bugün

Bir vücut geliştirme efsanevi sözü.

Cahildir,anlatmaya bile değmez.
protein tozunu kafasında hormon iğnesi gibi şeylerle aynı olduğunu varsaydığı kişi sözü.
kesinlikle doğru bi sozdur.
çok duyduğum laf hatta beni de gaza getiriyor ulan başlasam mı diye ama hala şu böbrek yetmezliği yaşama riski korkusunu atamadım üzerimden.
protein tozunu gerektirecek kadar da çalışmıyorum gerçi haftada 3gün günde 1.5 saat ağırlık çalışıyorum herhalde yediklerim bana yetiyordur.
bu adam muhtemelen en ağır ağırlıklar altına giren 2 ayda arnold'un çırağı misali olan kerestenın dile gelmiş hali.
ne duruyorsun kullanasa denilen insandır.
eğer vucudunu geliştirmen için kullanman gerekıyorsa kullan ve o çirkin vucudunla vedalaş.
Ahahah tepkisi verilir.
body sporcularına kıl olan kişi beyanı.
denediğim kadarıyla doğru sözdür, yani protein tozunu kullanmadan spor yapınca bir halta yaramıyor
edit: eksileyen protein tozu manyağı arkadaşlar nedense bu lafıma kızıp protein tozunu kötüleyen başlıklarda
protein tozunun vücut geliştirme için olmazsa olmaz olduğunu savunuyorlar. kendim denedim gördüm protein tozunu kullanınca öküz gibi şişiriyor doğru amk yalan mı?
ezik insan cümlesidir. çok eziktir hemde öyle böyle değil. kullan o zaman orospunun evladı kullan. ya kendi götün başınla barış kabullen nasıl bir yaratık olduğunu ya da saatlerce spor yapıp, düzgün beslenmiş, uykusuna dikkat etmiş, alkolden sigaradan kaçmış, yağlı yemek yememiş, yemek yediği saatler belli olan insana saygı duy. yoksa ezik derler adama mahalle karısı gibi hep olmak istediği kişiyi başkasında görünce çamur atmak eziklik çünkü. eziksiniz.
Çekilen acıyı, yenilen yemekleri bilmeyen, ulaşamadığı ete mundar diyen kişi düşüncesidir. O işler o kadar kolay olmuyor ne yazık ki..
Soyunma odasında çok duyulan cümledir. Ulan ayı sende çalış, çabala, acı çek. Spor salonundan çıkar çıkmaz doldurma o göbeğini. Adam ek besin alıyor günlük protein değerini böyle karşılayabiliyor demekki yetiştiremiyordur hayvansal besinlere para.
(bkz: neyse tamam sakinim)
nah olursun sığır, şeklinde cevaplanabilinir. adam aylarını belki de yıllarını vermiş deli gibi antreman yapmış, beslenmesine gramı gramına dikkat etmiş, supplemente para dökmüş, zaman harcamış para harcamış emek harcamış canı çıkmış. neymiş toz kullanmışmışta ondan öyle olmuşmuş. cahil zırvasıdır başka da bir şey değildir. yapabiliyorsan sen de yap yiğidim lafla olmuyor bu işler. yapabiliyorsan gücün emeğin yiyorsa yap, yapamıyorsan da laf atma boş konuşma.
spor salonuna iki gün takılan ergenlerin ya da sporun yanından hiç geçmeyenlerin sözüdür. spor salonuna 3 ay düzenli olarak gelince ne olduğu anlaşılır.
Protein tozuyla yaptığı kasların görüntüden başka bir boka yaramayacağını 3 ay sonrada söneceğini düşünemeyen adam beyanıdır. 90 kg da her gün adam akıllı çalışarak 1 yıl önce yaptığım kaslar hala yerinde ve bileğimi bükebilen yok. Hani protein tozu ?
makyaj yapsam ben de öyle olurumla kapışacak yalan.
protein tozuyla yapılan kas görüntüdür. şişme derler ya o misal. o yüzden doğrudur normal seviyede zaten bir fiziksel güç gerektiren işte çalışıyorsa o kadar iyi bir görüntü yapamasa da yapar bir şeyler.
Protein tozu saf protein içerdiği için kansere kadar yolu var. Hormonlarla ilgili bir yan etkisi; testosteronu arttırdığı oranda östrojeni de arttırır, sporu bıraktığınızda testosteron azalır ama östrojen azalmaz. Yani östrojen oranı artar. Yaşlı badicilerin neden gay olduğunu anlayabildiniz mi?
yapmamış ve hiç bir zaman da yapıp öyle olmayacak kişi söylemidir. Bir yapın da görelim abi!
mamaları kullanmadan bi sikim olunamayacağı için genelleme anlamında değerlendirilirse doğru söz.
kaslarının çeperini büyüteceğim diye protein tozlarını yutup avurtlarını şişire şişire spor yapmanın bir anlamı yoktur. düzenli ve doğal beslenmenin ardından planlı olarak yapılan bir sporun ise fiziki görünüm ve sağlık açısından insan için en olumlu olanıdır. hele bir de bunu uzak doğu sporlarından biri ile bütünleştirdiğin vakit değme keyfine.
Ben denesem o kadar da hoş durmaz dedirtir.
aklıma kıbrıslı abilerin şu videosunu getirendir.
http://www.youtube.com/watch?v=oKFT4IDr_iU
'ama rüyamda' diyerek devam etmesi gereken sallamasyon söz.
Ozaman kullan diye cevaplanabilir.