bugün

shakira nın son albümü the sun comes out dan güzel, kıpır kıpır bir parça. albümde şarkının iki farklı versiyonu mevcut. birinde el cata ile ispanyolca diğerinde ise pitbull la spanglish*.

ayrıca kelime ispanyolca olup vahşi savaşçı demekmiş.
shakira'nın nette birkaç versiyonu bulunan yeni şarkısı.

içlerinden bir tanesi ; http://www.youtube.com/wa...1FcHI&feature=related
shakira nın bir türlü ısınamadığım şarkısı. içine giremedim nedense benimseyemedim. ama dinlemeye devam, haydi hayırlısı.
survivor lık bir şarkı. böyle şarkıyı dinlerken taner i havalarda uçuşurken görebiliyorum. neyse şarkıya gelelim. iyi hoş da pitbull şarkının tam ortasında böyle biriyle sevişmiş de hadi bir rabiosa söyleyim gibi bir ses tonunda. hoş, shakira da söylerken az inlemiyor değil. ne biliyim pek sevmedim sözleri, söyleyişleri ama müziği gerçekten tatlı.
Yeni çıkan klibi harika olan şarkı.
http://www.youtube.com/watch?v=a5irTX82olg
Shakira gitgide daha seksi bir kadın oluyor sanırım.
shakira'nın klibi an itibariyle youtube'da 2 milyon izleyiciye ulaşmış şarkısı.
shakira'nın son albümündeki hareketli bir şarkı. shakira bu şarkının klibinde hem iç çamaşırlarıyla direk dansı yapıyor, hem de yeşil elbiseli ve siyah kısa peruklu haliyle diskoda dans ediyor.
salyalarımızın akmasına sebep olan klibe sahip shakira parçası.izlerken titremeyen erkeğe şuku.
Popüler müzik endüstrisinin insanı nasıl değiştirebileceğini gösteren klip. Nerde ojos asi'ler...
kendisinden 10 yaş genç sevgilisi olan shakira nın orta yaş krizine girdiğini kanıtlayan bakın sevgilim genç ama bende hala taş gibiyim dercesine soyunduğu klibi. vücudu hala taş o ayrı tabi.
striptiz sahnelerine hiç gereği olmayan klip. eyvallah,güzelsin, vücudun da hala süper ama çok saçma olmuş o kısımlar.
Shakira'nın siyah saçlarıyla ve de klibin sonuna doğru ritmik şekilde k. çını sallaması beni kendisine yeniden hayran bırakmıştır.
(bkz: rabiosa) : ispanyolca, kudurmuş kadın/dişi anlamına gelir ki dansıyla bunu doğrular niteliktedir.
müthiş klibi olan müthiş şarkı.
striptiz yapan shakira'dan bir tane istiyorum mümkünse. kimse yazmamış sözleri:

if you don't get enough i ll make it double
i got my boy in big, big trouble
you know i want ya, atracao ahi.
ratata
you got a lot of the sex appeal,
dont play along because i'm for real.
you see that road isn`t meant for me
you know i want you amarrao aqui

oh ya papi, you're like a mocha,
come get a little closer and bite me en la boca
come get a little closer and bite me en la boca.

rabiosa.
rabiosa.
come pull me closer.

just say rabiosa, rabiosa.
come pull me closer.

rabiosa, if you don't get enough i`ll make it double

pitbull:
i'm trying to have fun, i love you, but you want me atracao, ratata

you got a lot of sex appeal,
i don't play baby, i'm for real
you see that road isn`t meant for me
you know i want you amarrao aqui
oh ya mami, lemme get the mocha,

shakira:

pitbull:
oh ya mami, i like your mocha,

shakira:

rabiosa, rabiosa
come pull me closer
just say rabiosa, rabiosa
come pull me closer

pitbull:
oh ya mami, lemme get the mocha,

shakira:

pitbull:
oh ya mami, i like your mocha,

shakira:

uh-huh, uh-huh
uh-huh, uh-huh
shakira'nın direk dansı yaparken mükemmel göründüğü şarkıdır. çok güzel bir şarkıdır ayrıca, klibi de çok eğlencelidir.
Pique'nin ne kadar doğru bir tercih yaptığının göstergesi olan Shakira klibidir.
türkçede vahşi savaşçı anlamına gelen ispanyolca kelime.

edit:şarkıda kudurmuş anlamında kullanılmaktaymış.sanırım shakira bu şarkıyı pique'ye ve onunla geçirdiği gecelere yazmış*

rabiosa
rabiosa
come pull me closer

eki eki eki*
shakiraya siyah saçın ne kadar yakıştığını gösteren klibe sahip son derece güzel bir şarkı.

(bkz: sen aşırı derecede sevimli bir şeysin)
güzel şarkıdır ayrıca shakiranın en vahşi* yüzünü gördüğümüz klibe sahiptir.
shakiranın bakın ben yaşlanmadım, minare yıkıldı ama mimber yerinde dediği şarkısının klibinin adı.
shakiranin, siyah ve kisa sacli cok daha cekici, cok daha disi oldugu kanaatine vardigim kliptir.
ispanyolca versiyonunun çok çok daha iyi, daha bir yazlık olduğu shakira şarkısı.

tek dezavantajı pitbull yerine el cata'nın geçmiş olması ve bununla ritmin biraz daha yavaşlamasıdır.

dinlemek isteyenler için: http://www.youtube.com/wa...oqrjka&feature=relmfu
shakiranın peruklu halinin peruksuz halinden daha zayıf olduğunu gösteren kliptir. yada siyah çamaşırları daha şişman gösteriyor. ama iki hali arasında bariz kota farkı var. çünkü shakirayı pekte tanımayan ben (klip okadar olay olduki izlememek mümkün değil) iki kişininde shakira olduğunu ancak sözlükten öğrenebildim.
not: en sonunda aldığım ders, kadınlar en güzel dönemlerini gerçekten 30 ile 35 arasında yaşıyorlar.
(bkz: gerard pique)
inci'cilerin bayıldığı şarkıcı+klip. çifte lezzet.
bu yaz hiçbir yerde çalmayan şarkı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar