bugün

kız olduğunu söyleyen ya da olduğu düşünülen yazarlara mesaj atma eylemi.

ya tamam insanlarla konuşmak çok güzel. sözlükte tanıdığım çok tatlı insanlar da var, mesajlaşmayı da seviyorum.
'dişi yazar' olduğumu da belli ediyorum evet, çünkü öyleyim ve sırf "aman başım ağrımasın" diye kendimi saklamayı da gerek görmüyorum.

yalnız, arkadaş ne pis yazarlar var burda ya. adam "memesi olan her şey seksidir sen de seksisin" tipinde cümle kuruyor. sonra kezban olan biz oluyoruz.

dalgaya alıp cevap veriyorsun o zaman da yollu oluyoruz.

bu başlığı açma sebebim dikkat çekmek için, "ay bana yürüyorlar yhaa" demek için değil kesinlikle. linç yiyeceğimin de farkındayım. "meriçleri gelecek şimdi" de denilebilir hatta. meriçlerim yok. meriçleri sevmem.

ben burda kadın olduğunu anlayıp birisine mesaj attığımda ne oluyor biliyor musunuz? "ben de kadınım" demediğim sürece karşımdaki insan inanılmaz tereddütte oluyor. bunun sebebi de "merhaba seni yalayabilir miyim" mesajları yüzünden.

aklı başında insanları bu kriterde tutmuyorum. konuşmak istersiniz bunu da anlıyorum ben de seviyorum ama lütfen, iğrençleşmeyin, insanların özelini sormayın.

şeytan diyor çakma hesap aç kendine. gayet sakin yazmaya başla. kızım, kadınım, afet gibiyim de mesajda, istediğini söylet sonra pipi fotoğrafı at kafası patlasın dumur olunca.

harunluk bunlara müstahaktır.

not: mesaj kapat diyenler olabilir. tekrar söylüyorum; burda delisi kadar normali de var. onlarla konuşmayı seviyorum. sevmediğim tipleri anlattım zaten.
haklı bir isyan.
yapmam yapana da uyuz olurum. buradan kız düşüreceğini sanan saftır saf.
Arada yaptığımdır.
Galiba bende sıkıntı var yoksa konuşulur yani.
Eski performans kalmamış ki salak saçma yazarlara harcamışım demek ki güzellikleri.
Bu gariplere bitikliğim kalmış.
Amk ayda yılda bir mesaj geliyor o da hasmet ibriktaroğlu.
Ayrıca hatun değilim, saplar dadanmasın.
sözlük kızlarından birine aşık olduğumdan beri yapmadığımdır. bi onunla mesajlaşıyorum.
(bkz: aşkım sen ilksin)
1 yıldır neredeyse doğru düzgün girmiyorum sözlüğe halen aynı. gerçi toplumun her kesimi aynı.

kadınları sevişilecek varlıklar olarak gören varlıklar ve ilgi manyağı kadınların peşinde lambaya takılan sinekler gibi üşüşen abazalar.

cidden sad story.
Sürekli yaptığım. Hala lezbiyen ya da biseksüel olanına denk gelmedim ama. Bir tanesi sadece merak ediyordu hemcinsiyle sevişmeyi.
(bkz: cevapsız sorular)
Şımartmayın be şunları.
ara sıra yaptığım aktivite.

edit:kafa kızlar var.
yıkık bir erkek olmanın sonucudur.
Mesaj atmak bile tat vermez oldu boş beleş yaşıyorum vay anasını.