bugün

günlerdir yayın yapılmayan radyo uludağı yeniden eski cıvıl cıvıl bıcır bıcır günlerine döndürecek tarafımca kurulan dernektir inşallah. sorun ne ise düzeltilmelidir. para ise para ne gerekirse. hiç mi sahip çıkan olmaz bir radyoya kardeşim sol frame e gelmesi bile engelli.
destek görmemesi durumunda kapanacak olan dernektir. * *
sarkisina gore cikidik cikidik gobecikler attigimiz ya da oturup agladigimiz guzelim radyomuzun tekrar eski gunlerdeki gibi olmasi amaciyla kurulmus olan dernegimizdir.

--spoiler--

ttttaaaaa bir ay once zall " radyonun linki, tekrar ortam butonunda yer alacak, baska yenilikler de olacak." demisti eqin'e ve bana. icimde bir umut, ben hala beklemedeyim.

--spoiler--
pek sevgili limon cicegi kolonyasi nın çabaları ile yeniden hayata dönmüş dernektir.
verdigimiz cabaya degmeyeceginden üyesi olunarak pek de ele bir sey gecirecek gibi görünmeyen dernektir. baksaniza zaten kimsenin bir yerinde degil, kafalarina göre sifre degistirenler mi dersiniz, link kaldiranlar mi dersiniz.. gene de yapilacak bir sey olursa yardimimi esirgemem.
gecelerdir yayın yaparak ayakta tuttuğum radyodan dolayı içinde yer almam gereken dernektir. haftalardır, konuya dikkat çekmeye çalıştım. radyo uludağ' ın anlaşılmaz biçimde sol frameden engellenmesini sorguladım ve sorgulamaya devam edeceğim.
değerli uludağ sözlük moderasyonu;
radyo uludağ, uludağ sözlük yazarlarının iyi vakit geçirip her telden şarkıya doymasını sağlamak için kurulmuş ve varlığını sürdüren bir oluşumdur. bazı kendini bilmezlerin guest olarak radyoya gelip ideolojik kavgalarla ortamı germesinin önüne geçecek olan, radyo uludağ dj' leri olup, kendileri bu konuda son derece bilinçli davranacaktır.
üstelik, kendi gayretlerimize rağmen, sol frameden radyo uludağ başlığının kalkması, dinleyici sayısında inanılmaz bir azalma yaratmıştır. lütfen kararınızı tekrar sorgulayın; bu radyo hepimizin radyosu. rica ediyorum.
radyo milletinin insanlarini goreve cagiran dernektir.
mükemmel sohbetlerin döndüğü, can sıkıntımızı alan radyomuzu yeniden canlandırmak için kurulmuş dernektir. eskisi gibi olmaması durumunda kullanacağımız başlık:

(bkz: sözlük bu gece canım çom sıkkın)**
canı gönülden desteklenesi dernektir.
"derneğe destek amacıyla oturduğum daireyi bağışlıyorum,dernek merkezimiz de oldu..." dediğim oluşumdur...hadi hayırlısı
yazarların birbirini tanıdığı dernektir ve destekliyorum..öyle ya ben radyo uludağ'da sözlüğün ablası oldum..
selameti için her türlü fedakarlığı yapacağım dernektir...
radyo ahalisinin daimi üyesi olarak, benim de son derece desteklediğim oluşumdur.
pek aktif olmamasına rağmen dj alımlarının kapalı olduğu radyonun derneğidir. desteklemek için hazırız efenim.
kısıtlı sayıda yayına iştirak etmiş olsam da samimi ve eğlenceli bir ortam, ama yine de beyni uçkurunda olan şahısların varlığı nedeniyle desteklemediğim dernektir.

edit; "beyni uçkurunda olan şahısların varlığı" demekle tüm radyo sakinleri değil sadece radyoya geliş maksadı hatun götürmek olan karaktersizler kastedilmiştir.
gocunan varsa beyninin yerin uçkurunun konumunu bi check etsin.
radyo uludağ butonunu geri isteyen dernektir.
görünen o ki amacına ulaşamamış dernektir. ama durmak yok savaşmaya devam.
şöyle lokal adı altında bir kahvehanesi falan olsa da iki batak atsak.
radyo uludag'a uvey evlat muamelesi yapan zall ve uludag sozluk moderasyonuna ragmen radyo uludag'in yaninda olan dernek.

ayrica (bkz: bir radyo uludag vardi n oldu ona).