bugün

normalde oruç tutmayan kişinin dayak yememesi gerekir. mantık olarak düşününce oruçlu insan aç olduğu için daha güçsüz, oruç tutmayanın da daha güçlü olması ve dayak yememesi gerekir.

"iman gücü" dedikleri demek ki buymuş. ehe.
zaten allah vurmuş.
yapın güzel kardeşlerim, işkence de edin, dövün de, her şeyi yapın. ama sonra bana gelip islam güzellik dini, hoşgörü dinidir diyeni de dövüyorum haberiniz olsun.
henüz hürriyet, sözcü yada cumhuriyet gazetelerinde çıkmamış haberdir. insan hayret ediyor demek ki bu ramazan2da bu haber için gecikmişler.
hiç bir yerde yapılmamış olaydır. ama bazıları hakediyor. arkadaş tutma tamam ama ben tutuyom amk ne diye karşımda döner yiyon git evinde ye piços yimin idiyorum çarmıha geresim geliyo.
bir akp'li hareketi.
yobaz olimpiyat oyunları'nın bir parçasıdır.
(bkz: dincilerle adam gibi konuşulamamasının nedenleri)
la ikra fiddiyn, din içindekine zorlama yoktur öyle islamda. fi içinde demektir arapça. din dışındakine zaten yoktur öyle. malezyada mı ne falan devlet döverdi oruç tutmayanları, şimdi de öyle belki. kuran ı yamup, bükmeden anlayalım; anlamamaktan oluyor
ister tutar ister tutmaz. Allah ile arasında olan bir şeydir. Heresin ibadeti kendine. Oruç tutan insanı dövüyorlar mı?
baba yobazlar oruç tutmayanı dövüyor dedirtemezsiniz! *
pazartesi gunu sigarami sokakta doya doya icip, ogle arasinda 1,5 iskender goturmemle birlikte dayak aticilarini beklememe neden olan cag disi yobazlik.
bence,hele ki bu ramazanda bol bol karşılaşabileceğimiz,karşılaşmasak da haber bültenlerinde sıklıkla dinleyeceğimiz olaylardan olacaktır...
teşvik etmek ve tuttuğunu göstermek örnek olmaya çalışırken orucu bozarak rezil olmak .
gayrimüslümlerin işidir.
küçük tanrıcıklar olma yolunda hızla ilerleyen ülkemin zeka ve şeref yoksunu yobazları tarafından yapılandır.
insan demeye bin şahit lazım diyeceğim, bin yobaz şahitlik yapacak.
oruç tutanlar için doğru kabul edilecek bir uygulama.
mahalle baskısının dik alasıdır. oruç tutana saygı duymayana saygı duymadığım gibi bunu yapana da saygı duymam.
oruç tutan hiç bir müslümanın aklından geçirmediği bir hadise olup daha çok oruç tutmazlarca bir fantezi olarak kalacak hadisedir.
bu coşkulu sıcaklarda oruç tutanlardan beklenecek en olağan davranıştır. abartılmaması gerekir.
(bkz: ramazan davulcusunu dövmek)
"mahalle baskısı"dır. günümüzde dövmüyorlar ama o bakışları yetiyor.
(bkz: islam hoşgörü dinidir)
yanlıştır. dinsel değil bireysel bir eylemdir. ancak ibadet için aç insanların içinde ulu orta yemek içmek de kaba ve duyarsızca bir davranıştır.
saygısızlıktır.
herkes oruç tutmak zorunda değildir.
(bkz: ateist zırvaları)
güncel Önemli Başlıklar