bugün

sabah uyanır uyanmaz sözlüğe girilir isme birşey mi yazılmış acaba diye bakılır.
rüyada sözlük görmek hayra alamettir. yazar eğer sözlüğe entry yazıyorsa, tez zamanda şukelalanacağına; rastgeleyi karıştırıyorsa, hayatındaki eksikliklerin yakın zamanda tamamlanacağına; istatistikten son duruma bakıyorsa, iş ya da okul hayatında yakın zamanda yükselişe geçeceğine; özel mesaj yazıyor ya da özel mesajlarını okuyorsa, özel hayatında her şeyin yoluna gireceğine işrettir.
bütün bu hayırların yanında tek bir olumsuz yorum vardır, o da yazar ayarlarını değiştirmişse yapılır. bu yazarın kendisine verilecek ayarlara gelmesi anlamına gelmektedir. rüyada ayarlarınızı değiştirmişseniz, gerçek hayattaki ayarlara dikkat ediniz. *
(bkz: rüyaların tersine çıkması)
günün 3 te birini sözlükte geçiren yazarların karşılaştıkları durumdur.
daha da kötüsü olabilrdi;
(bkz: rüyada gri ekran görmek)
gününün büyük bir bölümünü sozlukte geçiren yazarın doğal karşılanabilcek sonudur.
"rüyada yazarların aramaya inandığını görmek":
(bkz: ruyada sozluk gormek)
(bkz: ruyada msn zirvesi gormek)
(bkz: ruyada entry girmek)
(bkz: ruyada entry gormek)
(bkz: ruyada baslik ve entry yazmak)
(bkz: ruyada uludag sozluk un hacklendigini gormek)
bu sabah gördüm. bir kız arkadaşımız sokakta rasgele bir yazarla tanışır.kızımız yazara önceden sözlükte aşık olmuştur.muhabbet arasında yazar nickini söyler ve kız aa! o senmiydin diyip sevgilisini terk eder ve yazarla çıkmaya başlar.
yazar olmaya eğer yazarsanız silinmeye delalettir.
gece geç saatte sözlükte yazıp, yazılanların bilinçaltına işlemesi sonucu oluşan olağan durumdur.
rüyada sözlük görmek 3 vakte kadar 4 vakit gazetesi alacağınıza delalettir. hayırdır inşallah.
bir kaç arkadaşımın ismi lazım olmayan sözlüklere üyeler çoktandır. onların gördüğü ve artık parmakları bile alışmıştır uykularında gördükleri sadece sözlükleridir ve sözlüğe entry girdiğini düşünürler ve parmakları hareketlere alışmıştır, hareketlere bile tepki vermektedir. Arkadaşlarımın düştüğü durumdur.
sözlükte on saatten fazla online olunması durumunda yaşanabilecek hadise, tıpkı benim yaşadığım gibi. bir de üstüne üstlük seovilerle uğraştım bütün rem dönemi boyunca, nasıl bilinçaltı bu böyle?
(bkz: redhouse) *
nasıl görüldüğüne göre değişir. örneğin; sözlükte isyan bayrağı çekilmişse bu pek hayra alamet değildir. sözlükte moderatör olduğunuzu görmek, kısmetinizin açık olduğunun göstergesidir. çaylak olduğunuzu görmekse bir işarettir. hemen kendinizi toplamalı ve forum chat tarzı başlıklar açmayı durdurmalısınız. sözlükten atıldığınızı görmek, bir anlam ifade etmez. sadece kafayı sözlükle bozmuş yazar olduğunuzdan kaynaklanmaktadır.*
--spoiler--
Rüyanızda bir sözlük gördüyseniz, kendinize değil de sürekli başkalarına güvendiğiniz anlamına gelir
--spoiler--

http://www.ruyatabirleri.gen.tr/ruyatabirleri/yorum/6335/sozluk.htm
sözlükte çok vakit geçirmek ya da sözlüğü gereğinden fazla ciddiye almakla ilgili bir durum.
en son yataktan entry girince başa gelendir.
Rüyada sözlüğe bakmak, sözlük okumak kendi görüş ve düşüncelerinize kendinizin inanmadığınızı, kendinize güvenmediğinizi işaret eder..
Domuz gribi olduğumda başıma geldi bu. Bütün gece sözlük okudum rüyamda. Sürekli sol frame'ye tıkladım durdum. Ateşlendim muhtemelen. Saatlerce sürmüştü. Korkunçtu.
sözlük bağımlısı olmuş bir yazar için normaldir.
Sıkıntılıdır. Yat aşağı
Rüyamı, Anlatırsam gerçek olur diye korkuyorum. O yüzden anlatamıycam, üzgünüm..