bugün

Darwin'e kıl olan zihniyet nedense Darwin'in teorisi sayesinde ilerleyen bilim dallarının nimetlerinden yararlanmayı kendine hak bilir. Yararlananları da makbul görür.
Cleveland'ın sıkı bir Darwinci olduğunu öğrendim.
Okurken bu zihniyete güldüğüm ve keyiflendiğim bir yazı:

http://haber.gazetevatan....;Categoryid=4&wid=122

Bilime köstek olmaya çalışırsan, siyaseti bilime alet edersen, adamı işte böyle maymun ederler.
(bkz: Darwine sordum One Minute dedi)
rabbime sordum ;
"sigortan yoksa seni ben bile kurtaramam...", dedi.
(bkz: the clairvoyant) *
Rabbim bu kez Orlando dedi
(bkz: )http://www.radikal.com.tr...2009&ArticleID=938592
(bkz: çakalık para etseydi zengin olacak yazarlar)
bir de başbakanımızın söylediği "dünya sağlık konusunda türkiye'yi örnek alıyor" diye bir cümle var. dünya türkiye'yi örnek alıyor; rabbim cleveland diyor.
(bkz: rüyaya yatarak ülke yönetmek)
Bana beş adım ötedeki sokağı bile göstermezken, Ahsen Hanım' a taa Amerika' daki Cleveland' ı göstertmiştir. Kesinlikle ikimizin de Rabbi ayrıdır.
allah'ın abd eyaletlerini daha çok sevdiğinin göstergesidir.
(bkz: rabbime sordum quagmire dedi)
(bkz: giggety giggety goo)
(bkz: rabbime sordum sağlık ocağı neyine yetmiyor dedi)
(bkz: 25 aralık 2009 la lakers cleveland cavaliers maçı)
play off'larda çok can yakacak bir sözdür.
* (bkz: öyle bir şey demedim)
rabbime sordum akşam nerde yemek yemeliyiz diye rabbim paris dedi pariste yedik. rabbime sordum ne marka araba alayım diye rabbim corvette dedi. gibi gibi daha binlercesi türetilebilecek rab aşkı dolu insan söylemi. ülkemizde by pass ameliyatı yapılamıyo olsa gerekki rab ona cleveland demiş. rab diyosa doğrudur arkadaş, akan sular durur. cleveland diyosa cleveland a gitmek lazım. bağdat deseydi bağdata giderlerdi mesela. rabbine bağlı insan bunlar. herşeylerini danışıyolar ona. nasıl bi rab ise bu. ödemeli atıyosun arıyo seni, soruyosun sorularını cevap veriyo. acaip bi rab bunlarınki, anlamak mümkün değil. cleveland müslümanların kutsal şehri, ondan cleveland demiştir rab. hay allahım *
milletimizin gözünün içine baka baka, siz ne kadar ahmaksınız, ne söylesem inanırsınız demek istemektir..
(bkz: allah a inanmak ama güvenmemek)
türklerin %60 çoğunluğunun aptal olduğuna inanan insan söylemidir de siyasi ihtiraslar uğruna allah'ı bu şekilde kullanması akla ziyandır o da ayrı konu tabii...
an itibariyle arena programında müjdat gezen ve levent kırca'nın ağzından tekrar dinlenilerek tebessüm yaratan replik.
rabbime sordum, "akp zihniyetiyle ben bile başa çıkamıyorum" dedi...
levent kırca'nın güzel tespitiyle yine güldürmüş ve düşündürmüştür...

''rabbime sordum clevand dedi diyor ben anca rabbime yalvarabiliyorum ,yani ortada bir irtibat söz konusu''
-rabbime sordum şu an ofisimde yokum ben sana donerim dedi.
-rabbime sordum cvsini gonder bir bakalim dedi.
(bkz: doktora sorduk bakırköy dedi)
en son semih erden'ın de aynı cevabı almasından sonra tanrının bu soruyu sıkca sorulan sorular arasına koymasını tavsiye ettigimi buraya yazıyorum,nitekim kendısı herşeyi gören,bilen ve okuyan biri olarak emınım sözlerıme kulak asakcaktır.*
bana yıllardır bahçelievler diyen rabbin, başka bir kuluna kıyak geçmesidir bu olay.
güncel Önemli Başlıklar