bugün

çok etkili bir bözek ilacı. böcekleri kaçırtmaz. bildiğin öldürür. böcek az da olsa etkilenirse kesinlikle ölür. * *
bilgisayar sistemlerindeki en gereksiz buluş.

ulan ben niye 2 tane 1 terabytelık harddiski 2 terabyte olarak kullanmak yerine 1 tb kullanıyım ? vay efendim daha hızlıymış da bıdı bıdı bik bik. bırak amına koyim!

harcanan parayla sata 3.0 paran varsa ssd al emmeli gömmeli uç kafana göre.

(bkz: ssd)
doğru yöntemler ile kullanıldığı takdirde insanda kafa yapan böcek öldürücü.
ingilizce akın demektir. kelime anlamı genelde az adamla ani taarruzdur. bin akıncı akınlarla dev gibi bir orduyu yendik mısralarıyla türk eski askeri doktrininde çok açık yeri olduğu fark edilebilir. raider akıncıdır.
http://galeri.uludagsozluk.com/g/raid/
hamam böceğine birebir olan ilaç.

peki bu hamam böcekleri nükleer felakette bile yaşıyabiliyorken bu zımbırtıyla nasıl yok oluyor? ne var bunun içinde o kadar etkili abi?
wow oynayan sevgili eğer raid sırasında size mesaj atıyorsa onu sevin. evet gerçek zamanlı tüm oyunlar arasında size mesaj atabilen sevgiliyi sevin. du sevcem.
dün şu otomatik oda parfümü olan versiyonundan aldım. 40 yıllık oda parfümü kullanıcısıyım, hiç böyle çakmak çakar gibi pıstlayanını görmedim. Cama taş atıyolar sanıyorum lan. çat çut sprey mi sıkılır.
verilerinizi hızlı ya da güvenli ya da her ikisi şeklinde saklamaya yönelik disk sistemlerinin genel adı. Artık her eve lazım, yitip giden verilerinizi bir düşünün
Elektrikle calisanini aldigim icin gote geldigim zimbirti. Elektrikler gitti tecavuze ugradik intikam yemini etmis sivriler aq.

Nerde simdi raid'in der gibi saldiriyorlar.
hiç bir halata yaramayan sinek ilacı evde gördüğüm meyve sineği benzeri küçük gri sinekelere doğrudan püskürtüğüm ve hatta sineklerin kanatları ilaç yüzünden ıslandığı halde üzerinden yarım saaat geçemesine rağmen hiç bir şey olmayana olduramayan sinek savar markası.
Böcekleri yok eder.