bugün

cumhuriyetimizin başındaki adam. Liderimiz.

görsel
türkiye tarihine adını altın harfler ile kazımış büyük usta.

görsel
Alenen Kuranı kerim okuyan tek cumhurbaşkanıdır.
Bir reisci değilim ama Müslüman olarak beni gururlandıran bir durum şu;

https://youtu.be/w1265KZzRKQ
Gizli kapaklı işler ondan sorulur.
tayyip erdoğan olmak gerçekten de zor olsa gerek. 15 temmuz gecesi arada kalanları, tarafını seçmek için havayı koklayanları, yalnız bırakanları, 17 - 25 aralıktan sonra fetöyle gizli gizli iş tutanları, pensilvanya ile ilişkileri soğutmayanları, sırtından geçinenleri, 10'unu 100 yapanları, onun sayesinde makamları elde edenleri, ve makamlarının korumak için ne numaralar çekenleri, ve hala hala fetöden kopamayanları, onları koruyanları, görmezden gelenleri, mücadele ediyormuş gibi görünenleri, vs. vs. bilmek gerçekten zor. adamın uykusu kaçar. allah yardımcısı olsun. lakin, olup bitenleri göremesin diye çevresine etten duvar örmeye, göz boyamaya, altını oymaya, ayağını kaydırmaya, onu saf dışı bırakmaya ve hatta yanıltmaya çalışanlar var.
Lider deyince akla gelen kişi.
hakkında bu kadar az entry girilince öldü sandım. *
hakkında entry girilmeyince ölse keşke dimi ?
görsel
Milletin camisi diye cami yapıp milleti içeri alırken korumalarına halkını aratttıran adama bir de halk adamı diyorsunuz. Yazık.
görsel

Bir kare iki adam. Evet.
çakallarla dans eden başkomutan.
kesinlikle düz okuyamıyorum. reee-cep! tayip! eeer-doo-ğaaaan! zihnimi rahat bırakın *
Koruma ordusu birçok ülkenin askerinden fazla olan halkın adamı .
kul hakkından hiç mi korkmuyor denilen insan.
görsel
Allah'ın kulu ve elçisi.
görsel
*cumhurbaskanimizin hediyesi 1 ay boyunca gecerli bu entryi bu basliga gir 5gb 5000 dk kazan gercekten oluyo yap ben inanmadim ama oldu ve 20 dk bekle (banada geldi)*
görsel
bir arkadaşım almanya da her gastede kötü biri gibi lanse dilen adam diye belirtti. haçlı ordusu sevmiyorsa doğru yoldasın modern türk atası , hun ve göktürk hakanlarının modern babası, türk islam birliğinin lideri büyük adam. uzun adam. adam...
hitabeti ve toplumu çok iyi yönlendirebilen akp genel başkanı.
şöyleki şuan ikamet ettiği beştepede ilk yapıldığında ak saray olarak ifade ediliyordu rte başbakan olduğu dönemde başbakanlık sarayı olarak anılmaya başlandı sonrasında cumhur başkanı olunca, şirin ve sempatik bir ism olan cumhurbaşkanlığı külliyesine evrildi.
saray oldu külliye ve kimsede aga bu nedir demedi.
''günümüz şehirleri insana huzur vermiyor, ne bu beton beton beton huzur yok.. bu huzuru yeniden kurmak için biz başta olmak üzere bütün belediyelere büyük iş düşüyor''

ama sen ol dersin olur, sıkma canını
Sol taifenin kabahati. Adam gibi bi muhalefet çıkaramayın. En azından ağzı laf yapan adamı da başka bi adam kendi karısını pazarladığı gerekçesi ile görevden alın. Şimdi daha iyimi oldu. insan en azından videosunu yüklemez internete belki yerine geçirmek istediğiniz adam beceremiyecek ki öyle oldu. Şimdi geride dönemiyorsunuz.
Allah'ın kulu ve elçisi.
Hırsızların, vatan hainlerinin ilah saydığı şey.