bugün

altıncı nesil yazar. güzel nik. *
bizim zall gibi* üniversitenin her yılını çift dikiş bitirip de iyice hazmetmek, üniversitenin tadını çıkarmak isteyen birisiymiş gibi bir his;
veyahut alabildiğine çalışkan bir öğrenciymiş, hatta o kadar çalışkanmış ki asosyallikten okulda kalmak için can atan birisiymiş gibi ikinci bir his uyandıran nicke sahip yazar.

ama ikisi de değil, sadece kaliteli bir öğrenci.

ek: flashback yaptırabiliyor ayrıca : (#4800928)
tavsiyeyle takip etmeye başladığım gittikce "yazarlaşan" yazar.
(bkz: profesyonel ogrenci)
yakında terfi alıp yüseleceğim kademe..
(bkz: şarlatan öğretim üyesi profesör öğrenci vladurakul)
gazi üniversitesi'nde öğrenci olan nesildaşım yazar. son entrylerinde okulu tanıtma çabası içine girmiş olduğunu gözlemliyor, iyi yazmalar diliyorum.
öğrenci milleti kendini
1. sınıfta prof
2. sınıfta doc
3. sınıfta dr
4. sınıfta asistan sanarmış
mezun olduktan sonra kendini bi bok sanmazmış.
güzel okulumu tanıtmayı kendine misyon edinmiş sözlükçü.
'gazi'li olmak ayrıcalıktır'ilkesini doya doya yaşayan yazar.*
her boktan haberi olan derslerde en önde oturup hocanın ağzından çıkacak kelimeye odaklanan gözlüklü inek, prof kadar bilgili öğrenciye prof dr öğrenci denir.
bir dersten bir kaç defa kalınca artık verilmesi gereken ünvan olmalıdır. has hoş yazar bu arada da.
7+1 lere verilmesi gereken unvan.
(bkz: gazi eğitim fakültesi/@prof dr ogrenci)
(#12555270) yarım saat güldürmüştür gerçi bunda üsttekinin de emeği var ama olsun.
en iyi öğrencinin halini anlayacak prof. dr. dur. hoşgelmiştir. sefalar getirmiştir.
hoş sohbet panpa yazar.
beni güldürmüş yazardır. karaçarşaflı olmayan kadın başlığını kendisi açmıştır. ve saçı gözükenin, gözüken her teli kadar cehennemde yanacağını, ve bu gibi durumları savunmuştur. bu açıkça anlatırki; başı açık olanlar cehennemde yanacaktır. yani cehenneme kimler gidecek onu tüm dünya bilir. ya kötü insan, ya hırsız, ya orospu, ya kadın satan vs. yani bu başlığa benim yazdığım entry ise, sayın sözlük ilahları, bu nerde yazıyor aydınlatın bizi olmuştur. sorası özel mesaj ile açtığı başlığın dışında, ahkam kesmeye kalkmış, bana hadis peygamber efendimizin söylemidir diye laf anlatmaya çalışıyor. benim verdiğim cevap ne yani başı açıklar kötü kadınmıdır, diye soru yönelttiğimde benimle dalga geçmeye kalkıp, nick altıma alakaya maydonoz yazar diye ekliyor. canı sağolsun, ama açtığı başlığı çekiştirdiğinde ne anlama geldiğini, ve benim entrymin bilgisizlikten değilde, o başlığa karşı tepki olduğunu anlamayan bir yazar.
beyin fukarası yazarcıklarla uğraşmaktan sıkılmış yazar. ağzı süt kokan yazarcıklar kara çarşaflı olmayan kadın başlığını tarafımdan açıldığını iddia edip duruyor ama hiç düşünmezler mi ki onlar orada bir "info" var.
yardımsever sözlük yazarı.
bilgi entryleri giren bir yazardır. saygı duyarım kendisine.
Herkese saygım var ama en çok sana saygim var yazarı.
radyo tiyatrosuna girdiği entry ile gözüme girendir. çıkmaman dileğiyle. iyi geceler.