bugün

(#25701925) bu kim lan?
ulan galiba tanıdık bu dediğim yazar. hayırlısı.
Çakma Freud. Evet.
(bkz: sigmund freud)
kötü yazıyor. diyalog ve üslup sıfır. ayrıca çakma cool demiş. kanıtla desem, çuval dolusu para görmüş fakir gibi dilini yutmuş vaziyette susup kalacak. bilip bilmeden insanlara iftira atan tiplere ifrit oluyorum yalansızım!
(bkz: natalieflyyn/#25726297) ile

nataliefln. natalyiefnn.. nataliefynn... her neyse amk.

o'na fena yürümüştür.
on birinci nesil yazar, mesaj kutumu sevdiğim şarkı ile yeşillendirmiş. kendisine çok çok selamlar. selametle.
güzel bir şarkı göndermiş yazar. teşekkür ettim.
Herkese sarki gonderiyor sanirim ancak benim ki olmamis sabah uyandigim anda bunalima girdim.
sabırlı yazar.
Bu kim lan?
Nick hortlatmış durduk yere. Herifin dünyası burada üç beş kişinin verdiği karmaya endksli amk.
He sığ he. Uzun uzun boş yazacağına kısa ve öz yazacaksın tosunum.
kaşındığı için kaşıdığım yazar. dünkü bebe gelmiş zırlıyor aklınca. verdik biberonunu.

(bkz: on birinci nesil çaylak)
sevip saydıgım bir abim, canım cigerim. hayırlı haberlerini almış bulunup darısı başıma diyorum ayrıca son halimi görüp çok tatlı olmuşun niye bu kadar tatlı oldun deyince beni sevindirip nerdeyse mezdeke eşliginde oynatıyordu..
''senin gibiler benim klasmanımda değilsiniz'' diyen, ama ''ver adresini gelmeyen şöyle olsun'' diyen ayak takımı. bizim gibilerin sizin gibi ayak takımıyla işi olamaz tosun. hadi sen lise çıkışında kız kes, kavgaya falan gir, burası aşar seni.
Benimle uğraşarak ego tatmini yapmaya çalışan çömez. Cahillik başa bela. "Eki eki çaylak oldu" diye ortalıkta cirit atacak kadar da çocuk. Ama sonra ne oldu? Kendisi çaylak oldu.* Ne demişler; kazanacağınıza en emin olduğu uz an, en savunmasız olduğunuz andır.

Edit: evet şimdi benim niclaltımda veya kendi nickaltında savunma sıçacak kendisi. Bekleyip görelim. Gbl.
Olayları tam bilmiyorum da biri sözlükte donuyla video çekip kızlara atmış bildiğim kadarıyla. Bu eleman da o çocuğu öyle bir savunuyor ki, feyk hesap büyük ihtimal.
alpersef'in ta kendisi. bu kadar belli etmeseydin bari lan. adamı (yani kendisini) bir savunuyor, insan babasını böyle savunmaz asdjk.

edit: adamın diğer feyki de geldi beyler. ''hayat cok bayat''. daha 21 entry grmiş, ''haklı bulduğum yazar'' diyor. yeme bizi ercü.*
Kardeş bugun ki aldiğin artilarla bi +25 +30 felan olursun (bkz: swh)
haklı bulduğum yazar.