bugün

gün geçtikçe ağzını bozmaya başladı.
chp 'li çanakkale belediye başkanı ( ülgür gökhan) akp il meclis üyesiyle tartıştığı için ekranlarda parmak sallayarak " bunu çanakkale şehitleri anma törenlerinde konuşturmayacaksınız" talimatı veren tarafsız cumhurbaşkanı.

heralde chp' li belediye başkanlarını görevden aldığı başbakan ve belediye başkanlarıyla karıştırdı.
görsel
ata binemeyen baş komutan.
(bkz: tırt)
george orwell in 1984 romanında kendisi hakkında ipuçları verdiği ak party genel başkanı.

--spoiler--
hiç kimse iktidara sonradan kalkmak için oturmaz.
--spoiler--
Pek güvenmiyorum ama dini nikahları müftünün yapabilmesi de bi gelişme.. Daha şeriat devletine çok yol var. Dinsiz arkadaşların korkmasına gerek yok bir nikahla şeriat gelmez.
kurumsal firmadaki işinden istifa edip kredi çekip cafe açan 6 ay geçmeden topu dikip zırıldayan adam gibi ülke yöneten adam birini garsonu kandırır parayı cebine atar diğerini hoca efendisi biri toptancıdan mal alır mal eksik gelir tam para öder diğeri aldığı savunma sisteminin tüm kullanım hakkına sahip olamaz kayın peder zengin değilse bu iki insanda batmaya mahkumdur. biri bankaya borçlanır diğeri tarih kitaplarına 2. saddam olarak geçer
yine kandırılcak kişi r.t.e.
görsel
the last comarbender.
bi bitmediniz amk
Emperyalist güçleri ve içerdeki uzantılarını inletmeye başlayan tek adam. Sen onları inlettikçe biz de peşindeyiz büyük başkan.
reklamlar başlamış. tşk bye.
görsel
Teori tamam ama pratikte sıfır olan lider.
görsel
gün geçtikçe daha çok seviyorum seni gün geçtikçe daha çok bağlanıyorum sana. Görüşlerimiz çoğu noktada ayrı ama şu son yaptığın türkçülük açıklaması bile seni boşuna sevmediğimi gösterdi. Varol uzun adam.
Yine şov yapıyor şovmen reis.
Maaşları zamanında yatırmış yine.
trol partinin baş trolü. sokaktaki çöp tenekesine bakar gibi bak geç.
yavaş dön reis yetişemiyoruz. hangi sözünü savunuyorduk nerede neyi tartışıyorduk artık gündemini yakalayamıyoruz.
görsel
bulunmaz hint kumaşı. evet..
reis'in yine lodosu tuttu, poyrazı soğuk. tutturdu belediye başkanları istifa edin len mk diye. geçen de abd büyükelçisine pandik atmış adam saraydaki sebilden su alırken.

durduramıyoruz.
görsel
(bkz: diyojen)
(bkz: romen diyojen)

daha bunu bilmiyor. lâfa gelince de biz çok iyi biliriz...
güncel Önemli Başlıklar