bugün

--spoiler--
çok korkuyorum lütfen ama lütfen dedim o kadar
--spoiler--
dikkat çekmiştir. ne zaman geri adım atmaacağız asladan, rica ediyoruma geçildi.
Ama dert bu değil, dert; "Acaba AK PARTi'ye nasıl vururuz". Nereden vurmaya kalkışacaksanız kalkışın, biz dimdik ayaktayız" cümlesini twitter da gördükten sonra hiçte samimi bulmadığım ricadır.
ing. Lanet olsun adamım, şakirtleri korkutuyosun
Bir de demokratik hakkını kullananlar arasında provokatörler var demiş.
Daha dün kendini bilmeyen çapulcular diyordun? Şimdi böyle mi oldu?

Fırıl fırıl dönüyor yahu
devlet adabıdır. üsttekiler rica eder. alttakiler arz eder. normal yani.
laf ettiğiniz RTE, zamanında bundan çok daha organize olan cumhuriyet mitinglerini atlatmış birisi, adam da çıkmış "korktu yeeaa, yihhu" falan diyor. sonra da bunları ciddiye almamız bekleniyor.
Sen teröristlere tanıdığın imtiyazları bildiğin için rica ediyorsun, devletin her kurumunu özelleştirdiğin, bu ülkeyi babanın tapulu malı gibi istediğine peşkeş çektiğin için rica ediyorsun. Bu halk artık ne yapmak istediğinin farkına vardığı için o kasımpaşalı giderli recep kediye döndü. Halkın birikmiş öfkesidir bu. Filistin mazlumları diye ağlayıp kendi mazlumunu sadece polis olan bir piçin tekme tokat dövmesi seni hiç üzmüyor nedense. Sana karşı duran ve fikrini benimsemeyen herkese yaptığın bu muamelenin farkında olduğun için rica ediyorsun tayyip efendi. Kısacası senin rican lan hakikaten fazla gaza geldik galiba diyerek vites küçültmendir. Türk milleti asırlardır beyliğine, birliğine, devletine saygılı toplum olarak baş kaldırmadan, sükunet içinde yaşamışlardır. Olayları bu raddeye getiren tek sorumlu sensin. Tabii ki ricayı da özürü de geldiğin gibi gitmeyi de sen yapacaksın. Oraya çıkan herkes türk toplumunun halk arasından gelmiş temsilcisidir. Sen sahibi olmaya çalışarak kaybettin kabul et artık.
rica etmekle oluyorsa rica ediyorum polisini beşiktaştan çek diye cevap verilebilir.
eylemin amacına ulaştığının, mesajın yerine ulaştığının göstergesidir.
adama böyle rica ettirirler.
güldürmüştür.

adamı böyle yumuşatırlar.
kasımpaşalılar rica etmesini de mi biliyordu? öğrenmiş olduk. adama böyle cümle kurdururlar işte.
bir hafta önce "avm'yi yapıcaz, ne yaparsanız yapın" diyordun, şimdi nooldu da rica ediyorsun, bir şey yedin de dokundu mu yoksa?
an itibarı ile şişhaneden tarlabaşına doğru kadınlar-çocuklar ile dol grup tencere tava çalarak şarkılar söyleyerek ilerlemekte.
taksimden gelen insanlar ile selamlaşarak nöbeti devrettiklerini söylüyorlar.

hayret, hiçbiri ayran içmemiş.