bugün

her zaman söylerim, bir erkeğin kıza teklif etmeden önce sorması gereken soru şudur:"bu kız bana bakar mı?"
reddedilme sonrası hissedilecek duygular, hiç teklif etmemiş olmanın vereceği üzüntüden daha az acı verici ise anlamlıdır. yok değilse, suyunuzu soğuk alın.
dahil olduğum erkek grubudur. dayak yemişliğim bile var bu yüzden...
ben uslanmam ya dayak da yesem, rezil de edilsem dayanamıyorum güzel kız görünce iletişime geçme isteği var bende.
Bu erkek belli ki kızı çok seviyordur. Yinede umudunu kaybetmeyerek şansını denemek istiyordur.
hoca dururmu yapıştırmış cevabı:
(bkz: ya tutarsa)
Seviyorsan git konuş diyosunuz adamlar da sizin agziniza bakıyor işte .

Sonra da vay efendim reddedilecegini bile bile teklif etti Ahaha ezikkk

Olmaz öyle.
En azından cesareti vardır. Reddedilince kalbine gömer ve vazgeçer. Bir de söyleyemeyen ve saçma sapan platonik aşk yaşayıp acı çekenler var. Ben değil bi arkadaş..
en azından tarafım belli olsun diyen erkektir. hiç teklif etmeme pişmanlığını yaşamamak içindir.
ya kabul ederse düşüncesi vardır.
Derler ya aşk adamin gozunu kör eder diye bu da böyle bişeydir. Hani erkek örümcek dişinin pompadan sonra kafasini yiyecegini bildigi halde kayar ya hatuna tıpkısının aynısı iste. Farkiysa birinin kafasindan olmasi birininse gururundan (bkz: karadul)
"bir umuttu yaşatan insanı, aldım elime sazımı" diyen erkektir. ama başka birşey alma ihtimali de var. o yüzden cesur erkektir. birde teklif edip refüze edilirsen umudun bitiyor, ama yok teklif etmezsen bir umudun var. ama öyle umudun ağzına sıçayım tabi, ne öldürür ne güldürür.
teklif etmemenin pişmanlığı mı yoksa reddedilmenin üzüntüsü mü? teklif etmeden önce bunu düşünmesi gereken erkektir .
en iyisini yapmış erkektir. geleceğini düşünen kahraman olamaz. içinde kalıp seni yiyip bitireceğine söyleyip kurtulmasında fayda vardır ne olursa olsun.
git konus kanka rahatlıyorsun ben denedim.
aslında gerçekten reddedileceğini bilmeyen erkektir. Biraz gerizekalı olduğumuz için bu durumlarda, kendimizi "gülücüğe odaklan" tarzı basit ve anlamsız hareketlerle ikna edip serüvene atlayabiliriz.
Mandıra filozofu 2 de ne diyor bu hayatta yaptığın şeylerden duyduğun pişmanlık bir süre sonra geçer ama yapmadığın yapamadığın şeyler için ömrün boyunca pişman olursun.