bugün

ben secilmis hukumetlerin yargi dahil kimseye hesap vermeden is yapmasina hayir dedigim icin hain olucaksam , o hainligi seve seve kabul ederim.
(bkz: küfürsüz sözlük istiyoruz grubu)

(bkz: insanın yaptığından pişman olduğu anlar)
yanlış bir cümledir.
ne hayır diyen ne de evet diyen hain filan değildir.
bu ülkenin özgürce karar veren vatandaşlarıdır.
görsel

Bu görseli gördükten sonra ben de evet demeye karar verdim. Baksanıza arkadaşlar bilumum örgütler devletler bile var işin içinde. Oyun büyük reis daha büyük elhamdülillah.

Edit: ne çok beyinsiz, okuduğunu anlamayan sazan var şu sözlükte amk ya. Leşsiniz hepiniz.

Edit: amına koyduğumun salakları görseli ben hazırlamadım, altına yazdığımı da mı okumuyorsunuz da sanki ben referanduma hayır diyen haindir diyomuşum gibi yorumlar yapıyosunuz. Birinizde bile mi ironiyi algılalayacak kapasite yok, hepiniz mi beyinsizsiniz anlamadım ki.

Yuh amk editi: ulan şu hale bak bugün de aktroll olduk facebook sayfalarına bile düşmüşüz asfdgshdhjkl.
birden hülooooooooooğ diye haykırasım geldi.
hayırlı olsun o halde.
bir baktım koyun sürüsünün arasındayım, dedim aga bu ne .

aman yanlış replik oldu. hoşt köpek vatanı kimin sattığı, para için nelerden kimin vazgeçtiği, koltuk sevdası için dünyaya ülkeyi rezil edip, her gün şehitlerimizle canımızı kim acıttırıyor. ulan ülkede şans eseri hayatta kalıyoruz şerefsiz aktroller.
görsel
sen dediğin için ve bu ülkenin geleceğini düşündüğüm için hainim evet.

açık ve net beyan ediyorum ki; referandum olursa kesinlikle ve kesinlikle hayır! diyeceğim.
cumhuriyete ve parlamenter rejimi koruyacağıma,
atatürk ilke ve inkılaplarını sonuna kadar savunacağıma,
özgürlük ve barış yolunda, atatürk yolunda ilerleyeceğime yemin ediyorum!

refendurmda bu yüzden hayır diyeceğim. sen beni hain ilan etsen de etmesende!
hayatı boyunca bir baltaya sap olamamışların ve de olamayacakların aidiyat eksikliğini, çok iyi manüpüle edebilen bir siyaset anlayışının, halkı bölerek oluşturduğu düşman algısını, politikacıların kendilerine olan karşıtlığı devlete ve ülkeye karşı gibi gösterme becerisiyle halkın bir bölümünü arkasına alma durumu sonunda gelişen olay.
Amlarina koyarim hainliginin.
(bkz: hayir)
Ne evet diyen haindir ne hayır diyen.

insanların tercihlerine düşüncelerine saygı göstermeyi öğrenin.
Referandum a hayır demiyoruz.
Referandum da hayır diyoruz.
Bir ithamdır.

(bkz: bilimum örgütler) koptum amk.

Bilimle uğraşan örgütler?

Bilumum örgütler*
Hain değildir . Bu işin milletimize zararlı olacağını düşünebilen insandır .. Kimse gaza gelmesin burada geleceğimiz söz konusu şu hayır diyor bu hayır diyor lütfen böyle düşünmeyin , sizin aklımız yok mu oturun açın bi o maddelere bakın sonra düşünün .. Akp yapıyorsa doğrudur zaten chp , hdp hayır diyor kesin doğrudur o zaman arkadaşlar yapmayın bunu yapmayın birilerinin besmele çekmesiyle dini araya koyarak sizi gaza getirmesine izin vermeyin!
Hayır diyenler hdp denmiş peki hdp neden katılmıyor oylamalara?
Ki pkk ypg de buna dahil edilir! Özerklik ve federasyona geçmek tek bir kanun hükmüyle kararnameye bakarken ki yerel yönetimler kanunu geçerken bu federasyonun önünü açan yasa teklifi de geçirildi! Köyler neden mahalle yapıldı sanıyorsunuz?!
Hdp nin katılmama sebebi;

https://www.aydinlik.com....lan-dan-baskanliga-destek

Fetullah gülen başkanlığı destekliyor mu!?

Www.odatv.com/cia-neden-fethullah-guleni-destekliyor-0305101200_m.html

Hükümetin hocası fetullah gülen herşeyi geçtim başkanlık sistemi geldi başa geçeni bünyesine almak daha kolay olacaktır! Adam bayram eder!
Bunun yanına amerika'yı da ekleyebiliriz. Başta olanı al türkiye senindir. Buna dış güçler ve faiz lobisi, bilumum örgütleride sayabiliriz! Recep Tayyip erdoğan'i tehdit etseler nasıl haberimiz olacak?!
Hadi sonra gelenleri tehdit ederlerse!

Evet diyenlere bakalım.

Mhp de bahçeli ihraç edilsin tartışmaları başladı!

http://www.ulusalkanal.com.tr/m/?id=139513

Alparslan Türkeş ;

https://m.facebook.com/st...=160864037642423&_rdr
Başbuğ net hayır diyor!

Necmettin Erbakan

https://m.youtube.com/watch?v=6jt9Xjq8FWQ

Bu da başkanlık sistemi tuzağı

http://www.dailymotion.co...sistemi-bir-tuzaktir_news

Şimdi bunları gördüğüne göre evet demek hainliktiri de gör!
(bkz: anlıyorum)
Evet demek hiç aklımdan bile geçmedi. Tabi beni hainlikle suclayana bakınca cokta kafama takmıyorum vatan millet sevgimi bilen bilir, zaten kimseye kanıtlamaya gerek yok ki bunu da anayasaya karşı gelip, rejim değişikliğini destekleyerek kanıtlayamazsınız. Referandum olursa sabah erkenden kalkıp gidicem, hayıra basacağım. Hayırlara vesile olsun.
chp nin inadına evet diyeceğim.
görsel
Hukuk adamı değilim fakat alim olmaya da gerek yok bu ve benzeri paylaşımlar açıkça suçtur.

Paylaşan kişilerin bunu kavrayacak zekaya sahip olmamaları bahane değildir, propaganda bile olamayacak kadar iğrençtir.
“Evet” kampanyası ufak adımlarla da olsa başladı bile. Kampanya yeni başlıyor diyoruz, ancak elbette 7 Haziran 2015 tarihinden bugüne Türkiye’nin üzerine bilinçli olarak çöken kara bulutların bütünü başkanlık rejimine sosyal rıza yaratmanın çabalarıydı.
Bu rıza kanla ve gözyaşıyla yaratılmaya çalışıldı, yine de başarıya ulaşılamadı. Referanduma kadarki süre boyunca Saray’ın bu rızayı belirli kesimlere havuç göstererek, belirli kesimlere de sopa kullanarak üretmeye çalışmaya devam edeceği açık. Şimdi kim hain bir düşünmek lazım.