bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  j.z.knight adlı kadının bedenini kullanarak ruhsal mesajlar verdiği iddia edilen,dünya çapında milyonlarca müridi olan hayal mahsulu * yaratık.akaşa yayınları bunun bir sürü kitabını basmıştır.seri halde gider,ayşegül serisi gibi maceraları vardır.gerçi sözkonusu j.z.knight,bir ara ramtha'yı kendisinin uydurduğunu itiraf etmişti.
  2 ... veritaserum
 2. 2.
  Yaşadığımız dünyaya dair önemli bilgiler veren, spirituel dünyanın gezgini.
  1 ... dakini
 3. 3.
  (bkz: ramtha akımı)
  ... cnyt
 4. 4.
  bir benzeri için (bkz: kryon).
  ... meister writer
 5. 5.
  hepimiz bir düşün içinde kendimizi kaybeden birer düşüz der. Eşruhlar adlı kitabı oldukça sürükleyicidir. Tanrının sesi duygularıdır demişti bir oturumunda.Kusursuzluğun bir sınırlama olduğunu dile getirir.Özellikle altını çizdiğim söylemleri çok olmuştur. şöyle der bilge ramtha; kendinizi iyileştirememenize şaşmamalı! hiçbir şey yapamıyorsunuz;çünkü, düşüncelerinizin tek kaynağı, başkalarının ne düşündükleridir. Başkalarının sınırlı düşüncelerine göre yaşıyorsunuz.Bir 'sürü' gibi yaşıyorsunuz.Bunu yaptığınızda da gücünüzü teslim ediyorsunuz.
  1 ... helvaci helva
 6. 6.
  --spoiler--
  Tanrı, asla sizin harika varlığınızın dışında tanımlanamaz. buna kalkışmak bile kendinize karşı haksızlık olur, çünkü bu durumda, içinizden yayılan bir şeyi tarif etmek için kendi dışınıza çıkmış olurusunuz. tanrı'yı tanımlayabilmenizin tek yolu içinizdeki tanrıyı gözlemlemektir.
  Beyaz Kitap- Ramtha, sayfa: 129

  --spoiler--
  ... teodisece
 7. 7.
  okuduktan sonra insani ruzgar olup ucacagina inandiran kitap. yani basta acaba diyosun, sonra bsgck diyosun tabi.
  1 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 8. 8.
  what the bleep do we know belgeselinde ki konuşmacılardan biridir.
  ... hasmet ibriktaroglu
 9. 9.
  yeni nesil keriz silkeleme olayı.

  tanrı diye diye kafayı yiyecek millet. eskileri bitti şimdi de new age türleri başladı. ulan dünyada 30.000'den fazla tanrı var. inananların hepsi de kendi tanrılarının en doğru olduğuna inanıyor.

  eski tanrılardan ne hayır gördünüz mü yenilerini çıkartıyorsunuz?

  bir de bedene girmiş bak sen. sapık mısın hemşerim? *
  ... system error