1. 1.
    Tencent Games yakın zamanda Tayland'da denenmeye başlamıştı 23.05.2019 tarihi itibarı ile de Türkiye ve Brezilya'ya geliyor.
    Peki Pubg Lite'ın olayı nedir?
    Pubg Lite düşük sistemli bilgisayarlarda Pubg deneyim yaşayabilmeniz için düzenlenmiş düşük sistem ile verimli bir şekilde sorunsuz oynanabilecek bir oyun olarak geliyor. Ayrıca oyun ücretsiz. Büyük ihtimalle kazancı da oyun içi alışveriş ile sağlayacaklar.
    ... quepasa
  2. 2.
    Geliyor gönlümün efendisi.
    1 ... makinemuhendisi
  3. 3.
    Pubg'nin tıpatıp aynısı ve kasmayanı. Oyun akıyor.
    ... kara han
  4. 4.
    an itibariyle indiriyorum.
    grafik açısından sizi oldukça tatmin ediyor.
    aim almak kolay ve düşük donanımlı bilgisayarlarla bile randıman almak mümkün.

tüm pubgleri oynayan biri olarak söylüyorum.

lite akacak.
    henüz ilk gün.
    diyorum ki gelin dc sunucuma topluluk oluşturalım.
    Bi clan kurarız Uludag diye.

dc kanal linki:

https://discord.gg/qTgw6yB

link her zaman açık.
    gelin bakalım.
    1 -1 ... biyrunefenim
  5. 5.
    Bugün oynama fırsatım oldu. Vuruş hissi güzel PC'deki gibi spreyler PC Pubg'si gibi. Onun dışında oyun içi silah seslerinin tam nereden geldiği pek fark edilmiyor onu da haritaya sesin geldiği yönü gösteren işaret koyarak kolaylaştırmışlar. Rakibin adım sesleri de biraz buglı gibi geldi bana önümüzdeki günlerde tekrar test edip yorumlarım.
    Genel itibari ile mobilden çok PC versiyonuna benziyor. Oyun deneyimini beğendim.
    ... quepasa
  6. 6.
    Son tencent harikası. Sanırım 3 pubg içinde en iyisi bu olmuş.

pubg pc fiziği (büyük ölçüde), ortalama grafikler ve mobilin kolaylık sağlayan özelliklerini karmışlar (otomatik eklenti takma, ateş edenin yerini gösterme vs) ve ortaya lite çıkmış. açıkçası benim gibi kulaklığı olmayan adamlar için nimet.

beraber takılırız diyen ekleyebilir: vettelist22
    ... vettelist
  7. 7.
    pubgnin 3 versiyonuna da sahip olup, bu aralar ağırlıklı olarak oynadığım sürümü.
    spray pattern kolay seviyede, tabi benim içim.

mobilden gelen adamlar "silah çok tepiyor yaaaaaaa" diye ağlarken biz orjinalinde 6x spray atıyorduk yiğidim.

grafikler tatmin edici seviyede, oynanış güzel, henüz bir buga denk gelmedim.
    hileciler şimdilik takır takır banlanıyor.

birincilik almak güzel,
    ancak eksik yanı çatır çatır,
    adam daha sizi görmeden vurduğunuzda,
    bu adam nasıl oynuyor lan acaba diye sizi izleyip götünüzü kaldıramıyor.
    lobiye dönmek zorunda.. çünkü "izle" seçeneği yok.
    birinci olsam da motivasyon düşüklüğü sebebi.
    evet.

ekleyin: Twitch-iVessev

bu arada orjinali, mobileden 100, liteden 50 kat daha fazla tepmekte. bu d0ru.
    ... biyrunefenim
  8. 8.
    tek eğlencem. gelin oynayak.
    ... biyrunefenim
  9. 9.
    sie lan.
    2 -2 ... bismillahirammstein
  10. 10.
    ibne seni.
    2 -1 ... biyrunefenim