bugün

dexter morgan'ın sevgilisi. zamanında kocasından çok çekmiş. 2 çocuğu var allah bağışlarsa. çok da muntazam bir poposu var ki gözden kaçırılmamalı.
eski eşi tarafından rahatsız edilen, dexter' in araya girmesiyle rahat bir nefes alan dexter karakteri.
mıymıy sesi, acındırık bakışları ve hele ki dexter'a -sanırım ilk sezondu- oral seks yaparken giydiği bir kıyafet vardır ki zavallı dexter diye acımışımdır, iticilik abidesidir kadın. hiç yakışmıyorlar dexter'la. yaşlı duruyor kadın.
--dexter dizisi ile ilgili az spoiler--
dexter ile evlenmesi üzerine, 4. sezonda dexter'in kuyruğunu hep dik tutması gerektiğini hatırlatan hatun.
evet, iticidir ve dexter'e karşı hep bir "patron" havası içindedir. oysa dexter ev içinde son derece sessiz, anlayışlı ve sakin, sorumluluk sahibidir. karısına ve çocuklarına sinirlendiği bile olmamıştır oysa.
sevmiyorum bu kadını arkadaş.

sevmediğim bir diğer dexter dizisi karakteri için:
(bkz: debra morgan)

--dexter dizisi ile ilgili az spoiler--
3 tane çocuğu olan(hadi diğer ikisini siktiret onlar büyük biraz)yeni bir bebeği olan,ama dexter abimizi aldatan gerizekalı kadın.sonra da bık bık ötersin.sen benimle ilgilenmiyorsun dexter,bana yalan söylüyorsun.dexter gibi anlayışlı birini nereden bulacaksın sorabilir miyim.sen kıçının keyfine evde yatarken,dexter gece bebeğe bakıyordu.uykusuz uykusuz işe gidiyordu!
(bkz: en antipatik dizi karakterleri)
dexter morgan'ın merhum eşi.
her erkeğe böyle bir kadın lazım. ne desen inanıyor ! bazen şüphe oluyor ama çok tatlı ve sevimli bir karakter..
--spoiler--
bu kadına ilk gördüğüm sahneden beri ısınamamıştım zaten. öldü iyi oldu dexter için ama dexter'da tam bir malmış afedersiniz. lila gibi hatun duruken geldi bu sümüklü rita'ya yine.
ölünün arkasından fazla konuşmayalım. huzur içinde yat rita.

--spoiler--
sinir krizi geçirmeme sebep olmuş karakter. ay ne itici bir karakterdir öyle kardeşim denilesi. dexter dizisinde dexin sevgilisidir ve sonrada evlenecekler. 4. sezonda ölmesi yanlıştır efendim bu kadının 1. sezonda ölmesi lazım. o kadar mıymıydır. hiç bir erkek daha doğrusu hiçbir canlı bu kadına dayanamaz. dexter gibi bir adam nasıl olurda bu kadından çocuk sahibi oldu. ah bu senaristler. bütün dexter severleri kadına ilk sezondan beri gıcıklar ama 4. sezonda öldürüyorlar. olmuyor böyle.
Debra Morgan'dan kat ve kat daha iyidir
En azından her önüne gelenle yatmıyor.
çok kötü bir sonla karşılaşarak hayata veda etmiş dexter karakteri.