bugün

entry'ler (33)

sesine aşık olunabilecek erkekler

(bkz: volkan yılmazer)

tirik

sanırsın bu güneşlerde yanmadan mı büyüyeceksin ?

tokat

artık içerisinde hatıralarımı bile bulamadığım baba toprağıdır.

müslümanlığa hakaret vs aleviliğe hakaret

(bkz: müslümanlığı bilmeden karşılaştırma yapmak)

kadınların buluştuğu ortak payda

adet sancılarıdır.

yaz okulu

1200 tl verip , tatil yapamama sebebidir.

eski sevgilinin babalar günün kutlamak

doğmamış milyonlarca çocuğunun hatrına yapılabilecek eylem.

mesaja her zaman geç cevap veren kız

uyuyan kızdır.

buz gibi havada içilen sigara

sıcak havada içilen sıgaradan on kat daha iyi olan sigara.

firik

bu gün dünyaya ana avrat söven yazardır. ağzının bozuk olduğu söylense de aslında onun tüm ayarları bozuktur.

(bkz: ayarsız)

en nefret edilen ses

kendi ağlama sesimdir.

sözlük yazarlarının ruh halleri

o kadar mutsuzum ki, tüm hafta sonunu uyuyarak geçirmek istiyorum. Sanırım en son 6 sene önce böyle olmuştum.

uludağ sözlük fenerbahçe taraftarları

yakında stadının tamamını kombine bilet ile kapatacak olan taraftar grubu.

tirik

1.90 boylarında 80 kilo eskiden adonis kaslara sahip olan fakat son yıllarda sporu bırakmanın vermiş olduğu rehavet ile hafif göbeğe sahip olan yazardır.30 yaşlarında,spor arabası ve bir de köpeği olan bankacı yazarımız deli bir yaşam tarzına sahiptir.on numara içki içer neresiyle işçtiğini ne ara içtiğini anlayamasınız.zaten o içtikten sonra onu yaşamalısınız. Alkol aldıktan sonra yapamayacağı şey yoktur.yazdıklarını hayal gücü sananlar büyük bir yanılgıya uğrayacaklardır. Zira yazdılarının %88 i gerçektir. feci bir hayal gücüne sahip yazarımız , ciddi anlamda yediği sağlı sollu darbelerden sonra kendini yazmaya adamıştır.profesyönel müzik çalışmalarına her ne kadar ara vermiş olsa bile , deli bir müzik zevki bulunur.Gönül adamıdır vesselam,inatcı pzvengin biridir ayrıca. yapılanı unutmamak gibi bir huyu vardır, biryerde şak diye vurur bi tarafınıza. Hayatı dolu dolu yaşamaya çalışan, gün içerisinde en çok özlenen kişidir. bekar kızlar kaçırmamalıdır.

(bkz: reklam gelirleri)

rakı içen kadın

eğer ki adabı ile içmeyi biliyor ise ömürlük sevilmesi gereken kadındır.

eski sevgilinin kankanın yeni sevgilisi olması

(bkz: sevgilinin yeni kankanında sevgilisi çıkması)

binaya hamamböceği sardırmak

(bkz: evde insan besleyen hayvanlar)

sevgilisinin geçmişiyle ilgilenmeyen kız

ilgilense bile artık yapacak hiç bir şeyi olmadığını bildiği için ilgilenmiyor görünen kızdır.

sözlük yazarlarının itirafları

bu sıralar dinlediğim her şarkıda aynı kişiyi düşünüyorum. şarkı ister eğlenceli, ister hüzünlü olsun fark etmiyor. her koşulda beynim aynı kişi için şöyle olsaydı böyle olurdu gibi kurgulara giriyor. Ama sonuçta halamında çükü olsaydı amcam olurdu.

çapkınlık çeşitleri

(bkz: göz çapkınlığı)
(bkz: muhabbet çapkınlığı)
(bkz: beden çapkınlığı)
(bkz: ruh çapkınlığı)

önce tanımlayalım;

TDK ya göre ''Çapkın olma durumu veya çapkınca davranış'' bana göre ise bir çeşit karşılıklı aldanma durumudur.

şimdi inceleyelim;

Göz çapkınlığı; gözlerinin artık göz yuvalarına sığmama dumudur. o kadar fıldır fıldır etrafı süzer ki bir süre sonra gözlerde ritim bozukluğu oluşabilir. Biri kak gidelim derken , diğeri bok yeme otur oturduğun yerde ! der. bir süre sonra odaklanma sorunu da yaşayabilir şahıs.

muhabbet çapkınlığı; girilen her ortamda yapılan her muhabbete karşı cinse yapılan yavşama ile kendini gösteren çapkınlık türüdür. bir üst evresinde tanımadığı kişilerin dahi muhabbetlerine laf atarak karşı cinse asılmaya devam edilen türdür. ileride istem dışı konuşmaya, çene kaslarının gevşemesi ile çene ishali olunma ihtimali yüksektir.

beden çapkınlığı;diğerlerine göre bir level daha ileride olan çapkınlık türüdür. herkesin harcı olmamak ile birlikte özel bir çaba gerektir. profesyonellerin işi olarak da bilinir. uzman taktikler , uygun ortam, ve her ortama gelebilecek karşı cins gerektirir.erğer ki yakalanılır ise hiç acımadan çamura yatabilme kabiliyeti de olmalıdır. ayrıca en masraflı çapkınlık çeşiti olarak bilinir.ileride parasız ,pulsuz, güvensiz, ve en kötüsü yalnız kalma tehlikesi barındırır. Boşuna dememişler '' çok kadın hiç kadındır , yalnızlıktır sonu.''

ruh çapkınlığı; bana göre en tehlikeli olanıdır.Astral seyahat konusunda uzman olmak, ayrıca bunu yaparken de ortamdan kopmamak gerekir.en tehliksi budur çünkü yanınızda sandığınız kişi kimbilir iç dünyasında kiminle ne yaşamaktadır.bu kişiler ruhen asla birine bağlı olamazlar.Bunun zararı tek taraflı olmayıp hem kendinin hem de hayatında ki kişinin şizofrene bağlamasına sebebiyet veren çapkınlık çeşitidir.