bugün

Zaten içi seven dışı da güzel görür bence.
insanlar dışını beğenmediği şeyin içini de merak etmez kim dış görünüşe önem vermiyorum derse ona inanmam.

ama bir de şöyle bir durum var, bazen para ve güç çirkini bile güzel yapar birilerinin gözünde. anladınız siz onu.
amaaan sağlıklı olsun da.
Sevince her yeri cok güzel gorunur zaten.
ruh güzelliğini rus güzelliği olarak okumak.
Ruhu güzel olsun dışının da bi gideri olsun yeter.
Ruh güzelliği olmadan dış güzelliği, dış güzelliği olmadan da ruh güzelliği bir halta yaramaz.
Bir de aşk mı, para mı var ki, o da aynı denklem ile çözülebilir.
Ruh güzelliği alır diyorum. Ne kadar güzel olursa, olsun atarlı ve kaşar bir tipe katlanamam.
Her ikiside. sıretine de suretine de ısınmak şart.
tabi ki de dış güzellik iç güzellik de ne imiş içiyle mi sevişeceğim ben.
Aba da bir kebe de bir giyene;
Güzelde bir çirkinde bir sevene...
bir hatun ne kadar bilmenizi isterse o kadar bilirsiniz yaniii oyle ic guzelligini anliyazmasin dostum . erkek adam gelince icir rakiyi anlatsin.
iç güzellik daha önemli tabi ki ama dış güzellikte gerekiyor birazcık yani.
ikisi birden olsa tadından yenmez.
Duş güzelliği.
Zaman dış güzelliği götürür ama iç güzellik her zaman baki kalır. Zaten iç güzellik olmadı mı istersen dünya güzeli pek önemi kalmıyor.

(bkz: melek yüzlü şeytan)
Ruh güzelliği benim ilk tercihim. Hiç dış güzelliğe bakarak aşık olmadım.
Içinin güzelliği dışına vuranlar tercihimdir.
Zenginlik eş dost mal neye arar,yanımda sen olmayınca.
dünyadaki insanların hangisine sorsanız hiç biri görünüşe önem vermezler. ama gelin görün ki hayaller hayatlar misali hepsi dış güzelliğin peşine düşmüşler. kız erkek fark etmiyor. kendimden ve çevremden biliyorum.
dis gorunus ilgi uyandirir, karsindakini tanimak istersin. ruh guzelligi, zeka, ortak ilgi alanlari ise iliskiyi ilerletir diye dusunuyorum.
Artık ideoloji zaman bitmiş semboloji dönemi başlamıştır.
Ruh güzelliği olmadan dış güzellik çöptür. Dış güzellik olmadan da ruh güzelliği ilgi çekmez. Denge şart.
ruh güzelliği.

edibüdü: evli ve mutlu.
ikisi de ortalama üstü olmalı.