bugün

Korkak bir yazar.

Reich wilhelm adlı yazara çağrı;

Bilgine güveniyorsan benimle tarih alanında kapış. Hangimiz münazarayı kaybedersek o sözlükten gitsin. Bak hodri meydan yüreğin yetiyorsa tarih konusunda benle kapış.

bir tarihçi olarak hodri meydan yazdığın safsataları kanıtla hesabımı sileceğim.

Eşinin esir düştüğü ile ilgili tarihî belge göster. Ha tarih bilgimle ezerim seni cesaretin varsa meydan oku, çürüt bilgilerimi. Bak ben buradayım.

Muhtemelen gaddar rick adlı bilgimle ezdiğim eski bir korkağın sahte hesabı.
Korkak yazar.

Meydan okumama cevap verememiş bir tarih cahili.

Hiç uğraşamam. Dengim değilsin. Kumda oyna.
On birinci nesil 66 entrylik ak donuz. Troll.
gaddar rick denen yüzsüzün sahte hesaplarından biri.
gece rüyasında timurdan küsküyü falan mı yedi acaba merak ettim ameniko.
bana bak ; sen dahil, buranın yönetimi dahil, hiç kimseye hiç bir şey beğendirmek için yazmıyorum. ben istediğimi yazarım, beğenen okur, beğenmeyen engeller, bak gene söylüyorum, kimseye hiç bir şey beğendirmek mecburiyetim ve düşüncem yok. bu güne kadar da hiç olmadı. burada sayısız hesabın var. benim bir tane hesabım var, başka bulursan bildir hemen silsinler. ama bu hesaba sen ve kafadarların engel atın ve okumayın. cevap da yazmayın. bilmem bu kadarını anlayabilecen mi ? senden ve saçmalıklarından sıkıldım. o of lu küfürbaz moruktan da, senden midem bulandı. empati yapmasamda anlıyorum işsizlik zor iş, saracak biri lazım ama o ben değilim. başka hedefler bulun.
gaddar rick denen silinip silinip dönüp gelen yüzsüz.

orta cins.
Yazardır, bazı şizofren paranoyakları kudurtmuştur.

Gaddar maddar bilmem de o arkadaş kimse sana iyi oturtmuş. Hala geçmemiş belli.
tiamattan çaylağı yiyince buradan devam eden kezban.
yine hangi cemevinde vurdurdun rick.
lmao
Rick han mı ne skim biri vardı onun yeni hesabı.
http://www.uludagsozluk.com/e/42346071/

chp’ye hakaret etmiş mal..

bahsettiğin kişilik beyne tepki olarak doğmuş bir zat..

olsa olsa x olur diyeceğim ama uygun bir şey bulamadım ne yazık ki.
güncel Önemli Başlıklar