bugün

dinleyicisinin hayatta başanı gelecek en mutluluk verici dumurlardan biri olacaktır. bayılabileceklerin sayısını tahmin edemiyorum.
(bkz: rüya)
ortamda ki insanlardan
- oha lan adamlar aynı metallica gibi!
tepkisinin alınacağı olay.
ana messi la anaa, kelimesi yerine; anaa james la anaa, fade to black çalcan mı jamesssss. gibi şeyler duyabilceğiniz andır.
yanında megadeth de çıkarsa orgazm olunabilir.
benim için barı terk etme sebebi olur.
acemi gruplara verdiğim değeri metallica'ya vermiyorum.
sakin olun, bunlar animasyon grubudur.
mümkündür. pek sık geldi ülkemize ne de olsa hani.
ilerleyen yıllarda olma ihtimali var olabilir.
"tribute lan bunlar" tepkisinin verileceği durumdur.
öldüm lan galiba.(ölmeden önceki son dilek)
bir efsanenin rock barlara düşmesidir. metallica bitti ama o kadar da ölmedi lan.*
olsa olsa o metallikadır. yada ametalicca.*
gözlerine inanamayı da beraberinde getirir.
lemmy kilmister'in doğumgününde olmuş olaydır.
fake profildir, inanmayınız, kamera açmasını isteyiniz. açmazsa sahtedir.
rock bardakilerin bayılmasına sebep olacak eylemdir. barda oturuyorsun elinde içkin, bir anda sahneye metallica giriyor; lars hayette 1-2-3-4 diye saydırırken james başlıyor gimme fuel, gimme fire, gimme that which i desire, oh...
o sırada aklı başında kalacak tek bir insan tanımıyorum.
(bkz: adriana lima nın kapıyı çalıp sana kaçtım demesi) ve (bkz: katy perry nin kapıyı çalıp sana kaçtım demesi) ihtimalleri kadar olanaksızdır.
tam detayını hatırlamasam da, headbang dergisinde gerçekten böyle bir olayın var olduğunu okumuştum. bir barda, gerçekten de sürpriz bir konser vermiş elemanlar.
rock barda sahneye aniden jim morrison'un çıkmasından daha hayret verici değildir. herif paristeki kabrinden kalkıp gelmiş bi de rock bara çıkmış. akabinde sayıklayarak uyanırsın falan. böyle de heves kaçırır.
(bkz: fazla hayalgücünün bünyeye zararlı olması)
(bkz: rüyalarda buluşuruz bu şarkıyla kavuşuruz)
(bkz: zeki müren)