bugün

atatürk'ü tanımayan birinin atatürk'ten tiksinmesine sebep olabilecek kapasitede bir iddia.. allah'tan doğru değil. keşke doğru olsaydı demek daha doğru olur aslında. keşke doğru olsaydı mınakoyim. rte atatürk gibi bi adam olabilseydi.
ibrahim kutluay da 2. jordan'dı.
ateist şair oktay avcu'Nun mersin akp mitinginde açtığı pankarttır.

bişeyler karışmış ama ne?
fıkra mıdır, espiri midir, acaba nedir nedir?
Tayyipçilerin de Tayyipçi olmayanların da kabul etmeyeceği bir önermedir.
(bkz: ben de ikinci elizabeth)
parantez içi ünlem kısmı sözlük tarafından gösterilmediği için yanlış anlaşılan önermedir. doğrusu "recep tayyip erdogan turkiyenin ikinci ataturkudur (!)" olmalıdır.
karar veremeyen insan söylemi.. ulan bir atatürk'e bok atarsınız, sonra da kalkıp "recep ikinci atatürk'tür" dersiniz. karar verin lan.
alakaya pirpirim çay demle kola içelim madem yüzme bilmiyon neden çıktın ağaca.
(bkz: ironi yapmanın verdiği dayanılmaz hafiflik)
planlanan ikinci bir 28 şubat hareketinin psikolojik provokasyonlarından biri.. ama bu defa yemezler.
(bkz: höööst)
aç tavuk, kendini darı ambarında görürmüş.
tarihi şahsiyetler tarihin yaşandığı zamanlarda tahlil edilemeyeceği için bugün için böyle birşey söylenmesi gereksizdir ve haksızlıktır.ayrıca çok farklı kişilikte iki insanlardır.aynı minvalde yürümemişlerdir.recep tayyip erdoğan bu ülke için sanıldığından da önemli birisidir.tarihin yargılamasına teslim olmaktan başka çaremiz yoktur.
senin başının içinde bir beyin olması gerekiyordu yok mu?
kesinlikle katılmadığım düşünce. ikinci atatürk kemal kılıçdaroğlu dur. isimleri bile aynıdır.**
"atatürk ilk tayyip erdoğan dır" demedi iyi ki...
tayyip ufalda cebime gir! hadi ordan.
türk bile değildir.* bu nedenle saçmalığın son noktası, hatta iki sokak ilerisi.
yok boyle birsey ya, peygamberden sonra bu da mı oldu?
bu şakirtlikte değil bu bambaşka bir şey.

(bkz: bambaşkaymışsın)
(bkz: bsg güzel kardeşim)
herkes tektir. dünyaya ne ikinci atatürk, ne ikinci mao, ne ikinci stalin, ne ikinci mussolini, ne de ikinci bir michael jackson gelmez.
kemalist ve ateistler tarafından hazmedilemeyen gerçek.
10 yılda bu ülkeye çağ atlatan ve atamızın dediği gibi ülkemizin dört bir yanını demir ağlarla ören, muhasır medeniyetler seviyesine çıkaran insanıdır tayyip bey. yiğidi öldür ama hakkını teslim et demişler. her ne kadar chp ve mhpli kardeşlerimiz akp'ye oy vermeselerde bizzat yaptıkları hizmetleri takdir ettiklerini ve şükranlık duyduklarını yakinen biliyorum.

eğer mustafa kemal atatürk yaşasaydı eminimki akp'ye oy verirdi. recep tayyip erdoğan'ın bir numaralı başbakan yardımcısı olurdu.
atatürk kadar ata binemese de! (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

edit: bazıları durumdan rahatsız. atatürk'ün isminin yanına, şu başlıkta bile ismi yakışmıyor efendim.
(bkz: ne mutlu türküm diyene)

benim anlamadığım adamlar eksiliyor, başlık altında bir tane savunur nitelikte entry yok.
siz busunuz işte koskoca bir ''hiç''.
madem biz yanlış düşünüyoruz, siz nedenini düzgün bir şekilde açıklayın. artılamayan şerefsiz!

yazamasınız değil mi! çünkü öyle birşey olmayacağını, kendiniz de biliyorsunuz.
sizi ibneler sizi...
(bkz: atatürk den soğuttun kardeş)