bugün

gece mp3 çalarınıza alıp bir çimenliğe uzanmanızı ve bu şarkıyı dinlemenizi şiddetle tavsiye etmekteyim.
muhteşem eserdir. malesef diğerlerini bulunamamaktadır.
ülkemizde sadece 1 kişinnin tamamını çalabildiği yaklaşık 4 kitap sürecek notası bulunan güzide eserdir özellikle adaigo kısmı müthiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=DsXLfnVuj30&feature=related
stratovarius tarafından gayet hoş şekilde yorumlanan süper şarkıdır.
kesinlikle dinlenmesi gerekendir,özellikle müzikle uğraşanların dinleyerek ders alması,yeni ufuklar için esinlenmesi gereken eserdir.
tek kelimeyle harikadır...
deniz gezmiş'in en büyük düşüdür, ölmeden önce rodrigonun gitar konçertosunu dinlemek lakin dinletilmemiştir.
(bkz: Huzur)
gitarı çalan ne büyük virtüözdür.genelde pepe romero çalar.
şöyle bi uzanayım dediğinizde kesinlikle dinlemelisiniz . muhteşemdir.
konsantre olarak dinlediğinizde, bu eserden başka hiçbir şeye odaklanamazsınız. başka şeylerle ilgilenmeyi denediğinizde sizi bir şekilde kendi dünyasına çeker.
(bkz: afiyet bal şeker olsun canım)
(bkz: hayatın fon müziği)
Dinleyen insanlara huzur veren bir müziktir, insanın dünya hayatındaki hatalarını düşündüren bir ritim yapısı ve melodisi vardır .
(bkz: Şuanda dinlediğim müzik)
klasik müziğin şaheserlerindendir.
[null http://www.youtube.com/watch?v=MKEJSk0J8jE]
dinlendirici bir etkiye sahiptir. her ne kadar klasik müzikle aram olmasa da sabahtan bu yana huzur bulmamı sağlayan klasik müziktir.
dinlemesi güzel, çalması zordur.
deniz gezmiş'in ölmeden önce dinlemek istediği fakat dinletilmeyen eserdir. hatırla sevgili dizisinde arkadaşları deniz gezmiş asılmaya götürülürken ıslıkla çalmışlardır. gerçekte bunu yapmışlar mı merak ediyorum ?
mükemmel bir konçertodur. kafayı içini bildiğim pür-ü pak yapar.
her çaldığında deniz gezmiş'i hatırlatan mükemmel bir konçertodur. içinde narin bir hüzün barındırır.
feiruz'unda li beyrut şarkısının alt yapısında kullandığı harika müzikler.
ahmet kayanın mahur şarkısında geçen "o mahur beste" bu bestedir işte. cenazemde çalınmasını istediğim müzikaldir aynı zamanda.

"o mahur beste çalar
müjganla ben ağlaşırız.."
her dinleyeni duygulandıran deniz gezmişi hatırlatan bir başyapıt.
sık sık dinlediğim konçertodur. harikadır.
hastanede yatan ogluna yazmis diyorlar.