bugün

(bkz: we at the hotel motel holiday inn)
uludağ üniversitesi kariyeri olduğu kesinleşmiş yazardır. şayet aşağıdaki bayan oradan mezun maalesef...

(bkz: #6754089)
büyük bursa zirvesi'nde adımı ölümsüzleştirmiş yazar. kendisine teşekkürü borç bilirim. eyvallah yeğenim.
Sözlüğün genel eğilimine göre yazıyor ve bu, popülist bir yaklaşım oysa gerçekte oldukça mütevazi biri.
büyük bursa zirvesi'nde tanıştığım güler yüzlü bir arkadaşımız. şaka lan şaka. böyle organizatörün ben..**
bursa çok gizli kazı kazan zirvesinde tanıyıp, hayatımın erkeği dediğim lakin başka erkeklerle birlikteliğini görünce hakkında sağda solda ileri geri konuştuğum, ilk fırsatta dudaklarına yapış..- yüzüne tüküreceğim insan.
(bkz: angelina jolie)
Kekenin teki okunmaya değmez.
Okunmaya değmez değil okumaya değmez olacak. Yazmaya değmezsiniz ki kardeş.
her zirvede 'o karıyı sen mi tavlıcan ben mi yürüyim' tartışmasına girdiğimiz yazar. boyum az daha uzun ve xperia telefonum olmadığı için kendisini bir adım geriden takip etmekteyim.
http://www.uludagsozluk.com/e/25965403/

aboooovv kaçın bu nasıl espri.
bir haftasonu kahvaltısı sonrası mutfakta lets write ile yalnız bırakıp kaçtığımız, giderken de "o bardakların rengi öyle" demeyi unuttuğumuz, biz gelene kadar rengini eskittikleri bardaklarla yine mutfakta bulduğumuzun üzerinden dört sene geçmesine rağmen hala bardakları boyamayan, bundan yedi sene evvel bize gelirken aldığı tişörtü (mavi olan, önünda forza azzuri yazan) hala gelip almayan, düzenli olarak kırmızı tuborg içerken fotoğraf çekinip "abi söz haftaya sizde içeriz" demesine rağmen haftalardır ortalarda gözükmeyen, yeni nesil deri ceketi ile ortamların yeni iconu olmuş kalıplı, kaslı yazar.
(bkz: oo sixpack alırım bi dal)
(#27416980) geçen her zamanki gibi dağa ayı avlamaya çıkmıştım. Sonra kestane toplayan pseco'yu gördüm ' napıyon lan ' dedim. ' bunlar çok güzel yanıyor iyi ısıtıyor ' dedi. Tabi hepsi benim rüyamda oluyor bunların.

Heykel'e 10 dakikada gittiğim evime bursa'nın te bilmem neresi diye de tanımlanan da kimin 15 dakika geç oruç açtığını belli ediyor cıınıımmm. Kime göre neye göre*
En en en bi tatlışım yazar.

Ay haziran günler 18.günün 00.00'ına denk geldiği zaman adeta çocuklar gibi şendik. Adeta gökten bir nur gibi inmiş yeryüzüne düşmüş böyle bal mı desem şeker mi desem ne desem ayol? Haziranda doğmak zor, hele ikizler burcuysan ayrı zor. Ama şunu da söylemeden geçemicem tanıdığım en cici en aklı başında en en en bişi ikizler burcu kendisi. Şimdi o sezen cumhur önal sesinle ' yahu pembeojeli ben burçlara inanmıyorum, çok saçma şeyler bunlar. Ne demek yıldız falan' dediğini duyar gibiyim.

Neyse herşeyi geçelim adamın doğum günü ramazan'ın ilk günü öyle mübarek öyle feyizli biri sakalına nur indiğimin.

Tekrar tekrar iyi ki doğdun iyi ki varsın 4 yıldızlı bombastik piiisaaykocuğuum( buraya dil çıkarmalı smiley gelecek)*
geçen snapte yanlışlıkla memelerini açar mısın dedim, açtı.

ekran görüntüsü isteyen kızlar dm pls.
Eskiden iyi yazıyordu, swh yazsa, za xd yazsa en kötü 25 oy alırdı, unutuldu, eski kaslı görüntüsünden eser yok, göbek bira kasası olmuş, iki sevişse eski kıvamına gelir ama sözlüğe de eskisi kadar güvenemiyor, kalbini kırmışlar bunun, güvenmiyor sözlük kızlarına, güvenemiyor, belki iyi birileri, çipil çipil bakan iki göz kalmıştır he pseco ?
bazen şamatanın dozunu aşırı kaçırmasından nefret etmem haricinde acayip sevdiğim yazar.
hop mesaj atma dinlen uyarısı yüzünden mesajına cevap veremediğim yazardır. ayrıca yeni kişilere mesaj atar oldun ne gereksiz ne saçma bir uyarıdır? mesaj atanlara cevap vermeyelim mi?
geri mi döndü. yeni başlıklar aç da hortlatıyım.
yeni üye oldum merhaba. başlık nasıl açılıyor? bulamadığım bir şarkı için üye oldum.
mutlu yıllar yazarıdır.
Olmasaydın olmazdık. Ama ben haziranda doğdum. Sonbaharda doğacak kadar ezik miyim lan ben? What's the problem with sonbahar? neden soldurur gülleri, Nerden bulur bu insanlar ben mutsuzken doğacak günleri? Lyrics by Halil sonbahar.
(#34431327)

Komik olurken zeki de olan kombo yapmış yazar.
pseco bu sana son ihtarım! ya yeniden tespitli şahane başlıklar açarsın ya da seni donuza alırım.

sana reddedemeyeceğin teklifte bulundum, karar senin.