bugün

gerek sosyal medyada gerekse günlük yaşamda yaptıkları eylemlerle ortaya akla mantığa uygun tek bir gerekçe sunamayan, yetmezmiş gibi korkutmayla, aşağılamalarla, tehditle erdoğan düşmanlığı yaparak oy dilenen çapulcuların 15 senedir olduğu gibi kendilerinden emin şekilde oylarını kullanıp sandıkta çakılıp kalacağı gerçeğidir.
hayır oyu verecek olanları, terörist, vatan haini ilan edenlerin yeni mastürbasyonu. şeriat özentisi, arap götü yalayanlar, biatı hayatının düstüru haline getirmiş piçler göttür asıl. dizine kadar inen sakalı ile elinde kılıç diriliş izlemeye benzemez bu işler genç. o osmanlı götü yalayan, hırsız ile beraber soyunuz sopunuz tükenecek bu memlekette.
güşlü türküye için evet diyen çomar cinsi gibi akla mantığa uygun tek bir gerekçe sunamadık. çok üzgünüz.

evet'in gerekçesini ne başbakanın ne cumhurbaşkanın açıklayabiliyorken, tüm kampanyayı sanki kılışdaroğlu'nu oyluyormuşuz gibi onun üstünden yürütüyorken, hiç utanmadan ortaya atılan çomar iddiası.
En azından vicdanım rahat olacak . Sizin gibi ileride kafamı kaşımayacağım.
Hayırcıyız, yapacak bir şey yok. Ama bundan 5 yıl 10 yıl sonra biz akp'ye oy vermedik, referanduma evet demedik, biz başka partiye oy verdik, oy kullanmadık diyecekler. Ya da bizi kandırdılar, kılışdaroğluna mı oy verseydik? Diyecekler. Her şeyin hayırlısı olsun yapacak bir şey yok.
olursa da en azından bir kere göt olacaktır.
Mejajını aldım nismo kardeşim güşlü türkiye için bende varım.
hayatı boyunca göt olarak yaşamayı seçenleri geren mevzudur. kapasiteleri yok yazıyorlar ama yazdıkları bir boka benzemiyor ama hala yazıyorlar..

neden hayır dediğimizi açıklayamıyormuşuz. insan gerçekten merak ediyor bir insan nasıl olur entiri girer ama yazılan entirileri okuyamaz/anlayamaz. okur yazar bunlarda "okuyamaz yazar" oluveriyor çok ilginç. 20000 tane entiri var lan neden hayır verildiğine dair hala söyleyemiyorlar diyorlar şaka gibi..
benim götlük anlayışım makarnaya-kömüre-koltuk sevdasına vatanını namusunu satmak. teşekkürler.
göt kılı olmaktan iyidir.

başkasının götünün kılı olacağıma kendim göt olurum.

götüm ben.
Belli bir zaman sonra kandırıldık diye ağlayacak ama hiçbir işe yaramayacan olan toplumun söylentisidir. Bundan bir kaç sene sonra feto gibi kandırıldıklarını ilan edecekler ama biz ezelden beri ona feto diyorduk lafımıza geldiniz utanmadan birde hala bizi kötülüyorsunuz. Ya biz haklıysak yine utanmadan evet verdik ama kandırıldık diyebilecek misiniz?
biz fetoye hayir dedık evet dedınız, elinzde patladı, devletin tüm kademelerıne yerleştirdiniz.
biz balyoza malyoza kumpas dedık, siz evet dedınız, türkiye bağırsaklarını temizliyor dediniz, yerlerine geçem komutanlar milleti oldurdu,
biz habura hayır dedık sız açılım dediniz analar ağlamasın dediniz, adamalr şehirlere bombalar yığdı,
biz pkk terorıstır dedınık, siz pkk ile göreşen şerefsizdir dediniz, biz değil devlet görüşüyor dediniz, görüşen arkadaşları ben görevlendirdim bi sıkıntısı olan bana gelsin dediniz....
bak kardeş gel bu sefer yine göt olma.
Evet, "hayır" oyu verecekler teröristtir. (bkz: dhkp c lilerin silahlı tehdit görüntüleri)
Siz yillarca got killigi yaptiniz. Asil evet cikarsa siz gotun nasil oldugunu göreceksiniz. Koyunlar sizi.
Yeni bi troll doguyor sümüklerinden . .
referandum ile ilgili fazlaca gaza gelmiş ergen feveranı olabilir.

(bkz: sakin ol şampiyon)
referandumda götlerin evet diyeceği gerçeğiyle yarışandır.
referandumu galatasaray-fenerbahçe maçı sanan fasulye beyinlinin açtığı başlıktır.
cinsel hayatı kelime dağarcığı ile doğru orantıda olan bu canlının götü sadece böyle bir durumda görebileceğinidüşünmek onun adına üzülesi bir durumdur.
erdoğan düşmanlığı ne yahu? muhalefet denilince anladığınız tek şey düşmanlık öyle mi?... ne yani, sizin tapmanız normal de, bizim sevmememiz mi garip geldi?
hayırcılar ne olur bilemem ama evet çıkarsa mutlak monarşinin kaymağını yiyecek olan insanların kim oldukları belli. sokaklarda evet evet diyerek orasını burasını yırtanların yine ekmek arası makarna yemeye devam edecekleri kesin. siyasi gücün kaymağını siyasi gücü elinde bulunduranlar yer, onlara omuz veren tabaka değil.
2010 referandumunda da benzer iddialar söylemler vardı. sonucunda gördük ki yargı terör örgütü eline düştü. şimdi ise ülke yönetiminin düşmesi söz konusu. kandırıldık demek yetmeyecektir.
götlerin insanlardan daha gururlu oldugunu ogreneceğim gerceğidir.
her yetkiyi tek adamda toplamak cumhuriyet düşüncesiyle kabul edilecek bir şey değildir. cumhuriyette yetki milletindir.
birden dünya devi olacağını düşünen salaklara göre hiç bişey olmayacak kişilerdir.
her zamanki gibi hayatlarına devam edecekler. öyle göt felanda olmayacaklar. eğer bu olay sonucunda göt olacak birileri varsa onlar yukarıda bahsettiğim gerizekalı tayfalarıdır.

halbuki ayın 17'sinde, evet diyeninde hayır diyeninde yine aynı asgari ücreti alacağını bilseler o dedikleri göt olma olayını şimdiden yaşayacaklar.
eyalet sistemi ile k*rdistan denilen o çöplük ankaranın sınır komşusu olunca göt olma olayını o zaman yaşayacakalar.

değişen bişey olmayacak dolayısıyla hayırcılara o istediğiniz şeylerin hiçbiri olmayacak.

ortada bir hezimet, bir hüsran, bir kandırmaca varsa eğer(yine), bir aldatmaca varsa şayet(yine) bu kandırılan kişiler evet diyenler olacaktır.
bu entry burada dursun. eğer hala özgürce yazıp çizebiliyor olursak şayet, bol bol konuşuruz.

#hayır
en azından kendimizi satmayacağız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar