bugün

Yarın yine yeniden lys 2 sınavına girecek çilekeş yazar.
Allah attığını tuttursun.
tam asılacaktım lys falan gördüm vazgeçtim yazarı.

allah zihin açıklığı versin evladım.
Nicki beni derin düşüncelere sevk etmiştir. Kültürümüzden şaşıyoruz.
Mecnunsuzleyla, keremsizaslı yapamaz mıydın?

Çok yakında etli ekmeklerimiz ve mevlana şekerlerimizle alaaddin tepesinde zirve yapacağımız bacıtella yazar.
Ha ayrıca:

görsel
Ahahah gel yavrum gel yapcaz tabi asd

Deli dolu bir yazar.
Julietim.

Arkadaşlar asılmayın kırarım kafanızı.
burada kimseyle ağız dalaşına girmek gibi bir niyetim yok ama dayanamadım. cidden dayanamadım. insanlar ölüyor bu sevgili yazarcık hala 'ya uf kimsenin annesine sövmeyin terbiyesizler' derdinde. peki bugün ağlayan analar nolacak? yıllardır ağlayan analar nolacak? bu ülkede yıllardır ölen insanların canına saygı yok bizim küfrümüz ergenlik olsun saygısızlık olsun varsın. yaşanan acının ne saygı çerçevesinde ne insanlık çerçevesinde yeri yok. bu gece bütün küfürlerim bu kötülüğün tüm sahiplerine. saygılar.
Siyaset uzerinden prim yapmaya calisan bir aptalcık daha
Ben tayyibi mi savunuyorum sence ya da ne halt yediginiz umrumda mi?
Evet orada analar agliyor insanlar ölüyor ve senin türevin bir avuç mal birilerinin anasına kızına küfredince ülkeyi kurtardıklarını sanıyor.
şimdi cevap vermeyim diyorum da içimde kalmasın. sövmeyince ne değişiyor balım? o kadar üzüntünün meselenin içinde bi bu mu gerdi seni. vah yazık.

edit: bin sana tiyyibi siviyisin dimidim ayrıca. hıh.
Ulan bende cevap vermeyeyim diyorum ama vericem
Ben ay terbiyesizler bilmem ne demedim ki yapıma aykırı boyle bişey demem
Açık sözlü ve net bi insanım ben herseyi pat diye söylerim
Insanlar orada canlarinin pesinde ülke olarak saldirilara maruz kaliyor yara aliyoruz
Birileri de burada haydi tayyibe sovelim kampanyasi duzenliyor
Sonra da ülke neden duzelmiyor
Bu yuzden iste bi seylere direniyorsunuz ama yanlis sekilde
Senin burada o adamin karisina kizina küfretmen sadece senin haysiyetini alçaltır
Ne ülkeyi kurtarır ne de olaylara bi faydası olur
Buradaki koyun sürüsünü de küfür etmek ibadetmiş gibi küfre sürüklemek sonra da sanki terörist yakalamıs gibi sevinmelerine sebep olmak dupeduz klavye delikanliligidir.
haydi yine geliyor cevap. ülke olarak kan ağlamamızın bir sebebi olmalı değil mi? yani herkes bizi dövüyor bizi kimse sevmiyor uvvv yazık bize. bu durumdan memnun değilsek bunun bir sorumlusu vardır köşedeki manav bakmıyor bu işlere sanırım.kizilayda hergün patlamanın olduğu yerde otobüs beklerken, 300 çocuk babasını madenci olduğu için kaybetmişken, bütün bu olaylar aslında bir tiyatroyken ve ölüm ihtimali herkes için bu kadar yaklaşmışken sözler bazen zincirlere akla mantığa vurulmuyor azizim.
Hepinizden daha milliyetçi daha vatan aşığıyım
Bu yüzden de birilerinin karısına kızına küfür etmiyorum.
Tayyibin ben karısının ya da kızının namus bekçisi değilim buradaki olay
Milletin anasina bacisina küfretmekle gurur duyan
Esas olayları boşverip boyle saçma şeylerle avunan tipler olmanız.
off sana tayyipçi ayağı çeken mi var. konu vatan millet falan da değil konu insan. hisler, çaresizlikler. ben gidip bir sigara yakıp (bkz: insan insan) dinleyeceğim. bu tiyatronun tüm kurbanları için. tavsiye ederim. haydi kal sağlıcakla.
Konu vatan millet olsa böyle boş boş davranmazdın zaten.
Hadi sağlıcakla.
Sanırım canı yanmış bir arkadaş tarafından yazıldı bu ahahha guldurdun yine. Pek severim kendisini sozlukte yeni yazar oldum fakat olmadan once de okurdum yazdiklarini. Hatta kendisine koca bile bulurum o kadar sefyom
Oo hoşgeldiniz efenim buyrun çay ikram edeyim size

görsel
tanımadığım bir yazar. romeo öldü sanan juliet'tir. romeo'nun hap atıp ölü numarası yaptığını henüz bilmiyor. dikkat edelim arkadaşlar kendine birşey yapmasın.
Romeoyla henuz tanisamadık telatcım oyle bişey yok yani.

Bir yazar.
Entrylerini okuduğumda genelde beğenip oyluyorum, iyi yazmalar olsun.*
http://www.uludagsozluk.com/e/33457585/

eksi karma isteyeni boş bırakmayan yardımsever yazar. ben de biraz eksi karma alsam fena olmaz hani, bilgin olsun. *
Arkadaşı eksileyelim.
Tabi yardimci olmaya calisiriz asd.
Çok kötüdür.
Ak da degilim trollde degilim kardeş.
Çay var içersen?
gelişi güzel inceledim de anlaşılır bir yazarlığı yok.
Sperm bankasından hamile kalmış kadının çocuğu gibidir.
lys gazisidir.

yazilari okunurken zevk verir. (!?!?)
güncel Önemli Başlıklar