bugün

akrep burcu olan yazar. hoşgelmiş.
(bkz: simon rolfes)
(bkz: kürt kızları/#4694059)

kötü söz sahibine aittir.
bir ırkın kızlarına kötü kokuyor diyen birine "iğrenç, pis, aşağılık ve mide bulandırıcı" diyerek kibarlığını ortaya koyan yazardır.
içeriklerinin yetkin olduğunu, üslubunun ise ortalamanın çok üstünde hatta ilk sıralarda yer aldığını düşündüğüm yazar.klasik ve yapısal eleştirilerini haklı bulsam da adriana lima için yazdıklarını kendisine yakıştıramadığım yazardır.yahu tamam metalaşma, objeleşme, sistem eleştirisi falan hoş, güzel de, abi baksana kız gülünce insanın içi eriyor, o gülünce dünya gülüyor. (bkz: gül ki sevgilim)

konuyu dağıtmadan söylemek gerekirse; entrylerinin artmasını dilediğim yazar.
comatose içtenlikle katılırım ki; kalitelidir yazılarıda yazarın ta kendisi de...
pembe çerçeveyle , süslü bebeklerle ,kapital düzenle, parayla, şanla , şöhretle, karmayla kafayı yormamış, yoz kültürden sıyrılmış nadir yazabilen okutabilenlerdendir o.
yazardır gerçeğinden....
şiiri sever, can yüceli sever, nazımı sever... insanı sever ki herşeye değer...
Rastgele etrafa ateş açıp vurduğunun adına hedef diyenlerin sahte bi ışıltıyla parıldadığı şu vasatta; aklına, bilincine, yüreğine inancımı hemen her yazısıyla daha bi pekiştiren, şahsen tanımadığım yakın arkadaşım.
nickini her gördüğümde ruffles çağrışıyor aklımda.. ruffles.. enlerin cipsi.. video yarışması.. sorunlar..
çok iyi birine benzeyen yazar. hatamı güzelce açıklamıştır. ahanda belkiyoruz entryler aga. *
perdeleri takmada, patlak ampulleri** degistirmede cok basarili yazar.
yazdıklarına katılırsın katılmazsın bilemem ama bu sözlükte okunmaya değer nadir yazarlardan..
dobra bir yazar. * *
savunduğu ve kaliteli olduğunu düşündüğü o güzide neslinin neler yaptığını göremeyen yazar..

buyur; (bkz: eşek sikmek için yeterli olan penis boyu) ve bonusu (bkz: altıncı nesilden seçme entryler)

al bu da ek; (bkz: piçe babasını sormak/#5309356)

bir de şey var; "Yecüc mecüc, talan, veba virüsü ve emek" kalite göstergesi değildin sen böyle algılıyorsan ne üzücü senin adına..
dünün beğenilen entry'lerinde cirit atarken fatal/#5309645nolu entry'sini gördüm. gayet saygılı ve seviyeli bir üslupla, fatal'ın 6. nesil hakkında söylediklerine cevap vermiş. diğer entry'lerini okumak için yazar bilgilerine baktığımda ise çaylak yapıldığını gördüm.

daha önce defalarca söyledim; yazarların çaylak veya silik yapılma nedenleri mutlaka sözlükte açıklanmalı. karma grafiği, sözlükpad, özelleştir gibi siktiri boktan butonlar yerine, çaylaklık ve silikle ilgili bir buton konması çok zor olmasa gerek.

madem böyle bir butona gerek duymadılar, bizede rolfes'in çaylak yapılmasıyla ilgili komplo teorileri üretmek düşer.

