bugün

Şimdilik budur. evet.
görsel
tipini s.ktiminin p.çidir.
bir zaman burada bir prostat vardı
çok benzettim.
Tövbeler olsun.
tost makinasıyla mı çekmişler bu nasıl fotoğraf amk.
Herifin Kalbi yüzüne yansımış.
netlikten gözlerim kamaş kamaş oldu.
Vay arkadaş 39 kişinin canını alıp gece yatağa yatıp uyumayı başarmış bir ruh hastası.
(bkz: tost makinesi)
flash tv yaşlandırma tekniğinden hallice fotoğraf.evet saldırganın bir kafası var bunu anladık bu resimden. allah kolaylık versin emniyet güçlerine.
Tarafsız bölgede gösterilen fotoğrafı en neti sanırım. Yeni yayınladılar.

görsel
Şu tiple keşke kendini tarasaymış diyorum. insanin içi mi dışına yansır. Yoksa dışı mi içini belirler çözemediğim bi durum. Yaradan böyle yaratmasa belki hic yapmazdi bile.
moğol, meksikalı veya güney amerikalı çıkma ihtimali var mı acaba.
Bakışları aynı mehmet ali ağca'nınkilere benziyor.
Bu tipi görüp de suçlu olduğunu anlamayan polis varsa istifa etmeli.
Ben ki metafizik şeylere itibar etmem lakin bi gülüşü var videoda, o esnada şeytanı gördüm lan yüzünde. Şeytan.

Ama keşif çekimi gibi duruyor hakaten.
iki gündür son dakika haberi olarak devamlı servis edilen, piksel piksel gittikçe netleşen görüntüdür.

Ulan banane adamın tipinden sanki bize istihbarat veriyorlar, ben mi yakalayacağım Allahın psikopatını.

Yakalayın ortaköy meydanda sallandırın. Bana onun dar ağacındaki en net görüntüsü lazım.
Bu herifin canilik adına yapamayacağı hiçbir şey yok. Canlı canlı insan bile yer bu.
Eğer bu videodaki tipse bildiğin terminatör olmalı. O nasıl bir ruhsuzluktur. Herif, hedefe kilitlenen silah gibi. Bu herifi kim nasıl yönetiyor? dünyanın en önemli sorusu bu! Bu soru gerçekten cevaplanabilirse çok acayip şeyler ortaya çıkacaktır.

Ayrıca herifin tipine bakıp nereli olduğuna hemen karar vermeyin. Zira onu yönlendiren güçler zaten bunu yapmamızı istiyor. Herşey olabilir.
Dün sırf bu saldırısı konusu yüzünden arkadaşlarla oturduğumuz masayı terk etmek zorunda kaldım.
O kadar can çekmiş ve ölmüş insanların arkasından '' hiçbirisi için gram üzülmedim iyi oldu. Hep fakirler ölüyor birazda zengin kesim ölsün'' dediler. Ve benim kanım çekildi önce bi anlamadım ne dediklerini.
Nasıl ya nasıl böyle düşünen insanlar olabiliyor hayatta. Bende olabilirdim sen de yakın arkadaşında. Ayıp ulan ayıp onların hepsi iranlı diyip üstüne bir de ırkçılık yaptılar karşımda. Çok yazık gerçekten, aralarından birisi de çevik kuvvetten di.
Savaşa dur diyeceğimiz yerde bu aptal dangalak pis tek hücreli varlıkla uğraşıyoruz..
insanlığımızı çoktan kaybetmişiz ama haberimiz yok.
Şimdi ölümlerden ölüm beğen oruspu çocuğu !
(bkz: idam cezası)
Yaptıklarının bedelini ağır ödeyeceğinin ilk emaresi olan görüntü.
özbek türk değildir !
adama kırgız girdi çinli oldu , çıkana kadar neler olur neler.Bunu canlı yakalayan emniyet güçlerine teşekkürü bir borç biliriz.
Emniyet görevlilerine atış talimi yaparken kullanılmak üzere hedef kağıdı olarak bastırılması lazım.