bugün

samimi kadındır. pamuklar içinde saklayın beyler bizi.
iyi içerse candır.
kendisiyle tanışmak isterim.

öyle yok sarhoş olmuş falandı filandı bilmem ben.
sarhoş olmayacaksa niye, içer ki insan?
has hatundur sevilesidir. ancak bokunu çıkarmaması gerekir.
yine güzel, yine çiçektir. hamdolsun.
candır. yemin ediyorum ölürüm ona ben. (bkz: müzeyyen senar) eyyy gidi eyy.ölmese de fondip yaptığı kadehleri tek tek kafamda paralasa.
Candir can. Raki bardagiyla oyle estetik, oyle guzel gorunuyorlar ki. insanin uc dubleden sonra opesi geliyor.
ağzının tadını bilen kadındır.
Candir can. Raki bardagiyla oyle estetik oyle guzel gorunuyorlar ki. insanın ilk yudumdan önce sevişesi geliyor.
tadı rakı gibi olan kadındır.
bakire değildir.
rakı herkesin içeceği bir şey değildir azizim. aslında içkiye bakmıyor bu. kimle içtiğin önemlidir masada. rakının en güzel etkisi insanı yavaştan sarhoş ediyor. muhabbetinin demine sürüklüyor. bunu bir bayan yapabiliyorsa o bayan ne hoş bayandır, ne güzel bayandır.
bu kadını çok ilginç, çok orjinal, çok müthiş bellemiş olmak sizin çok ilginç, çok orjinal ve çok müthiş olmaktan epey uzakta olduğunuzu gösterir. nihayetinde içkinin özel olarak bir türünü içen bir dişi'den bahsediyoruz. denizciler deniz kızlarını böyle övmüyorlar, he rakı içiyor neyin heyecanı?

zorlamasına girelim. erkek egemen toplum insanları için kadın, "rakı" gibi toplumsal bilinçaltında eril bir içkiyi içince, "normal" olarak tanımlanmış sahanın dışına çıkmış oluyor. güçlü, kendine güvenli oluyor. bu da onu özgün ve değerli kılıyor, sevilesi geliyor insanlara. yanisi gayet sıradan bir eylem erkek egemen toplumun zihninizde yarattığı tahribat ile sizlere melaikeler doğuruyor. en kısa haliyle bence sadece algınız kaymış.
rakı içmeyi bilen kadınsa, çok güzel bir akşam yemeğini hak eder.
idealimdeki kadındır desem yalan olmaz. hakikaten rakı içebilen kadınlara hayranlığımı gizleyemem. canandırlar.
fasıl muhabbetleri ve türk sanat müziği ile arası iyi kadın olabilir.
rakı içen kadın kendini bilir.
ilk yudumu aldığında, ilk yarası aklına gelir.
gözleri boş boş bakar.
sonraki yudum geçmişi içindir.
gözleri dolar.
ağlamaz.
fonda zeki müren vardır.
"ben seni unutmak için sevmedim." der
iki damla yaş düşer.
içki tercihi rakı olan kadındır.

içki erkek olsun kadın olsun adabıyla içildiğinde sohbetlerin feneridir.
hayata farklı açılardan bakabilen kadındır.
eğer ki adabı ile içmeyi biliyor ise ömürlük sevilmesi gereken kadındır.
votka içemeyen kadındır.
başka bir tarafıyla değilde adam gibi içebilen kadınsa candır.
sözlüklerde, arkadaş ortamında vs her daim istenen, kızları da gaza getiren, bu başlıkta ''aaaa bakın beyler ben de içiyorum.'' türünde entryleri görmemize sebep olan hatun. açıkçası rakı içebiliyorum sayılmaz 4. dubleden sonra kayışı ciddi manada koparmışlığım vardır. o gündür de 2 dublenin üstüne çıkamadım. hafiften tırstırıcı bir içki.

iyi çiğ köfte yoğuran, mangal yapan erkeğin kadın versiyonudur. herkes ''aaaa ben böyleyim.'' dese de aslında olaya çok da hakim değildirler.
(bkz: Görmüş geçirmiş)
içtikçe güzelleşen kadındır.
rakı adabını ve içmeyi biliyorsa, muhabbetide güzelse tav olacağım kadındır.