bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Prostat iltihabına denir.
    ... worldlike
  2. 2.
    adamı hayattan bezdiren dert....cinsel ilişkiyle geçer ve kelimenin anlamıyla sizi duman eder...oral vajinal yada anal hiç farketmez...kondomsuz olan her ilişkiden geçebilir size...

ve kesin tedavisi yoktur....antibiyotikle filan geçmez...çok uzun süren kronik bi hastalıktır ve tedavisi de çoook uzun sürer...

ben senelerce çektim...sürekli hafif halsizlik,idrar yolu enfeksiyonu,eklem ağrıları,çabuk yorulma,gece idrara kalkma,sık su içme,hararet, cinsel istekte azalma ve menide şeffaflaşma gibi böle acaip belirtileri olmaz...bu belirtiler herzaman olmaz böle ani ataklar şeklinde gelir gider...haftanın 2-3 günü çekersiniz bu derdi...

içki içtiğinizde,baharatlı acı bişiyler yediğinizde şikayetleriniz kanatlanır adeta...fena dağılırsınız.....

o yüzden hertürlü ilişkide kondom kullanın...oral filan hiç farketmez....
    1 -2 ... ataturkun mendili
  3. 3.
    http://www.kronikprostatit.net

bu dertten muzdarip olanlar icin ilac gibi forum sitesi.
    -1 ... linngari
  4. 4.
    parmak tedavisi ile iyilestirilecek hastalik. sisen prostata makattan sokulan parmak ile ulasilarak masaj yapilir. belsoguklugu, frengi ve diger cinsel hastaliklarin neticesinde olusur. ikisi bir arada tedavi edilmelidir.
    1 -1 ... gedikpasa
  5. 5.
    Bilgisi olan var mı veyahut bu dertten muzdarip, merak ettim yahu.
    ... appan cuppan
  6. 6.
    Burada söylenenlerin aksine cinsel ilişki ile bulaşmaz, çünkü bulaşıcı değildir. Çok uzun süren cinsel sıkıntılar ve stresle birlikte oluşur. Hastalık genelde bekar hastalığıdır.
    3 ... revizyon
  7. 7.
    genelde cinsel ilişki ile başlamaktadır. altta yatan neden olarak herhangi bir şey gösterilemez. çünkü henüz tedavisi bulunamamıştır.
    ... orta
kapat