bugün

putin ve zelenski'ye verdiği emir sonucu çözmesidir. boktrolleri sinirden kudurtan durumdur.
reis emir verebiliyorsa , ukraynada rehin kalan 2 tane a400 uçağımızı
geri alalım ....

KiEV'DEKi "KOCA YUSUF" SORUNU... REHiN KALAN 2 A400M NAKLiYE
UÇAĞIMIZI KURTARABiLECEK MiYiZ?...

https://www.youtube.com/watch?v=b20CSY8gwtA
(bkz: devlettapar hastalığı)
Gelişmelere aşşırı duyarlı sanatçı kardeşimiz birce akalay bu konuda yorum yapmamış mı?

Bu güzel habere bile kudururlar muhalefet eder hakaret ederler.
Putin olmasa esadin fişi çekilmişti.putinin namini burdan anlamak lazim dünyada.ne konusuyor bunlar.
görsel
Ben sizin hayal dünyanıza limon sıkayım.
Ekmaa 10 liraya yediğin zaman görürsün çözülmüş mü.
Keşke önce bizdekini çözseydi.
Allah, kendisine mülk verdi diye ibrahim'le Rabb'i hakkında tartışanı ( Nemrut ) görmedin mi? Hani ibrahim: "Benim Rabb'im diriltir ve öldürür." demişti. O da: "Ben de diriltir ve öldürürüm." demişti. ( Sonra iki kişi çağırttı yanına. Birisini öldürttü, diğerine de hayatını bağışlıyorum dedi, serbest bıraktı.) ibrahim: "Öyleyse, Allah Güneş'i doğudan çıkarıyor, sen de batıdan çıkar." deyince, o gerçeği yalanlayan nankör, şaşırıp kaldı. Allah, zalim olan halka doğru yolu göstermez.
Bakara Suresi 258. Ayet
reis 24 ayar altın verse hani bunun kırmızı kurdelası dicek tipler aha önümüze döküldüler işte.
--spoiler--

reis 24 ayar altın verse hani bunun kırmızı kurdelası dicek tipler aha önümüze döküldüler işte.

--spoiler--

Hadi versin de görelim. Boş işkembeden sallamak kolay.
ben de bugün emir verdim güneşe, doğdu.
Çözdü dikkat edersen.

Birleşmiş Milletler Dünya gıda bayramı ilan etmiş bugünü.
Reis ve Putin’e emir vermek,önce Suriye’de şehit ettiği askerlerimizin hesabını soracağına koşa koşa Putinin ayağına giden adam emir verecek ara bile binmeyi bilmeyen şahıs.
Aynen öyle emir vermiştir evet. Sizin gibi denyolar bu tiyatroları çok yiyor diye zaten adam bu salaklığınız ekmeğini yiye yiye bitiremedi. Bu zamana kadar tükürdüğünü yaladığı şeyleri buraya koysak yine savunacak bişey bulursunuz tabii, koyun olduğunuzdan kelli başınızda sürekli bi "nefes al nefes ver" diyecek olması gerekiyor.
Putin çok yaramaz
Bizim aktrolleri trolledi yine.