1- elleme eski neslime koyarım götüne götüne teorisi: ilk akla gelen bu oluyor. adam, 6. nesille ilgili bir genelleme yapan, sözlüğümüzün mihenk taşlarından fatal'a cevap vermiş. daha önce de dediğim gibi entry gayet saygılı ve seviyeli. kesinlikle hakeret ve küfür içermiyor. hakaret içeren bir yazı için fatal'ın 6. nesil ile ilgili entry'sine bakabilirsiniz. işte tam da burada devreye lobi faliyetleri giriyor. gammazlarla oluşturulan kanka dayanışması, moderatörlerle enseye şaplak, göte parmak ilişkisi... eee sonuçta ne oluyor? rolfes çaylak olurken, elit yazar göbeğini kaşıyor.

2- moderatörüm mod'um, amınıza korum teorisi: bu teori için açıklama yapmaya gerek yok. açıklamaya yapmaya kalkarsak konuyu moderasyonun adalet ve iktidar anlayışına kadar indirgememiz gerekir ki, bunun da kökü taaa ilkel komünal topluma kadar gider. hadi abartmayayım, ilkel komünal topluma kadar inmese bile orta çağ karanlığından ileri gidemez. aaaa yeni çağı görürse göt olayım e mi!

3- ha rolfes, ha rufles ikisi de aynı bok. ben panço'cuyum lan teorisi: akla en yatkın olan çaylaklık teorisi. hatta kesin bu. bak rolfes; nickini panço yaparak sözlüğe geri dön, sonra da git bütün birinci, ikinci nesillerin götünü parmakla. bırak çaylaklığı, karma puanına +300 eklenmezse gel beni mik.

baii.
çaylak olma durumunun benimle ilişkilendirilmesini oldukça saçma buluyorum.. herhangi birisi nick altıma entry girdi diye onu çaylak yapacak bir yönetimi de istemiyorum.. ayrıca moderatörlerle enseye şaplak, göte parmak bir ilişki herhangi bir yazarın çaylak yapılmasına neden olmuyor.. kaldı ki böyle bir ilişki ile her istediğimi çaylak yaptırma özelliğimin olduğunu da düşünmüyorum.. ayrıca moderatörler ilişkilerine göre değil kendi uydurdukları ve her daim çelişkiye düştükleri kuralları ile çaylak yapıyorlar.. bir de şahsımın böyle bir lobi gücü olsa toplamda 25 kere niye çaylak olayım deli miyim?
gidişi üzen, ancak derin biçimde düşünülünce gidişine hak verilen yazardır. iyi baksın kendine.
sözlüğün nitelikli metin üreten, ne yazmış diye meraklandığım birkaç yazarından biriydi rolfes. yazık ki "shutdown" demiş. kendi payıma gidişine üzülmemem olanaksız. lakin şu sol çerçevede kimi soysuzlarca ısrarla yürütülen köpekliğe baktıkça da, midesine giren krampların şiddetini anlayıp gidişine hak vermemek mümkün değil.

sevgili rolfes; senin o 'sıkıcı' yazılarına inat, birazdan muhtemelen "kürtlerin sikten ibaret olması" konulu ufuk açan paneller verilecekti sol tarafta, her biri alanında uzman konuşmacılar tarafından. bilmem farkında mısın ama, çok şey kaçırıyorsun dostum.

ah biliyorum, ironi de sıkıyor bir yerden sonra. iyisi mi kısa keseyim; yazacağın yerin adresini ulaştırıver artık bi şekilde. bin tane sözlük var, hepsinde bir bir nickini aratma bana.
yeni fark edebildiğim ve eder etmez de hakkında methiyeler düzmek istediğim yazar. özellikle de kaliteli bir kalemi olup, bir şeyleri dile getirebilen yazarların sayısının çok cılız olduğu bu sözlükte farkını çok net ortaya koyan kişi. burda kaldığı için önce kendisine, sonra da bunda katkısı bulunan moonlight sonata'ya burdan teşekkür ederim.
(#6025203) entry'siyle döktürmüş yazardır . Ellerine sağlık.
hakkında yazılan 29. entrynin sonunda, hakkında birşeyler yazmaya çalıştığım insan.