bugün

Klibi izleyip de Nelly Furtado'ya hasta olmamak imkansız. Hele 03:26 da Nelly'nin müziği ağzıyla söylediği bir kısım var oraya bitiyorum, aynı zamanda söylerken ki tavırları da şahanedir.

Bu arada klipte sadece Justin Timberlake değil Keri Hilson da vardır, herkes Justin Timberlake'i yazmış yorumlarda ondan yazdım.
ing. hovarda, capkin.
nelly furtado ya çıkış yaptıran şarkılardan biridir.
ancuk benim degil mi el ne karisir diyen ozgur hatun kisisine ingilizcede verilen isim.
kaşarın ingilizcesi...
(bkz: güllü dallı motorlar)
ing. önüne gelenle yatıp kalkan
nelly furtado' nun loose albümünden çıkan ilk single'ı. Promiscuous Girl olarak geçer heryerde, orjinal adıdır promiscuous. yazımında, müziklerinde ve performansında timbaland'ın emeği büyüktür. çoğu listede, özellikle mtv trl'de yayınlandıktan sonra zirveye yükselmiştir. billboard muzik odulleri 2006 'da en iyi pop şarkısı ödülüne layık görülmü$tür. en iyi vokal birleşimi * gibi türkçe' ye çevirirsek, öyle bir grammy ödülünü de almıştır. fakat en önemlisi, beni renkleriyle, çekimiyle mest eden, little x' in çektiği videosudur. sarıdan, turuncuya, mavinin en güzel tonlarına dolanır durur, izlemede yanında yat. mtv müzik ödüllerinde de 3 heykelciği evine götürmüştür bu video. timbaland ve justin timberlake'i de görürüz.işte öyle birşeyler.

sözlerine $uradan ula$ırız :

http://tinyurl.com/p5wfp