bugün

geliyorum der. tam olarak kendini hissettirmeye başlamadan, bir buscopan atıldığı takdirde süreç daha çekilir hale gelir.
bayadır uplanmıyor bu başlık, malum şahıs sözlüğü mü bıraktı acaba.

(bkz: ay hadi inşallah)
malum şahısların yerini doldurabileceğim gerçeğini belirtmek istiyorum.
berbattır lakin bir diş ağrısıyla kapışamaz.
Erkekler için daha sancılı olan durum. Dua ettirir.
en son ocak 2015'te şahit olduğum sancıdır.

üstelik müfettişliğim sebebiyle teftiş ettiğim kurumlardan birinde oldu.

ben: hanımefendi neyiniz var, iki büklüm oldunuz?

(elde telefon, uludağ sözlük açık) kadın: teşekkür ederim bir şeyim yok.

ben: regl oldum oley başlığı mı o? ben de düzenli olarak takip ederim. ehehe. neyse dosyalara mı dönsek artık?

teftiş bittiğinde hayatla bağlarını koparmış gibiydi.
aşırı derecede abartılandır. bu kadar abartılmaması gerekir.
hayatında regli olmayanların abarttığı dediği sancı.. sen nereden biliyorsun nasıl bir şey olduğunu beybisi.. yoksa sen.. puhaha.
abartıyorlar. tatlı yiyerek geçen acı mı olur amk.
ilk gün karna blenderla parçalanıyor hissi veren sancıdır.
kızlar tarafından sevgilisine anlatılmaz sıkıntılar verdiren ağrıdır. tatlı krizi ne alaka hiç çözemedik ama iyi gelirmiş. kızlar acıyı çekiyo ama biz takla atıyoruz
Abartılacak bir şey değil. Evet sıkıntılı oluyor ama biz kızlar abartmayı seviyoruz.
kadınınızı çok seviyorsanız eğer, gerçekten ama yürekten, canınızdan kanınızdan biri gibi seviyorsanız, yavrum diyorsanız, yariniz ise o sizin için; ağrısını sancısını sizin de çektiğiniz aylık döngü.
(bkz: majezik)
beni kadınlardan soğutan nedenlerden biri.
biri bunun çözümünü bulsun sevgilime kıyamıy.. şaka şaka ucu bize dokunuyor. bi haller tripler falan direk dokunulmazlık kazanıyor her konuda.
tanım: sancılı bir regl dönemi geçirmek, verimli ve çok yumurta oluştuğuna işaret eder.
aşırı derecede abartılandır. bu kadar abartılmaması gerekir. açık ve net.
KADIN TARAFINDAN, iMKANSIZI YAPMANIZ iSTENiP, YAPAMADIĞINIZ iÇiN AYNI KADINLA KAVGA EDECEĞiNiZ BiR BiR DÖNEMDiR.
BURADA iMKANSIZI YAPAMAMIŞ OLMANIZ DEĞiL KONU. O KAVGA EDiLECEK!

SEVGiLi KADINLAR:
HER AY KUM TORBASI GÖREVi GÖRMEKTEN GERÇEKTEN YORULDUM. SIRF BU YÜZDEN BiTEN UZUN iLiŞKiLERiM OLDU.
BiZ SiZiN O AĞRINIZI ANLAMIYORUZ EVET, AMA "PASTAYI KESERKEN BENiM iSMiMiN YAZILI OLDUĞU YERi KESTiN iLK"
DiYE DE KAVGA OLMAZ AMK YA
ergenlikten başlayarak menapoza kadar devam eden ve hemen hemen her 22 günde bir yaşanan sancıdır. ciddi sıkıntılar verdiği evet doğrudur. ama sevgili hanımlar; sizin alışamadığınız bu sancıya erkekler nasıl alışsın?
Oğlum kız evde pert olmuş. Her ay ortalama 1 hafta. Lan intihar ederim.
Regl yumurta ve muhtemel gebelik için hazırlanan techizatın döllenme gerçekleşmediği için dışarıya atımıdır.

Evet kadın bedeni ilk regl yani 11-14 yaşından itibaren her ay gebe kalacak gibi hazırlanır, her ay muhtemel embrio için malzeme sarf eder.

Regl minimal seviyede bir düşüktür,
regl sancısı ise minimal seviyede doğum/düşük sancısıdır. ilk gün veya ilk iki gün devam eder, sonrası şımarıklık

yine de ağrı kesiciler kullanmadan bu küçük sancılara sabretmeniz ağrı eşiğinizi beslemesi açısından önemli olabilir.

Zira gün gelecek o sancı artacak, artacak, artacak ve 3-1dakikada 1e inince çatalda bacaklarınız ayrık yatıyor olacaksınız.

Allah analı babalı büyütsün.
(bkz: lookin in bir batinda 5 yavru dogurmasi)
bizim başımıza gelse her ay kahramanlık destanları yazacağımız hadise.
2006 yılından beri değişik periyorlar ile hemen hemen aynı şeyleri defalarca yazdıran konu... tamam anladık çok fena... ama tıp çaresizken biz yazarlar ne yapabiliriz?
en zevkli acılardan olsa gerek diye düşünüyorum. değil mi kızlar ?
ulan sizin sikiniz kesildi mi ?
bizim kesildikten sonraki gun top oynadik ne bu atarlar tripler.