bugün

Star televizyonunda biraz önce tanıtımını gördüğüm ve dehşete düştüğüm yarışma programı. Anladığım kadarıyla yarişmacılar, sorulan soruları bilemediği takdirde sifon çekiliyor ve yarışmacı kanalizasyonu boyluyor. geri kalan hayatını boktan bir şekilde sürdürüyor.*
star tv'de yayınlanan süper program. ulan düşmesi çok zevklidir.
psikopat bakışlı ve konuşmalı, siyah takım elbiseli bir abinin sunduğu; yeni atları vurmak için yeni bir yarışma.

atlar atlar vurulacak yeni atlar....

(bkz: atları da vururlar)
yazar-yonetmen-super oyuncu Berkun Oya'nın sundugu yarısma programı. Sadece yarışmacılara soktuğu lafları izlemek ve için bile izlenebilir.
Hiç kazanamayanların oynamaması gereken oyun (tabi eğer reenkarnasyon gerçekse)
böyle bir likör markası vardır...
amerika'nın işgalci aklına uyarak
komşumuz rusya ile karşı karşıya gelmek: yakında kurşunların başımızda patlamasıdır.
yaşamanın ölmekten daha çok ihtimali olan oyun.
daha delikanlısı için ;
(bkz: türk ruleti)
(bkz: gavur icadı)
şarjörlü tabanca ile yapılmaması şiddetle tavsiye edilen oyun.
birinin mutlaka öleceği tehlikeli oyun.(sakın evde denemeyin, her tarafı kan yaptıktan sonra anneniz sizi terlikle ya da oklava ile dövebilir)
star tv de bir süre yayınlanan ve sonrada kaldırılan yarışma programı. elenen yarışmacı çekilen kolun ardından platformdan aşağıya doğru çattanak diye düşüyordu. aşağıdan feci bir ses geliyordu ve inanılmaz heyecan veriyordu izleyenlere de. program formatı her ne kadar dandik olsa da, berkun oya nın sunuculuğu gerçekten de çok farklıydı. arada biraz kasıyor gibiydi ama çok komik bir tutum içine girebiliyordu. sakalları, takım elbisesi ve ses tonuyla cool bir görünümde olan bu adam yaran diyaloglarla da hafızalarda yer edinmiştir.
-elif'i(yarışmacılardan biri işte) sizden daha çok sevdiğimi mi düşünüyorsunuz yoksa?? evet elif i sizden daha çok seviyorum..
iki arkadaş rus ruleti oynayacaktır;

- kanka hani lan silah nerde rus ruleti oynamayacakmıydık bu karılar neyin nesi?
- olm devir değişti artık silahla oynamıyoruz karılardan biri aidsli...
sıla nın güzel bir parçasıdır.
kazanma ihtimalinin düşük oldugu yuvarlak dönen bi masaya atılan topa göre siyah, kırmızı, rakam, çift, tek, belli sayı aralıkları olmak üzere oranı degişen kumarhane oyunu.
hayatla kumar oyunudur.
arkadaşlarla severek oynadığımız oyundur. daha dün biri mefta oldu, nasipse sıra bize de gelecek.
bu aralar buna merak saldım. maksat kafam dağılsın.
hayatım boyunca bir defa oynadığım, onda da kaybettiğim oyun. bir daha oynamamaya karar verdim.
yüksek lisansını ingiltere de yapmış üniversite ki yard doç olmuş hocamızın bilmediği kavramdır. konu olasılıktır.
-hocam rus ruleti var bide.
-napcaksın rus ruletini türk parası varken.
-hönkk!??!?!?

selam olsun azizim!
şu an itibari ile star tv'de yayınlanan konusu itibari ile iğrenç filmdir.
soru: nesine.
cevap: hayatina.
izmir civarından altı patları olan bir sözlükçüyle oynamak istediğim oyun. ölürsem daha fazla acı çekmem yaşarsam da belki o kıymetimi anlar.
En az iki kişi gerektiren, altıpatlar*ile oynanan oyundur. kaybedenin 'bu da bana ders olsun!' deme ihtimali sıfıra soldan yaklaşır.
hayat üzerine oynanan değişik bir kumar türüdür. kazananı vardır, kaybedeni yoktur.