bugün

Sözlüğü temsilen bir kere ısırabilir miyiz?
yanında yere para falan düşürürseniz eğilip almamanız gereken bir yazar.
görsel

Vasatlardan biri daha.
mesajlarıma dönmeyen totoş şey pardon yazar.
Yemeyince şikayet edip sildiren, ama her türlü küfrü kendisi edebilen yazar(!) kişi.
hadi şimdi cimer' e şikayet edilmeli yazar.

ben bir müzisyen olarak olaya hassasiyet ile yaklaşırken gözü dönmüş bir biçimde dünkü bebelerin saldırısına uğruyorum.

he umrumda değilsiniz o ayrı ama şu bilinmelidir ki müzik dinleyerek, türkü çığırırarak kimseye bir şey olmaz.. bunun en net örneğini ahmet kaya da yaşadık.

o yüzden müzik dinleyenden ve müzisyen insanlardan korkmayın.

asıl korkuyu din, kitap, allah, adamlık diyende hissedin.

kişisel tecrübelerim memeler haricinde bu kadardır. selametle.
sevdiğimiz bir 1. nesil yazar.
dhkp-c imiş, pkk imiş ben bunlardan anlamam gencolar.

parti üyeliği bile olmayan bir yazardır rockonbaby.

insani olarak bir müzisyenin ölümüne dahi üzülmemeyi sizlerden öğreniyor olmam da üzücü kendi adıma.

sizler yazarlık değil, saldırganlık peşindesiniz ama uludağ sözlükte 16 senedir sizler gibi kimlerle karşılaştım o yüzden dilediğiniz kadar yazabilirsiniz. kendinizi çok sinir etmeyin, üzmeyin. şarkı açın, gevşeyin, sevişin amq.

ben de bir yerlerde para kazanıyorum, troll luk değil ama mesleğim. bu derece hırçın bir biçimde ne firmamı savunuyorum ne de körükörüne burayı savunuyorum.

sakin olun gencolar, darbe planım yok. milli iradeye hele hiç bir lafım yok.

kişisel kimin ne derdi varsa buyursun özelden yazsın hepinizi rahat rahat yuvalarınıza göndereyim.

t: bir yazar.
devlete vergisini vererek, askerliğini yaparak, kişi istihdam ederek emin olun burda çükü, götü kokuşmuş laf salatası yapan birçok troll den devletine daha faydalı bir adamdır.

2010 istanbul inönü konserine grup yorum un izin veren kişi ben değilim veya bandrollü olarak resmi bir biçimde albümlerinin çıkmasını sağlayan kişi de ben değilim.

grup yorumun sevdiğim şarkıları vardır.

bunların en başında da "sıyrılıp gelen" gelir.

bölücü diye yasaklanmış ahmet kaya’yı da tekrar legal hale getiren de bendim hatta osman öcalan ı da ben çıkardım trt ye.

hunharca saldıranlara değil, hunharca bağnazca iktidar savunucularına troll dediğimin de altını çizerim.

idil kültür merkezi denip duruyor da ensar vakfı gibi sanırım.. bir fikrim yok orayla ilgili. çünkü işin propoganda ya da puştluğunda değilim.

ben ahmet telli için müziği dinlerim, efkan şeşenin sesini beğenir dinlerim, armoni yapısını dinler beğenirim, bestelerini beğenir dinlerim amq size ne?

ne ara ne şekilde bu kafalara ulaştık inanılır gibi değil.

şehiriçinde bir şiwan perver aç.
osmaniye de açmayı dene mesela şiwan perwer i..

işte o şiwan perweri megri megri diye bu ülkede dinleti olarak haberlerde izledikten sonra gelip burda bana kimse masal anlatmasın.
Yıllanmış emekçi yazar.
Yaşıtların torun seviyor amk.
Birinci nesil fosil.
Entrylerimi açık oylayan tatliş yazar.
Bu sözlük dili ve edebiyatında sanırım evlilik teklifiydi.
Öyleyse 'evet,evet,evet.'
Flört bir insan, karizmatik ve yakışıklı. Ayrıca enstruman dersi veren bir hoca. Taliplerini bekliyormuş öyle dedi.
beşiktaş fanatikliğiyle yazdığı entryler olmasa ekşi' de admin olurdu. çok kaliteli yazar ama o fanatiklik olmuyor işte. aynı mel mel bakan gibson' un fenerbahçe fanatikliği gibi...
var bi cazibesi.
Dedemdir.
Dedemdir diyene bak..