bugün

Bugün yazılan ilk 3 entry paralı troll. Yönetim yine para almış belli.
görsel

rezillik resmen fazia.
görsel
Sayın saygıdeğer cumhurbaşkanımız.

Sayın saygıdeğer cumhurbaşkanımız sizi çok seviyorum bugün yenikapı mitinginde bizimkisi bir aşk hikayesi şarkısını söylemişsiniz, şarkıyı adeta yaşayarak söylemişsiniz. Çok beğendiğim özellikle jest ve mimiklerinizi.
dön yanağını bay kemal osmanlı tokatı gözünü çıkarmasın .

siz de dönün bakim bay kemalin yaverleri .

17 seneden beri döndüğünüz gibi dönün ama .

ha bu arada seçimlerden sonra ne var ? her zaman ki gibi güftesi bestesi chp ye ait olan oylarımız çalındı adlı türkü mü ?

ulan ne güldüm ya .
mansur yavaş ın ne olacağı belli değil demiştir. seçimden sonra ben belediyeleri bundan sonra kaldırıyorum yerine cumhurbaşkanlığına bağlı eminlikler kuruyorum derse şaşmayın.
Papayı niye ziyaret etmişti ben onu merak ediyorum.
24 mart 2019'da (bkz: devlet bahçeli) ve (bkz: binali yıldırım) ile yenikapı'da 1 milyon 600 bin kişiye hitap etmiş lider.
Gerçekte büyük bir Liderdir. Bu Gerçeği de kimse değiştiremez.
ülkemizin medari iftihari.
Ak-uludağ olmuşuz. Hayırlı olsun.
Taksici Senegalli turiste terörist diyor ceza alıyor, bu başkan her gün birilerini terörist ilan ediyor bir şey yok.
Hani hukuk devleti, adalet, teraziyi tutan heykel felan?
bütün savaşlarını kazanan reyiz artık tutulamaz.
muhtar seçiminde ne işin var be manav, sen diğer ülkelere git. ticari anlaşmalar yapmaya çalış. türkiye'yi anlat.
bir insan her bulduğu fırsatta televizyona çıkar mı?
erdoğan çıkıyor.
milli maç sonu röportajda bile o var.
görsel

neyse ki henüz rüyalarımıza hükmedemiyor...
gelecekten gelen doktor emmet brown olabilir. hani vardı ya zaman makinesi ( dolores ) bulup bir oraya bir oraya gidip duruyordu civelek gibi.

gündüz haberlerde gördüm amasyada esip gürlüyor. birkaç saat sonra akşam milli maçı izliyorum "sıyın cımhırbışkınımız stıdı girdi" diyor spiker sanki uzaydan astronotlar gelmiş gibi heyecan ile. maç bitiyor gene bu var ekranda konuşuyor kıvançlı falan. gece yatmadan haberlere bakayım diyorum bilmem hangi şehirde bir kanala çıkmış "bay jemal bilmezzz bilemezzz" diye esip gürlüyor ekranda. ya ışınlanıyor oradan oraya ya bitmek tükenmek bilmez bir hırs var içinde. az biraz da eksik kal bir şeylerden be abicim 81 milyonu yöneten adamsın sen. ne işin var senin belediye başkanlığı seçimlerinde vs. gelmişsin stada izlemişsin maçını çıkışta 12000 kişilik konvoyun ile çek bir çibörekçinin önüne karnınızı doyurun güzelce. gecenin 23.45 i miydi neydi naapçan bey jemali o saatte sen..
üryan geldi.
üryan gidecek.
hesap zordur. yiğitlik sökmez.

edit: üstteki 3 yazarın ip'si aynı değilse ben de birşey bilmiyorum.

https://www.sozcu.com.tr/...te-ak-troll-ekibi-826812/
yine bir gün konuşmasını bilirken rte;

https://www.youtube.com/watch?v=2ldIvNqJoQw

zonk.
sadece türkiye'ye değil aynı zamanda dünya'ya gelmiş geçmiş ve gelecek en büyük or-
ta doğu lideridir.
görsel

Ankara adayı eski bir fetöcüdür. Resimdeki hali Afrika'daki bir fetö okulunun hatıra resmidir.
ölümsüz olmasından korkuyorum.

not: başlıkların, sağ tarafta bilgi kutucuğu var ya. mesela beşiktaş başlığını açıyorsun orada, maskotu, stadyumu, kuruluş yılı vs. yazıyor. bu başlıkta da orada eğitim; marmara üniversitesi yazıyor. utanmıyor musunuz olum kocaman adamla dalga geçmeyeahsdlaskf.

eğitimsiz, kültürsüz ve bu halleri ağzından çıkan her kelimeden belli olan şahıs.

silivriye don atlet getirirsiniz gençler, görüşürüz.
Son açıklamasında 'önce sultan ahmet i doldurun ne ayasofyası? Birkaç namussuz ayasofya yı camii yapmak istiyor diye biz adım atmayız' minvalinde saçmalamıştır.

Gel gör ki yine tepki yok, yine yok yine yok! Allah cehennemde o dillerin hesabını sormayacak mı?

Bunun yanında ben ayrıca dindar insanlara özellikle ehli tarikata ve nurculara şaşıyorum, ittihadı ISLAMIN şartı ne? Ayasofya nın camii olarak ibadete açılması değil mi? Bunu bediüzzaman hazretleri söylemiyor mu? Peki bir şerefsiz, gelip senin üstadına namussuz dese 80 milyon ihvanına namussuz dese, ona ne yapman gerektir?

Arkadaşlar gözünüzü açın artık şu risale i nur' a sahip çıkın.

80 de darbe oldu, risalei nur a sırt çevirdiniz. Darbe anayasasına evet dediniz, onlarca yıl düzeltmeye çalıştınız.

işi ehline verin prensibine (ki hadistir) sırt çevirip kadroları peş keş çektiniz, işler yürümez oldu. Her tarafta iş yapmayan yada yapamayan memur var, sırtımıza yük ettiniz.

Islamiyet güneşi yerdeki fani ve geçici mum alevlerine alet ve tabii olamaz prensibini çiğnediniz. Gidip bir imam buldunuz, devlet eliyle güçlendirdiniz. Devletin tum kuvvetlerini ona verip devleti teslim ettiniz. Sonra başımıza bela ettiniz.

Güç tek kişi de olsa istibdatkâr olur prensibine aykırı hareket edip tek adam ettiniz. Okuyacak gazete izleyecek haber kanalı kalmadı, özgürlük bitti.

Artık o akılsız aklınızı başınıza devşirin. Ülkenin kurtuluşu demokrasidedir, tek adamda değildir. işin ehli olan insanlar, adaletli insanlar, akıllı insanlar başa gelsin. Sanatkârın beş vakit namazına bakılmadığı gibi siyasetçinin de bakılmaz. Bunun hesabını veremezsiniz.
Akp genel bașkanı benim için ne eksigi ne fazlasi.
Elbet birgün kibrine yenik düşecek dünya lideri!
Uludağ sözlük sol frame inde kalabilmek için paralı trollere ihtiyacı olan dünya lideri.