bugün

Youtube'a koyduğu videoları izleyince psikolojimin bozulduğu adamdır.
Bugün koü' ye gelen youtuber.
Ortamlarda anlattıklarını millete doğru olarak yutturan youtuber.
Zaten bizim millet olayı hiç araştırmayacağı için bu tiplerin popüler olması şaşırtmıyor.
öldükten sonra ne oluyor videosuyla korkutan youtuber.
inci sözlükten bir başlığı kendi hikayesi gibi anlatmasından sonra saygımı kaybeden youtuber'dır.
Gercekten cok yararli bilgiler paylasan ve çok sıklıkla takip ettiğim youtuber.
https://www.youtube.com/watch?v=C_fAq_pSpnA
(bkz: ölü sevici)
kalite videolar hazırlayan adam gibi adamdır. ispatı aşağıda:

bu şimdi hitlerin yahudi mezalimi diye bir video yazdı, altına verdim veriştirdim. hitler adam gibi adamdı, soykırım yapmadı, efendim madem adamsan rockefeller ve rochild ailesini yap da sana "adam gibi adam" diyim dedim. adam iki hafta sonra dünyayı yöneten aileler rockefeller ve rotchild " isminde video hazırladı.

görüldüğü üzere kendisi de kanıtlamıştır, adam gibi adamdır.
youtube'da takip ettiğim bir kaç kanaldan biridir. mümkün olduğunca objektif olmaya çalıştığını düşünüyorum.

en azında ilhan berat yılmam kanalı gibi ipa sapa gelmez götten üfürme saçmalıkları gerçek ve bilimmiş gibi insanlara empoze etmiyor.
Seyirci kitlesi koyunlardan hallicedir.
Velet korkutan youtuber.
Kendini kastıkça kasan bir "Youtuber."
hocam o ses tonunun, bu adamın günlük yaşamında da öyle olmadığını aşikar. Öyle olduğuna ancak "creepypasta" tarzının kolaya kaçılmış hali gibi duran videolarından hoşlanan, takipçilerinin küçük yaşlarda olanları inanır.
Ha yapmasın mı yani? Yoo, yapsın. Kolay da gelsin. Daha çok insana da ulaşır umarım.
abi bırak bu zamanın veletlerine böylesi lazım oturup 2 belgesel izlemezler yok bilmem en korkunç kaç yaratık en zengin kaç adam. kodumun kasıntısı çakma youtuber.
Hep anormal ve pek sorgulanmayan olaylarin uzerinde durur. Onlar hakkinda video hazirlar
Bu sözlük koyunları çok seviyor lan. Ruhiyle koyunu özdeştirdi adam.

(#32024591)
izlemezseniz silinir gider. merak için bile bakmayın videolarına. böyle yaparak azalarak bitmesi sağlanabilir.
deli deli şeyler anlatıyor sanırım bir tek ergenler izliyor,korkutmasana oğlum çocukları.
Korkunç sesli adam.
travesti sesli, belgeselcilerin yandan yemişi.
Liseli gençliğin ruhi abisi. Çok seviyorlar cidden.
videoları çok izlendiği ve dolayısıyla para kazandığı için sözlük tarafından sevilmeyen kişi.
zannesersem isi gucu olmayan ergenler ve bilgisizlerden para kazanan bir çeşit uyanık.
bi bitmedi amk.
Yabancı videoları çalan klasik kişilerden.