bu durum beni o anlarda çok yoruyor ve üzüyor ancak kötü sonlandığında hiç üzülmüyorum. ya haklı olmanın verdiği bir durum yada bu kaderimmiş hissi. en son ilişkimde az kalsın evleniyordum yüzük taktım ve taktıktan 2 gün sonra bu his geldi ortada hiçbir şey yokken. sonrası malum yakaladım eski sevgilisiyle hala iletişimde(imiş) ve ayrıldım, sonradan öğrendiğime göre yüzük takmışlar. hiç üzülmedim hatta bu duruma seviniyorum ki erken ortaya çıktı. hislerimle yaşıyorum sürekli beni çok yoruyor olsa bile bu durumdan memnunum.
twitter hesabım telefon rehberimle senkronize. dur hele bir bakayım rehberimdekilerden kimler twitterda diye bakarken bir swinger profiline denk geldim. rehberimde kayırlı herkesi ya iş yüzünden ya da arkadaşım olduğu için tanıyorum. içlerinden birisi kötü yolda. kim olduğunu da çok merak ettim.
bir defasında kızlar tuvaletine girmiştim. Sırf girmiş olmak için, bilerek.
hadi bakalım sigaramı yakıyorum.
Pişman olmayacağım, hayır.
Collezion dan 2 kazak aldım.pişmanım.
gucci hoodie siparis ettim, pismanim.
Ayağım 41 numara . Bazen 40 olabiliyor .
kendimi bildim bileli kendimle sınanıyorum. içimde zaman zaman azalan zaman zaman artan bir değersizlik hissiyle yaşamaya çalışıyorum bu hayatı. sanki bazen bütün hücrelerimi ele geçiriyor tıpkı kanser gibi. baş etmekte zorlanıyorum ama geçecek.
Dün gece kitap okurken uyuyakaldım. çok acayip bir rüya gördüm sözlük. O kadar gerçekçiydi ki sabah uyandığımda heyecandan yataktan çıkamadım o derece etkileyici ve gerçekçi bir şeydi. bunu rüya günlüğüme yazmaktan bile vazgeçtim rüya seviyesini aşmıştı yani. Yazmaya da gerek yok sanırım unutması kolay olmaz.
Ezikleri ağlatmaktan büyük zevk alıyorum *