bugün

daha önce oktay kaynarca,pınar altuğ ve yağmur atacan'la 'ilk aşkım' dizisinde arz-ı endam etmiş bir çok reklamda da görebileceğiniz şu aralar da 'selena' isimli bir dizide bir ortaokul sabi sübyanını canlandırmakla beraber aslında kendisi kocaeli üniversitesinde öğrenim görmektedir. taşşştır taşşşşş... daha ne diyeyim!?
bugün kocaeli üniversitesi'nde iki kafadara şu diyaloğu yaşatan taş kişiliktir,
-bu çocuk dizilerde oynamiyomuydu lan!?
+evet o
-e okula nie geliyo bu gitsin oynasın dizi mizi bi yerlerde
(bkz: rodeo mustafa)
kısa boylu ve bebek yüzlü olmasından olayı ortaokul dizisinde bile oynayan şahsiyet. halbuki 22 yaşında.
aynı lisede okuduğumuz benim bir dönem üstüm olan hatta 2 sene aynı servisle gidip geldiğimiz şirin sakin ekranda göründüğü kadar hoş olan,2 sene aynı serviste olmamız sebebiyle o zamanlarda oturduğu evin daire numarasına kadar bildiğim şahıstır. *
tip olarak bana benzetilen velet.
ece uslu'nun sevgilisi imiş.
gözlerinin rengi mükemmel olan 85'li oyuncu.
kendisi ile 7 sene aynı okulda okumuş olup yamulmuyorsam 6 senede aynı sınıfı paylaşmışlığımız vardır.televizyonda izledikçe lise yıllarımı hatırlatır kerata.
oyunculuk anlamında kendisini sürekli geliştirmektedir.
basamak basamak yükseldiği şöhret dünyasında başarılarının devamını dilemekteyiz.
Bebek yüzlü biri olmasına rağmen nerde aşiret tetikçisi, nerde itlik kopukluk rolü varsa verilen oyuncu.
evlenmiş.

https://www.posta.com.tr/...-haber-fotograf-2255287-1
25'lik görünümlü 35'liktir.