bugün

ülker'in yer fıstıklı ve karamelli çikolatası. snickers taklidi de denilebilir. mustafalar ve hüseyinler içinmiş ayşeler de tadabilirmiş.
kavanoz açmak için kullanılan çikolata.

boğa üzerinden düşülmemeye çalışılan oyun.
içerisinde yerfıstığı, karamel ve nuga bulunan ülker tarafından üretilen yenilesi çikolota.
tadı baygınlık hissi veren, cok agır bir cikolatadır. hele hele sıcakta hic cekilmiyor.
(bkz: serkan şenalp)
türk yazar-çizerlerin özgün üretimi çizgi romanlarla bilinen yayınevi. http://www.rodeostrip.com
kral çikolatadır fakat bendenizi bağımlı yapmıştır, hatta ve hatta bağımlılık yapabilen bir çikolata olduğunu belirtmek gerekir.
(bkz: ne içirdiniz lan bana)
yer fıstığının çikolatayla müthiş buluşu.
jack hammer adlı bir boğa meşhurdu bir zamanlar. oyunu da vardı bende. klavyenin ok tuşları ile sağa sola ileri geri basıp dengede durmaya çalışıyordunuz düşüncede boğaya yakalanmadan kaçıp çitlere çıkmanız gerekiyordu.
meksika'nın orta kısmındaki durango eyaletinde bir yerleşim birimi.

eyaletin ve ülkenin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: durango/#8698186)
(bkz: meksika/#8698162)

(e-local)
(inegi.mèxico)
sadece Mustafaların, Alilerin, Hüseyinlerin tadabileceği bir tür çikolatadır.
görsel
(bkz: oreo)
küçücük bir çikolatayı zorla yedim o derece iğrenç yani.
ayşelerin de tadabildiği bir tür çikolatadır.
ayrıca bir ara ntvspor'un her akşam saatlerce müsabakalarını yayınladığı amerikan sporudur. tam rodeocuları ve atları ezberlemiştik ki ntvspor bir daha rodeo yayınlamaz oldu.
snickers çakması olan fakat lezzet bakımından o kadar da fena sayılmayacak çikolata. yerfıstığı karamel ve nuga üçlemesi. ayşeler de yiyebilir.*
insanların damak zevkini kötülemenin ne kadar iğrenç bişey olduğunu gözler önüne sermiş olan çikolata.
hande yener'in şarkısı.

kavga etmek sever beni rodeo rodeo
sabaha kadar üstünden atamaz beni rodeo rodeo.
söylenenlerin aksine 'vahşi' değil 'kışkırtılmış' boğalar üzerindeki sporcunun, boğanın üzerinde 8 saniyeden az kalmama şartı ile puan aldığı, boğaların çıldırması için halatla göbeklerinden bağlandığı spor dalıdır. ayrica sahada sporcu düştükten sonra boğayı sakinleştirmekle görevli bull fighters denilen görevliler bulunur.
izlemekten zevk aldığım bir spor. Yapmakta isterim.
Bir ara sürekli takip ettiğim spor. Ntv spor veriyordu da..
Maximus benzeri çikolata. Ben küçükken daha popülerdi isimden kaybediyor bence.
boş zamanlarında yaptığım tatlı ve sevimli spor. kışları balkonu yazın ise evin önündeki 4yolu kullanıyorum yaparken.
ayşelerde tadabilir.

not : böyle bir reklami vardı galiba.*