bugün

abd'nin iran'a uyguladığı ambargoyu delmek.
hem de bunu mavi akımla bize itelenen rusya doğal gazının yarı fiyatına doğal gaz anlaşması yapıp 20 milyar dolara yakın bir ticaret bağı kurduğumuz sınır komşumuz iran ve türkiye'nin lehine olacak şekilde delerek yapmak. ticaret yani mesele hem de komşu iki ülke arasında. bu ticarete kim hayır diyor 8 bin km öteden abd.
yani bu adam senin sınır komşunla ne alıp satacağına karar vermek isteyen abd nin ambargosunu by pass etmiş ve iki ülke menfaatine ticaret yapılmasına aracı olmuş.
paralar halk bankasında toplanmış ve halk bankası değer kazanmış. ülken ekonomik anlamda büyümüş rahatlamış. imf ile falan uğraşmamışsın ne yapmışsın ticaret hem de ülkeler arası.
abd de cia marifetiyle beslediği kancık köpeği fetullahçı terör örgütünün savcıları yoluyla ilk darbeyi 17-25 aralıkta vurmak istemiş ama millet siktir git abd demiş.
sonra bu kancık abd yine piç beslemesi fetö sayesinde darbe yapmaya kalkmış halk yine sülaleni sikerim abd demiş.
şimdi aynı ibne çocukları abd nin kendi kafasına göre uygulamak istediği ambargoyu iplemedik diye kıt aklınca farklı bir şey peşinde.

abd bi sikim yapamaz bu saatten sonra. devlet yüzünü tam aksi istikamete döndü s-400 ler abd nin koca götüne inceden duhul edilir meraklanmasın kimse.
bu arada iyi parti olmaz. abd sermayesi fox habire köpürtüyor akşener tayfasını belli ki fetö marifetiyle cia farklı bir şey peşinde. ama millet yemez bunu heveslenmesin kimse.
yedi düvel chp liyim oyum iyi partiye, yedi kuşak mhp liyim oyum iyi partiye. bu amk maklube beyinleri orjinal bir replik bile üretemezler. bunların trolleri bile özgünlükten yoksundur. haşhaşi bu ibneler, kafalar afyonlu, beyinler durmuş bir saat gibi fetullah meczubuna kilitlenmiş.
bu millet cezanızı en ağırından kesecek kökünüzü kurutacak sivrisinek sürüsü.
mantıksız gerekçe.
bu arada kıt zeka, üretimsiz fikir hep peşimde * cidden çok umursuyor beni çünkü haklı olduğumu biliyor.
ayar yemelere doyamadı * ama zaten o yüzden buralarda.
yeni orjinal fikirler üretemeyeceği için nicelikten alıyor gücünü. o ve vasat avanesi ama fikirler küçük sevimli yeşil tırtılım eğlenceli şeylerdir *
sen de denemelisin.
büyük oyundur. ameriga ingiltere feto israyil ve diğer dış mihraklar gene birleştiler cari açığın yüzde 15 ini tek başına kapatan iş adamımız üzerinden büyük oyun kuruyorlar..

görsel
O değilde,ben yazıdaki " piç beslemesi fetö" cümlesine takıldım. Benim bildiğim ona feto diyemezsiniz diyen, ne istese verdiğini söyleyenler tarafından beslenmişti o o. Çocuğu....
Şimdi yani siz utanmadan,arlanmadan dünya liderimize "piç" mi demek istiyorsunuz?
görsel
Bugün bizdeki mualefet budur. Gerçekleri bilir fakat iktidar hırsı uğruna vatanı kolaylıkla satar. Abd savcısını över yalakalık yapar. Hadi koçum abd der. Abd kanallarını izler atatürkçüyüm ben der. Pkk , dhkpc ile bir olup devlete saldırır milliyetçiyim ben der.
fetö kendini yıllarca hizmet hareketi arkasına gizledi. 1974 den bu yana devletin her kurumuna sinsice yerleşti. bütün hükümetlerle, askerlerle, yabancı ülkelerle arasını iyi tuttu.
ülkeme allah rızası için hizmet ediyorum diyene ne isterse vermeye çalışmak kusur değildir. olsa olsa istihbarat zafiyetidir, saflıktır, yersiz iyi niyettir. kaldı ki fetö hakkında olumsuz bilgi nasıl ulaşabilirdi devletin başına. polis, asker, mit her yer bunlardaydı ak parti iktidara geldiğinde.
hangi birim ne diye başbakana fetö hakkında olumsuz bilgi ya da istihbarat verebilirdi bu durumda. çünkü o birimlerin tamamı fetönün elindeydi. sürekli olarak iktidar manipüle edilmeye çalıştı.
zaten sorun iktidarın fetöye bizim alanımızdan çık hizmetse işin git hizmetini yap demeye başlaması ile ortaya çıktı.
fetö ilk defa seçilmişe başkaldırdı ve darbeye yeltendi 17-25 sonrasında ise askeri darbeye.
işin çirkin tarafı kendine muhalefet diyen tayfanın fetönün hukuk darbesini göre göre fetöyle iş tutması seçilmişten yana tavır almamasıydı.
bunlar seçimle iktidar şansı olan ve kendisine demokrat diyenlerdi. ama halksız siyaset yapmaya o kadar çok alışmışlardı ki.
hala fetönün peşinde at koşturan tipler mevcut türkiye'de, fox tv nin köpürttüğü 28 şubat dönemi haberciliği yaparak parlatmaya çalıştığı akşener ve avanesi yoluyla.
seçimler geliyor meraklanmayın 5 yıl daha derin bir nefes çekip yutkunarak ak parti iktidarının arkasındaki halkı izleyeceksiniz.
reza zerrab amerikada yargılanmıyor,

canını kurtarmaya çalışıyor.

bunun bir ortağı daha var dı,

bilen varmıdır bilmem.

iran da idam cezası aldı

ve şu anda infaz gününü bekliyor.

ya recai ve saz arkadaşlarının bu kişi ile ilgili

irana müzük notası verdiğini duyan var mı ?

maçası sıkar mı ?

yer mi ?

demek ki neymiş ???????

https://www.ntv.com.tr/du...di,1VWlspZzZkOZpLHfKst70Q
bak sen eski hocaefendicilere nasıl küfrediyorlar.

amk omurgasızları.
Birileri ayakkabı kutularını, saatleri, takım elbiseleri götlerine sokmaya başlamıştır şimdiden zamanında aldıkları Rüşvetleri saklayacağım diye. E nede olsa fırtına yaklaşıyor.
okumuş ama yine anlamamış fosforsuz beyin.

salt gerekçe abd ambargosunu delmek.

sen amerikalı mısın, abd topraklarında mı yaşıyorsun ?

senin ülkenin lehine yapılan bir iş için cumhuriyetçi bir amerikalıdan daha fazla öfke kusuyorsun. sonra vatansızsın deyince de alınıyorsun fetöcü kardeşim.
he sizin hocanız sizin götünüze pensilvanya haşhaşı sokuyor öyle seviyorsunuz siz.

belli ki tam amerikan mandası olmuşsun ya da yak.
Açtığı başlığa 7 kez entry giren yazar sıçmığı.
adam sınırında devlet kurduruyor sen de niye orda yargılanıyor diye üzülüyorsun.menfaat azizim menfaat.
nerden türk vatandaşı olmuş bu herif be?