bugün

içinde kırk adet sigara bulunan amerikan menşeili danimarka yapımı fiyatı 50 yeni kuruş olan sigara markası çokta kaliteli.
(bkz: nasıl para kazandırttıkları anlaşılamayan ürünler)
cok fazla içilmemsi gereken sigara,zira ciğerlerinizi göğüs kafesinize yapışmış hissedeblirsiniz.
polanya'da üretilen içimi gayet güzel bir amerikan sigarası.
doğu illerimizde bir kartonunu sadece 16 ytl ye temin edebilirsiniz.
bir kartonda 8 paket vardır; sigaramız diğer sigararalar gibi 20'lik değil 40'lıktır.
bu 16 paket sigaraya tekabül eder.
paketi 1 ytl ye gelmektedir.
gerisini siz düşünün. *
amerikanın askerleri için ürettiği sigara olarak rivayet edilen sigara. içinde 40 adet sigara bulunması ve tablalarda 2 ytl'ye satılması ile mantıklı olan rivayet.
arayıpta bulamadığım sigara.bu arada polonya malı üzerinde öyle yazıyo...
ülkeye kaçak girdiğinden çok ucuza bulabilirsiniz bu sigarayı. daha çok doğu taraflarında bulunur ve doğuda çok ucuzdur. tadi winston'a benziyomuş. her zaman ararım eskişehir'de ama bulamam bu sigarayı.
diger sigaralara oranla hafif ince sigara. ama sahane bir sigaradir.

bakkallarda cok bulunmaz. tekel bayilerine bakilasi , alinasidir.
bir pakette 40 dene sigara bulundurabilen bir bünye. üstüne ucuz, üstüne hafif. (bkz: daha ne olsun şekerim)
+afiyet olsun..
-eywallah. sana da..
+ee roketleyelim o zaman..
-buyur aga..
adamın iflahını kesen ,
narin görünüşlü zehir .
http://www.geocities.jp/s...3433/images/rockets_b.jpg
winstonla neredeyse tadları aynıdır. fiyatıda çok uygundur tavsiye edilesi bir sigaradır.
zor gün dostu sigara. şu sıralarda 3,5 liraya seyyar satıcılardan temin edilmesi mümkün.
kamyoncu sigarasıdır.uzun yol için hani.
içinde 40 adet ince şirin(!) sigaranın bulunduğu ve kutusu amerikan futbolu formasına benzeyen sigara markası. içinde 40 adet sigara bulunmasına rağmen ucuz olan, ve bu konuda insanlarda şüphe uyandıran sigara markasıdır.
yurt, askerlik gibi yerlerde parlement'le birlikte kullanılan sigara. kendiniz parlement içersiniz, sigara isteyene rocket uzatırsınız.
en bi güzel sigaradır. yasal olarak satan yoktur. nerede köşe başında boş duran bir eleman var, varın gidin yanına satıyordur.
bursa'da bulabileceğiniz yerler. osmangazi metro istasyonu'na giderken soldaki çantacılarda. kent meydanında.
heykel'de zafer plazaya inerken solda cüzdan satan adamın ilerisindeki doğulu arkadaş.
içerisinde 40 adet sigara bulunan ve fiyatı sadece 1.5 tl olan öğrenci sigarası.
kolonyaya batırılıp kurutulduğunda marlboro tadı veren sigara. lan şaka yaptım. aman haa evde denemeyin.*
sigaranın içindeki tüm bileşenleri ve zararlı maddeleri ciğerleri direkt olarak hissetmek isteyenler için yapılmış sigara.

hayatımın bir döneminde düzenli olarak rockets 40 içmek gibi bir hataya düşmüştüm. genç idim, toy idim. başta sorun yoktu. tadı fena değil, fiyatıyla karşılaştırıldığında süperdi. ancak, bir gün yakalandığım basit bir nezle, benim için kabusa döndü. akciğerlerinizin her hücresini hissetmek istemiyorsanız, düzenli içmeyiniz efendim. zira sigara sağlığa zararlı olabilir ama rockets 40 bokunu çıkarıyor birazcık.
fiyatından dolayı sanıldığının aksine kötü olmayan, ağırlığı harika bir seviyede olan, tadı da içilemeyecek kadar kötü olmayan 2 lira verip 40 sigara aldığınızı göz önünde bulundurursanız harika olan sigara. tabii bir camel, marlboro ile boy ölçüşebilecek bir şey değil ama cebinizde para yokken almak için iyi bir alternatif.
bizim burada* 3.5 lira olan sigaradir. bazi yerlerde 1.5 lira, 2 lira oldugunu gorunce isyana gelmisimdir, guzel sigaradir, rocket severlere sigara zammi pek koymamistir.
talebin artması üzerine kaçakçı esnafın fiyatını 5 liraya çıkartarak prestige'e yönlenmemize neden olmuş sigara.
(bkz: rockets 40)