bugün

--spoiler--
filmin sonunda neganı taklit eden,
hasta ruhlu,
manyak,
akıl hastası bir yobaza dönüştü bu herif.
--spoiler--
işte bu yüzden Daryl Dixon'ı daha çok seviyorum.
Tam tersi herkes patır patır ölürken onun liderliğinde yaşayanlar herkesten çok yaşamıştır.

Biz ondan razıyız.
filmin sonunda neganı taklit eden,
hasta ruhlu,
manyak,
akıl hastası bir yobaza dönüştü bu herif.
bizim dinci ırkçı çılgın gericilerin, idealist şovmenlerin, hayalperestlerin walking dead deki izdüşümüydü.

sarsılmaz inancı uğruna bütün arkadaşlarını helaka sürükledi.

bir karakter ancak bu kadar antipatik,
sahtekar,
ikiyüzlü,
içten pazarlıklı,
megaloman,
narsist,
aciz,
psikopat bir zavallı olabilir.
--spoiler--
lavuk son zamanlarda beni acayip uyuz etmişti. gleen'i gözünün önünde beyzbol sopası ile kafasını patlattılar ama lavuk birden sevgi pıtırcığı oldu! senaristler adam olsaydı eğer onu helikopter ile kaçırmak yerine gebertirdi..

--spoiler--

Çizgi Romanda ölüyordu zaten.
Karısı öldüğündeki ağlayışı gördüğüm en gerçekçi oyunculuklardan biriydi.
Lavuk son zamanlarda beni acayip uyuz etmişti. Gleen'i gözünün önünde beyzbol sopası ile kafasını patlattılar ama lavuk birden sevgi pıtırcığı oldu! Senaristler adam olsaydı eğer onu helikopter ile kaçırmak yerine gebertirdi..
Çizgi Romanda Andrea ile
Ama dizide Michonne ile evlenmiştir.
Bir Daryl Dixon değildir.
öldü mü geri mi geldi derken türkiye'de tatil yapıyormuş.
görsel
Aşırı şanssız bir twd karakteri ailemi bulucam diye başladı ailesi kalmadı, grup için planlar yaptı ama sürekli kayıp verdiler bunun yerine shane'i izliyor olsaydık çok daha farklı olurdu. en son medeniyet kurucam köprü yapacam derken pat orda da fail oldu. Bunun gidişinin ardından millet ayrıldı ama yaşamaya devam edip medeniyetlerini geliştirdiler. Bu bahtsız pezevenk olsaydı medeniyet falan izleyemezdik kesin. Dizi bunun ardından çok daha iyi gidiyor. Mk bahtsız puştu s.git daha da dönme...
bugün elveda ettiğimiz the walking dead post-apoliptik evreninin efsane alfası.
9 yıl boyunca oradan oraya savrulmuş; görmediği şerefsizlik, çekmediği çile kalmamış bir herif. yeri gelmiş kafayı yemiştir, yeri gelmiş adamın tekini ısırarak öldürmüştür.
planlı birisi gibi görünse de kurduğu planlar hep boka sarmış, sorunlardan şansı ve cesareti sayesinde kurtulmuştur hep.
twd boka sardığında bile diziden kopamadıysam bu kendisi sayesinde olmuştur. müthiş bir karakterdi, andrew lincoln de müthiş canlandırdı. bir efsane daha tarihin kara sayfalarına terk ediliyor.
özleyeceğiz.
tez zamanda neganin anasini sikmiştir.
Negan ı teke tek yakaladıktan sonra bırakmaması gerekirdi. Bir daha eline böyle fırsat geçmez.
ben dizideki rick'i değil çizgi romandaki rick'i seviyorum.
(bkz: reek grimes)
Adam gibi adam.
Ama karısı kevaşe aynen skyler white gibi ama bu karı daha beter.
çolaktır.
Reyizdir.
bence carl, rick'ten bin kat daha adamdır. bu da böyle biline.
Dizinin şah damarı.bu adamda olmasa yaşayamicaklar.
bişeyler yapıyosa bi bildiği vardır diye düşündüğümüz adam. Severim kendilerini.
karısının ona buna verdiği cesur ve evrimin kanıtı olan başrol oyuncusudur.
Daryl'ın anlam veremediğim bir şekilde itimat ettiği karakter, muhtemelen çıplak Fotoğraflarını zombilere göstermekle tehdit ediyor.
ingilizcede adam, man diye yazılır rick grimes diye okunur!