bugün

Hala keyifle oynadığım oyundur.
Batı emperyalizmine karşı avrupa ülkelerine rakip olarak afrika ülkelerini seçiyorum. (özellikle kamerun*)
Gol atınca avrupalı taraftarların şok olmasıyla stad sessizliğe bürünüyor ya işte sırf bu keyfi yaşamak için sahayı deplasmana ayarlıyorum.
japon video oyun geliştiricisi konami tarafından 2015 yılı için oyun sevenlerine sunmuş olduğu oyun. pro evolution soccer 2015, pro evolution soccer ile özdeşleşen temel toptan kontrol ve süper hassas kontrollere gerçek bir geri dönüş yapıyor ve oyunculara oyunu kısıtlamayan yenilenmiş bir oyun yapısı sunuyor. bilindiği üzere en son çıkan pro evolution soccer ve fıfa oyunlarında fıfa, pro evolution soccer'e hiç olmadığı kadar büyük bir fark yaratmıştı. pro evolution soccer 2014 ise büyük bir hayal kırıklığından öteye geçememişti. ancak görünüşe göre konami, pro evolution soccer 2014'den dersini almış.
japon video oyun geliştiricisi konami tarafından 2015 yılı için oyun sevenlerine sunmuş olduğu oyun. pro evolution soccer 2015, pro evolution soccer ile özdeşleşen temel toptan kontrol ve süper hassas kontrollere gerçek bir geri dönüş yapıyor ve oyunculara oyunu kısıtlamayan yenilenmiş bir oyun yapısı sunuyor. bilindiği üzere en son çıkan pro evolution soccer ve fıfa oyunlarında fıfa, pro evolution soccer'e hiç olmadığı kadar büyük bir fark yaratmıştı. pro evolution soccer 2014 ise büyük bir hayal kırıklığından öteye geçememişti. ancak görünüşe göre konami, pro evolution soccer 2014'den dersini almış.
pes13 adamdır diğer serilerin anasını sikeyim.
pes 16 dan zevk alamayanlarca bir sene daha oynanacak oyundur.

arkadaş biz bir sene boyunca bu anı bekliyoruz.

pes 14 de de böyle olmuştu, 13 den sonra umutlanmıştık ama bir baktık rezalet.

şimdi de 16.

tamam eyvallah oyun harika, grafikler, oyuncular, hareketler vs. hepsi müthiş.

ama sen bir maçta en üst levelde en az 4-5 tane gol atıyorsan,

ve bunu madrid, barca, münih gibi takımlara bile yapabiliyorsan,

bu oyunu en fazla iki üç gün oynar sonra sıkılırsın.

neyse 2015 e devam.
j.zoet-carvahal-varane-ramos-marcelo-pogba-kroos-james-memphis depay-drogba-bale 11 i ile 3.sezonumda da evire devire yürüdüğüm oyun

ronaldo'nun yaşı 32 ye gelmişti artık , 55 milyon'u reddedemezdim , casillas'a da 35 inde 21 m verilince sattım amk gözüm kapalı , drogba 17 yaşında ama baş alagavat benzema'dan iyi oynuyor koydum 11 e gözü kapalı.
Atari oyunu.
(bkz: Fifaya benzetelim derken konaminin sıçması)
Fifa 15 eline vermiştir bu oyunun.
maçta hakem ota boka sarı kart gösteriyor .bide playstationda oynamama rağmen oyun kasıyor özellikle top havadan yere inerken. grafikleri iyileştireceğim diye oyunu piç etmişler nerede o pes 6 lar pes 2008 ler.
Pes efsanesinin bittiğini tescillemiş oyun...

Oyun sürekli sizi araya pas yapmaya zorluyor.ikili mücadele ile top alamadığınız için kaymak zorunda kalıyorsunuz, basit faullere bile kırmızı kart çıkıyor.Hele ki duran toplar ve kornerler bu teknoloji ile en fazla bu kadar kötü yapılabilirdi.
korsanıyla onlıne oynamanın yolu varr mı merak ettigim oyun. bir programla var diyorlar. bilgisi olan aydınlatabilir mi.
real madrid hegomanyasına brezilya milli takımı ile son verilen oyun.

kanatlarda willian ve lucas 90 speed ile koşuyorlar. ilerde hulk 2 şutttan biri bazuka şeklinde gol. sonrası neymar defansta silva derken iyi takım.
netten beleşe indirdigim oyun sırf online modu için o kadar para basamam ögrenciyiz biz.
80 degil 40 lira etmez oyun. Heleki ps4 gibi bir konsolda en son oynanacak oyun. 1 kere açtım bir daha da oynamadan sildim.
Ps4 konsol fiyatları dibe vurmuştur;

http://www.teknosa.com/ur...52/aral-pes-2015-ps4-oyun

http://www.vatanbilgisayar.com/ps4-pes-2015.html

http://www.gold.com.tr/pes-2015-ps4-oyunu_u
2011-2012-2013 ve 2014 e göre çok iyi ama çok zor oynanışa sahip oyun.

yine de bi fifa değil.
süperstar seviyesinde on maçın 5'inde yenildiğim, 3'ünü kazanıp ikisini berabere bitirdiğim oyun. yeni başladım oynamaya, uyuz ediyor insanı bazen. bilgisayar ceza sahası dışından çatala atabiliyor. oldukça iyi düzeyde olduğum pes 2013'ü yeni bıraktım.
Çalımları filan hele rakip kaleciler çok iyi ancak PC versiyonu için çok çabalamamışlar.. Hele şu ML ligde emekli olan 38 yaşındaki futbolcu 16 yaşında tekrar türemiyor mu o beni deli ediyor.
Arkadaşlarla dün oynadığımız oyun. Bu oyunun grafikleri 2002 yılının oyun grafiklerine benzeten bi ben miyim?
Bok gibi oyundur. Bende fifaya geçtim :(
fifa 2015 yanında çok basit kalan oyundur.
pes 13 te superstara 6-7 attıktan sonra geçtiğim oyundur. bunuda çözdüm 2-3 atıyorum. ama şutları gol girmiyor mecbur falsolu vurmak zorundasınız. adamlar cok fena baskı yapıyor ondan iyi kurtulup havadan ve yerden paslarla ceza sahasına girip boşluk bulmak zorundasınız. gözüme çarpan takım ise psg oldu cok güçlü bir takım olmuş. sonuc olarak bu oyunda superstarda real i yenen varsa bıraksın fifaya geçsin harcanmasın.
pes 13 ten sonra ben bu oyunu bırakırım dediğim için oynamadığım oyundur. Fifa'ya geçtim evet.
hala oynayan insanları görünce hayretler içinde kaldığım oyun.
Klasik pes olayı, rakibiniz ara pası atınca o ara pas daha iyi ara pas olsun diye bizim defansın saçmalaması, öne doğru koşması, kontrole alsanız bile topa doğru götürememeniz falan... Yazarken bile gına geldi. Niye hacı niye, ara pası attı diye benim defans niye çarşı iznine çıkmış asker gibi öyle bilinçsizleşiyor. Ara pası atılacak onu anlıyorum, o tarafa doğru götüreyim diyorum bizim paşayı ama yok.
Onun dışında paris ile çok kolay gol bulduğum oyun. Kazma olmama rağmen 4-5 atıyorum rahat. ibrahim reyiz zaten çok iyi. Cavani ve lavezzi de atıyor bir iki. Cavani gizli forvet, lavezzi sağ açık. Ortalarında zlatan. Pastore ve moura'yı oynatmayıp orta sahayı savaşan ve kazma 3'lü ile kuruyorum. ileri 3'lü zaten işi bitiriyor.